1

Ronda is back!!!!

2

@DonMatteo901 jako, że jeżdżę do Danii do pracy go bardzo dobra informacja :)

0

@pax ahh ten młodzieńczy vigor

3

Alves asysta roku

0

@patry295 Xavi ufam Tobie

2

@VamosRakieta szkoda tego wczorajszego remisu podwójnie

0

co ten Ter Stegen odpierdala

0

do przewidzenia xx

0

Lucky Luck co sie bawi

2

@Batys Gavi prawdopodobnie

0

co on tam widział ten sędzia XD

0

@FCBMati10 Ryoyu wygrał te 3 konkursy?

1

@RikiPuig612 Riki ty lepiej idź tam piłkę kop a nie w jakieś gierki pogrywasz

0

@patrykzmc2000 Za Ivana to PSG dawało swego czasu 75 mln XD

7

@Jestjakjest Inpost to chyba najlepsza firma kurierska aktualnie

1

@IronSanHybrid ja mam 500 Mb/s, dekoder tez przyjemny, nagrywarka i cofanie to fajny bajer a tv tez okej, jakość obrazu igła wiec bardzo dobrze

0

@NismoFCB F1 ustawione? xdd

1

@IronSanHybrid ja takowy mam, ale chyba się nie da

5

@Mario96w Dubbing był w porządku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

matko kochana XD

0

no bez jaj XDDDDD

9

jak ja tęsknie za LM na Canal+……

7

Hajto co podwarza każdą decyzje sędziego przeciwko Bayernowi XDDD

3

co ten Hajto za przeproszeniem pierdoli XDDDDD

0

Marc sabotażysta niemiecki XDDD

0

@MrPGG basket ;))))

1

@Gwyn i żeby dupy pękły tym błaznom

0

@Esteban_ ja tylko bym chciał żeby Barcelona pykła Bayern i dupka by pękła większości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?