1

@Godlo nigdy to się nie skończy

0

Dembele, chłopie

0

@zorf nie wiem czy nie Enrique, bo grał jeszcze za Luisa

2

Lenglet dzisiaj TOP

0

@tomek8756 messi 613 a lewy 580 podobno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pedri na miękko

0

cou jaka wczutka XDD

0

@karci0 jak Zidane pare lat temu :D

0

wywalczył, podszedł i strzelił! Vamos

0

w końcu Memphis !!!

2

Depay, proszę zejdź do szatni…..

2

@Jarek_psikuta Adam Marchlinski z tego co mnie słuch nie myli

0

jak ten Abde chodzi

3

jeszcze Liverpool i PSG i 800 zł wpadnie :D

0

Depay nota -1 za ten mecz

0

@4cesc4 i na Gavim

0

Nico, kapitalne zawody

0

Komar wchodzi, koniec żartów

0

depay do zmiany, to jest zart

6

ależ mnie Nostalgia dopadła jak patrzyłem na strzał Demira……

3

no i po kuponach

0

@Edoss ja mam btts na jednym i remis na drugim kuponie, więc Vamos Villarreal!

3

teraz Villarreal musicie strzelić, plis

5

co ten chłop się tłumaczy, chryste xdd

6

co by nie było, to Kasjo ma kondycję ze stali XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rust_Cohle musisz nabić lojalność poprzez zagranie 10 meczów, np w Squad Battles, wchodzisz, czekasz tam 30 sekund i wychodzisz z meczu i Ci zalicza

2

@zmiter912576 jeden do biznesu, drugi dla kochanki, trzeci dla żony

0

@Anonymus0608 chyba na canal+online

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?