Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kobayashi kosi od początku sezonu prawie wszystkie konkursy a Babiarz dywaguje, czy Japończyk utrzyma formę, przejeżdżając z Niemiec do Austrii na kolejne konkursy...
3
Wolałbym żeby wyczyn Stocha był bardziej "unikalny" :D
0
Lepszy Kobayashi niż Eisenbichler. Tylko niech nie wygra 4/4 :D
0
I jak z tym przelewem, miał przyjść dziś, jest? :d
0
Kiedyś wstawiałem tu głosowanie, dzisiaj hobbystycznie prowadzę audycję odliczającą największe przeboje mijających dwunastu miesięcy. Jeśli komuś się nudzi, nie ma co robić, to zapraszam, będzie mi szalenie miło, za każdego słuchacza :D to czysto hobbystyczne zajęcie, tutaj źródło odsłuchu, dziękuję za wsparcie i obecność z góry!
http://setka.vgh.pl/news.php
www.craftek.panelradiowy.pl/radio
0
Może i dostali potwierdzenie ale po co piszą że kasa jest na koncie, jak to jest fizycznie w weekend niemożliwe?
0
Raczej mało wiarygodna informacja, banki dzisiaj nie księgują a rano Wisła dała oświadczenie że żadnego przelewu nie było. Co najwyżej mogli dostać jego potwierdzenie, ale pieniędzy na koncie nie ma xD
1
Pięć minut na przelew. XD
21
Bez szans, Stoch zanotował lepszy rok niż pewnie jakikolwiek inny skoczek w historii swojej dyscypliny, zgarnął praktycznie totalnie wszystko co się dało, braklo jedynie szczęścia w dwóch konkursach - MŚ w lotach gdzie anulowali finałową serię a widać było że Stoch zbliża się do Tandego, i pierwszy konkurs olimpijski gdzie był 4. Historia Kurka jest jak z Hollywood, ale nie zdominował on tak swojej dyscypliny, jak to zrobił Kamil, więc dla mnie 1. Stoch 2. Kurek
2
Oczywiście pozdrowię, dam znać też tutaj że w ogóle odbywa się audycyjka, także zachęcam też do pisania pozdrowień, które odczytam :D
0
To nie jest jako takie radio, bo go nie prowadzę na co dzień, uaktywniam się głównie pod koniec roku gdy robię tę listę przebojów z danego roku.
2
Chciałbym Was serdecznie poprosić o poświęcenie paru minut i zagłosowanie w mojej zabawie na największe przeboje tego roku, można zagłosować na kilkadziesiąt piosenek, zabawa trwa jeszcze tylko dzisiaj i jutro. Z góry dziękuję za poświęcony czas, oddane głosy, to zabawa czysto hobbystyczna więc daje mi bardzo bardzo wiele satysfakcji że ludzie bawią się w to ze mną. ;D
http://setka.vgh.pl/news.php
0
Jak tam, białe święta u was? W centralnej Polsce pruszy śnieg ale raczej się nie utrzymuje, choć samo to że pada śnieg a nie deszcz czyni te święta najbardziej zimowymi A co za tym idzie najfajniejszymi pogodowo od paru lat.
0
A jaka część Polski?
8
Nie ma to jak rodzinna kłótnia w Wigilię, O tak :D
8
Najlepszy dzień w roku!
3
Czemu inne dzieci cierpią za moje grzechy? :/
0
Pada śnieg, a w Wigilię deszcz. I tak co roku. Zawsze na Wigilię odwilż. O co chodzi? xD
0
Jak myślicie, czy ci nowi inwestorzy w Wiśle odpalą? Czy to, mimo iż wygląda mocno dziwnie, ma szansę realnie postawić klub na nogi, czy to kolejny szwindel a klub oddano byle komu?
15
Brała, Guadalajara z Meksyku (?)
0
Jakich derbow bardziej brakuje wam w ekstraklasie: Warszawy czy Łodzi?
0
Wasza ulubiona kolęda?
0
Znacie jakieś grupy na fb o tematyce muzycznej?
0
Cillesen trochę się marnuje jako drugi bramkarz, świetny jest.
0
Tej nie jestem w stanie, ale zobacz sobie koszulki u gościa sklep_thebest czy jakoś tak, tam kupowałem i jest jakość bardzo ok.
1
Willian to jest beznadziejny piłkarz jednak...
0
Ciekawe, kiedy doczekamy się śniegu na święta, to się robi trochę tak, jak w Liverpoolu oczekiwanie na mistrzostwo, czy to będzie ten rok?
3
2conv.com
1
Z góry przepraszam za reklamę, ale chciałbym Was serdecznie zaprosić do głosowania na największe hity 2018 roku. Piosenki możecie wspierać codziennie, maksymalnie 100 utworów dziennie, po jednym głosie na każdy. Robię to typowo hobbystycznie, nie mam z tego żadnych profitów prócz satysfakcji. Wszystkich, którzy wezmą udział w mojej zabawie, chciałbym pozdrowić i podziękować za każdy głos, który sprawia mi ogromną, jak co roku, frajdę!
http://setka.vgh.pl/news.php
0
Ciekawe kiedy Ryoyu spuchnie ;D