2

@mekston naprawdę szacun dla naszych
co drukują pod realik to nie mam słów, ustawka to za mało powiedziane.

10

Bo jak inaczej?


0

+4 :))) Dobranoc ziomeczki

0

@Pinek5

0

@BORO_12 i to z takimi brakami w kadrze oraz ograniczonym budżetem.. a realik musi na sędziów liczyć xDD patola

1

@Wiktorek2002 toż to zadecydowane od początku sezonu.

3

realik może więcej, skąd to zdziwienie?

0

@Playez to idź spać (lepiej się miło zaskoczyć niż nastawiać)

0

@Tridente2015 ja i tak i tak się nie nastawiam.

22

oby :)


0

@Filipem ustawki pod realik xDD nic nowego

12

wg. mnie Enrique i Guardiola mieli lepszy skład


0

@Czyhrynski mimo marginalnej roli to 14bramek jak najbardziej w zasięgu.

0

Oby dobił do TOP10


9

Jakie to prawdziwe xDD


13

Rośnie jak na drożdżach


3

Dziś również pochwalić trzeba Kounde (rzadkość w tym sezonie)

0

@fafera może poczekajmy na składy..

6

Oficjalnie mecz z Bilbao w sobotę 07.03 o 21:00


0

@buglikos nie wiem czy taki szacun patrząc jak im sędziowie sprzyjali w całej historii

3

czyli mecz ligowy z Bilbao musi być przełożony na sobotę 07.03

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aequlibre Messiemu akurat kontrakt się kończył

5

Przed przerwą reprezentacyjną czeka nas 7 meczów
2 wyjazdowe (Bilbao i Newcastle)
5 domowych (Villareal, Atletico, Sevilla, Newcastle, Rayo)

0

@Aequlibre podobno nie mógł mieć niższej pensjii niż 50% poprzedniego kontraktu..

0

@Pablozeusz Tottenhamu bym nie skreślał (mimo wszystko)

0

@JaneKOS oraz nasze 9 (patrząc na obecny sezon)

0

@szymon6847 wieczorem ma być potwierdzenie

1

@szymon6847 jak nie ma jeszcze konkretnej daty meczu z Newcastle

33

ma rację, Gil to żołnierzyk realiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?