0

@BORO_12 zobaczymy na jakim nazwisku się skończy, liczę na przemyślany transfer a nie free agent Vlahović..
Kogo byś widział jak klub byłby w stanie wyłożyć 100mlne?

0

@Zino nie tak miejsce w szeregu jak zmęczenie poprzez wąską kadrę na kilku pozycjach.

0

@Bilon87 dosłownie, to był mecz im. Ferrana z 2026r

2

@dafik85 taaa tak samo jak rok temu.

0

@Gibbon_FCB trudno się mówi, nie przeżywam innych klubów czy trenerów z wyjątkiem Barcelony (jakoś mi obojętne)

0

@Gibbon_FCB no to rozjadą :)) rok temu też rozjechali a co było potem to każdy wie.

1

@Sulimo a kto taki z obecnego rynku?

0

realik lepiej wygląda bez Mbappe, fakty.

0

City jest podobnie słabe co w poprzednim sezonie.
To na pewno nie ta sama ekipa co wygrała LM 2023, do tego odejście De Bruyne też wiele znaczy.

0

@Arden kogo byś widział na 9?

0

@bart_azz to za dużo na jedno okienko xDD

0

@BORO_12 M. Senesi+ Luka Vuskovic to takie małe marzenie (doświadczenie+przyszłość) ale nie zapominajmy o 9... ten sezon dobitnie to pokazuje... (przedłużenie Lewego mnie w ogóle nie przekonuje)

1

@BORO_12 chciałbym by zagrał, sytuacja w obronie wręcz do tego zmusza.

0

Trzeba otwarcie przyznać, że Raphinha dziś to taki Rapha za czasów Xaviego albo i gorzej, najgorszy na boisku.

2

@brd42 bo zaszkodzili by realikowi, przecież liga jawnie jest ustawiona pod ten przereklamowany klubik.

23

Przypadek? Nie sądzę


3

Perez przekazał co powiedzieć więc Arbeloa z siebie robi debila.

12

@PIWOSZ89 nic głupszego dziś nie przeczytam xDD

0

@Stagiryta ale wsio realne z ich 12stym zawodnikiem

0

@kanver_ Patrząc na laligę to pewnie by rywalizowali z Atletico o TOP3. To wcale nie byle jaka drużyna

2

@blakkudium mam nadzieję, że tym razem na pewno...

0

@DIPENSE z czego tylko Yamal ma formę (obecnie)

8

liga pod realik.


5

@DIPENSE absolutny mówisz? bo jak widzę Ferrana na 9 to uważam inaczej

0

@Krzyniu xddd na pewno

22

899gol z czego może ok 800 to piękne bramki.

1

@Arden też bym go widział, ale zależy jaką pensję sobie zażyczy

4

FAKTY!!!


3

@daniel32778 trzeba realik ciągnąć jak się da, na tym polega ich cała 124letnia historia xDDD

6

@KrychaFCB całe szczęście, że on nie wygrał ZP xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?