MiGzi
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Liverpool się bawi
0
@macio_944 SIUUUUUUUUUUU
0
@4drian0 o ty śmieszku
0
Messi znowu kontuzja?
1
@Triv44 Atletico-Liverpool
0
Busi XDDDDDDDDDDD
0
czy on chce bronić tego 0:1? xd
0
Manua Noja z asystą ;D
0
chryste… w końcu
1
@Azi dokładnie tak
3
@Momals11 Riqui to koks XDD
0
@reloaded Moriba jeszcze tez podziękował na IG Koemanowi
0
a czemu Schreuder nie może ich tymczasowo prowadzić ?
0
no i humor gituwa :D
0
jak my się zakwalifikujemy do LM w przyszłym sezonie to będzie cud
0
ile jeszcze razy Barca musi się upokorzyć żeby zwolnić Ludwiczka?
1
no ładnie się bawią xdddd Busquets ToP
0
@HaZZi te 3gb z roamingu prawdopodobnie
0
Barca gra, Real strzela XD
2
on tam miał jeszcze czas przyjąć piłkę i się spytać Tibo w który róg bramki chce dostać strzał
1
co ten Dest……XD
0
spalony jak byk XD
0
@HaZZi ściągnij sobie apkę urbanvpn i zmień na polske i będziesz mógł oglądać
1
Frenkie jest tragiczny
0
wow, celny strzał XD
3
@Roxi przecież to jest Strejlau XD
0
@TheEvilmaster85 ja bym zamiast Bernardo dał Kante albo Pogbe może
0
Ter Stegen
Dest-Garcia-Pique-Alba
De Jong-Busquets-Pedri
Demir-Depay-Fati tak bym to widział
1
@BulaKG tak, i musisz zdobyć 24 punkty z tej kwalifikacji żeby wejść do FC, za każde zwycięstwo dostajesz 4 punkty a za porażkę 1
0
Romano na IG pisze o miliardzie euro klauzuli odstępnego