Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 zobaczymy na jakim nazwisku się skończy, liczę na przemyślany transfer a nie free agent Vlahović..
Kogo byś widział jak klub byłby w stanie wyłożyć 100mlne?
0
@Zino nie tak miejsce w szeregu jak zmęczenie poprzez wąską kadrę na kilku pozycjach.
0
@Bilon87 dosłownie, to był mecz im. Ferrana z 2026r
2
@dafik85 taaa tak samo jak rok temu.
0
@Gibbon_FCB trudno się mówi, nie przeżywam innych klubów czy trenerów z wyjątkiem Barcelony (jakoś mi obojętne)
0
@Gibbon_FCB no to rozjadą :)) rok temu też rozjechali a co było potem to każdy wie.
1
@Sulimo a kto taki z obecnego rynku?
0
realik lepiej wygląda bez Mbappe, fakty.
0
City jest podobnie słabe co w poprzednim sezonie.
To na pewno nie ta sama ekipa co wygrała LM 2023, do tego odejście De Bruyne też wiele znaczy.
0
@Arden kogo byś widział na 9?
0
@bart_azz to za dużo na jedno okienko xDD
0
@BORO_12 M. Senesi+ Luka Vuskovic to takie małe marzenie (doświadczenie+przyszłość) ale nie zapominajmy o 9... ten sezon dobitnie to pokazuje... (przedłużenie Lewego mnie w ogóle nie przekonuje)
1
@BORO_12 chciałbym by zagrał, sytuacja w obronie wręcz do tego zmusza.
0
Trzeba otwarcie przyznać, że Raphinha dziś to taki Rapha za czasów Xaviego albo i gorzej, najgorszy na boisku.
2
@brd42 bo zaszkodzili by realikowi, przecież liga jawnie jest ustawiona pod ten przereklamowany klubik.
23
Przypadek? Nie sądzę
3
Perez przekazał co powiedzieć więc Arbeloa z siebie robi debila.
12
@PIWOSZ89 nic głupszego dziś nie przeczytam xDD
0
@Stagiryta ale wsio realne z ich 12stym zawodnikiem
0
@kanver_ Patrząc na laligę to pewnie by rywalizowali z Atletico o TOP3. To wcale nie byle jaka drużyna
2
@blakkudium mam nadzieję, że tym razem na pewno...
0
@DIPENSE z czego tylko Yamal ma formę (obecnie)
8
liga pod realik.
5
@DIPENSE absolutny mówisz? bo jak widzę Ferrana na 9 to uważam inaczej
0
@Krzyniu xddd na pewno
22
899gol z czego może ok 800 to piękne bramki.
1
@Arden też bym go widział, ale zależy jaką pensję sobie zażyczy
4
FAKTY!!!
3
@daniel32778 trzeba realik ciągnąć jak się da, na tym polega ich cała 124letnia historia xDDD
6
@KrychaFCB całe szczęście, że on nie wygrał ZP xDDD