2

@Kapitan hawk 67min.

3

@BORO_12 właśnie Zahavi utrzymuje moją nadzieję na ten transfer.

13

Spokojnie, nie powie przecież, że Barcelona potrzebuje nowej 9 bo z góry podniósłby cenę w negocjacjach.

2

@EzioAuditoreDF Hamburger SV

7

Vuskovic


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

6

Zawsze cieszy jak inni doceniają Pedriego ale żeby go docenić to trzeba mecze oglądać a nie urywki na TikToku


1

@Kgorecki2500 no szkoda, dzięki Playstation studio poznałem The Last of Us, God of War, Horizon, Days Gone i kilka innych świetnych tytułów. Zagrałbym Ghost of Yoeti bo Tsushima to też świwtny tytuł.

20

Fajna byłaby zemsta ale pierw trzeba skupić się na Newcastle


23

deklasacja


0

@Aequlibre on często robił różnicę jak wchodził z ławki.

3

@Kozinho. niestety bez szans...

0

@Aequlibre poprzedni sezon co innego pokazał, że w tym sezonie gra zazwyczaj jako podstawowa 9 to wychodzi to każdemu bokiem (może nie przeciwnikowi)

2

@Coutinho007 prawda, to nie ulega wątpliwości, ale mając do wyboru klasowy ŚO lub klasowa 9 to wybieram Napastnika, a wzmocnienia obrony poszukałbym np. w M. Senesi (free)

5

@Aequlibre dwóch? wg mnie. Ferran sprawdzi się jako rezerwowy napastnik (tak jak sezon temu)

8

Jeszcze do niedawna obstawiałbym ŚO ale na ten moment wybrałbym klasową 9


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

4

@blakkudium po cichu będę kibicował im by doszło do dogrywki.

0

@Barceloniarz987 widzą to co chcą zobaczyć (kibice Atletico więc klubu pochodzącego z madrytu, także nic dziwnego)

0

@Ignareks to tylko złudna nadzieja (zapewne) ale oby było coś na rzeczy.

1

@blakkudium dobrze, że dziś gra Athletic. (zawsze to dzień więcej odpoczynku/regeneracji od przeciwnika)

0

@Ignareks myślę, że to co podawali do mediów to przykrywka.. (nie powiedzą, że pracują nad transferem klasowej 9 bo mogą schrzanić negocjacje)

3

@Ignareks on się sprawdza jako rezerwowy (poprzedni sezon miał pod tym względem dobry) dlatego trzeba latem się skupić na klasowej 9 (wczoraj najbardziej to odczuliśmy) oraz na ŚO (patrząc na Araujo i Christensena)

5

Ciekawe co by powiedział o możliwej czerwonej kartce w pierwszym meczu dla
G. Simeone

1

@barcanawieki bezkarny, realik w ogóle niemiałby obrony na Celtę więc trzeba realikowi pomóc.

2

@mekston naprawdę szacun dla naszych
co drukują pod realik to nie mam słów, ustawka to za mało powiedziane.

10

Bo jak inaczej?


0

+4 :))) Dobranoc ziomeczki

0

@Pinek5

0

@BORO_12 i to z takimi brakami w kadrze oraz ograniczonym budżetem.. a realik musi na sędziów liczyć xDD patola

1

@Wiktorek2002 toż to zadecydowane od początku sezonu.

3

realik może więcej, skąd to zdziwienie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?