Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston naprawdę szacun dla naszych
co drukują pod realik to nie mam słów, ustawka to za mało powiedziane.
10
Bo jak inaczej?
0
+4 :))) Dobranoc ziomeczki
0
@Pinek5
0
@BORO_12 i to z takimi brakami w kadrze oraz ograniczonym budżetem.. a realik musi na sędziów liczyć xDD patola
1
@Wiktorek2002 toż to zadecydowane od początku sezonu.
3
realik może więcej, skąd to zdziwienie?
0
@Playez to idź spać (lepiej się miło zaskoczyć niż nastawiać)
0
@Tridente2015 ja i tak i tak się nie nastawiam.
22
oby :)
0
@Filipem ustawki pod realik xDD nic nowego
12
wg. mnie Enrique i Guardiola mieli lepszy skład
0
@Czyhrynski mimo marginalnej roli to 14bramek jak najbardziej w zasięgu.
0
Oby dobił do TOP10
9
Jakie to prawdziwe xDD
13
Rośnie jak na drożdżach
3
Dziś również pochwalić trzeba Kounde (rzadkość w tym sezonie)
0
@fafera może poczekajmy na składy..
6
Oficjalnie mecz z Bilbao w sobotę 07.03 o 21:00
0
@buglikos nie wiem czy taki szacun patrząc jak im sędziowie sprzyjali w całej historii
3
czyli mecz ligowy z Bilbao musi być przełożony na sobotę 07.03
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aequlibre Messiemu akurat kontrakt się kończył
5
Przed przerwą reprezentacyjną czeka nas 7 meczów
2 wyjazdowe (Bilbao i Newcastle)
5 domowych (Villareal, Atletico, Sevilla, Newcastle, Rayo)
0
@Aequlibre podobno nie mógł mieć niższej pensjii niż 50% poprzedniego kontraktu..
0
@Pablozeusz Tottenhamu bym nie skreślał (mimo wszystko)
0
@JaneKOS oraz nasze 9 (patrząc na obecny sezon)
0
@szymon6847 wieczorem ma być potwierdzenie
1
@szymon6847 jak nie ma jeszcze konkretnej daty meczu z Newcastle
33
ma rację, Gil to żołnierzyk realiku.