Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk 67min.
3
@BORO_12 właśnie Zahavi utrzymuje moją nadzieję na ten transfer.
13
Spokojnie, nie powie przecież, że Barcelona potrzebuje nowej 9 bo z góry podniósłby cenę w negocjacjach.
2
@EzioAuditoreDF Hamburger SV
7
Vuskovic
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
6
Zawsze cieszy jak inni doceniają Pedriego ale żeby go docenić to trzeba mecze oglądać a nie urywki na TikToku
1
@Kgorecki2500 no szkoda, dzięki Playstation studio poznałem The Last of Us, God of War, Horizon, Days Gone i kilka innych świetnych tytułów. Zagrałbym Ghost of Yoeti bo Tsushima to też świwtny tytuł.
20
Fajna byłaby zemsta ale pierw trzeba skupić się na Newcastle
23
deklasacja
0
@Aequlibre on często robił różnicę jak wchodził z ławki.
3
@Kozinho. niestety bez szans...
0
@Aequlibre poprzedni sezon co innego pokazał, że w tym sezonie gra zazwyczaj jako podstawowa 9 to wychodzi to każdemu bokiem (może nie przeciwnikowi)
2
@Coutinho007 prawda, to nie ulega wątpliwości, ale mając do wyboru klasowy ŚO lub klasowa 9 to wybieram Napastnika, a wzmocnienia obrony poszukałbym np. w M. Senesi (free)
5
@Aequlibre dwóch? wg mnie. Ferran sprawdzi się jako rezerwowy napastnik (tak jak sezon temu)
8
Jeszcze do niedawna obstawiałbym ŚO ale na ten moment wybrałbym klasową 9
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
4
@blakkudium po cichu będę kibicował im by doszło do dogrywki.
0
@Barceloniarz987 widzą to co chcą zobaczyć (kibice Atletico więc klubu pochodzącego z madrytu, także nic dziwnego)
0
@Ignareks to tylko złudna nadzieja (zapewne) ale oby było coś na rzeczy.
1
@blakkudium dobrze, że dziś gra Athletic. (zawsze to dzień więcej odpoczynku/regeneracji od przeciwnika)
0
@Ignareks myślę, że to co podawali do mediów to przykrywka.. (nie powiedzą, że pracują nad transferem klasowej 9 bo mogą schrzanić negocjacje)
3
@Ignareks on się sprawdza jako rezerwowy (poprzedni sezon miał pod tym względem dobry) dlatego trzeba latem się skupić na klasowej 9 (wczoraj najbardziej to odczuliśmy) oraz na ŚO (patrząc na Araujo i Christensena)
5
Ciekawe co by powiedział o możliwej czerwonej kartce w pierwszym meczu dla
G. Simeone
1
@barcanawieki bezkarny, realik w ogóle niemiałby obrony na Celtę więc trzeba realikowi pomóc.
2
@mekston naprawdę szacun dla naszych
co drukują pod realik to nie mam słów, ustawka to za mało powiedziane.
10
Bo jak inaczej?
0
+4 :))) Dobranoc ziomeczki
0
@Pinek5
0
@BORO_12 i to z takimi brakami w kadrze oraz ograniczonym budżetem.. a realik musi na sędziów liczyć xDD patola
1
@Wiktorek2002 toż to zadecydowane od początku sezonu.
3
realik może więcej, skąd to zdziwienie?