Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Salah odhaczony
0
@Emhyr Kane też podchodził i się żegnał i co? On ma ważny kontrakt i jak go nie puszczą to się może żegnać
2
@ranger3120 za co?
0
@Yoshi94 nie rozumiesz, to nie jest byle dawanie, ona jedna z tysiąca takich szmir które chcą mieć łatwe życie, sie wybiła. Wie koło kogo się kręcić i komu dawać. Spryt i przebiegłość życiowa jest jej mocną stroną i to jest fakt
2
@Patrykl145 można to oszacować. Z tego co słyszałem pokażą się oficjalnie 3 czerwca a 8 czerwca trafia do sprzedaży już wszędzie, także poza klubowym sklepem. Więc z miesiąc od tego czasu i będzie na Podstadionem. Początek lipca strzelam
1
@PatrychoO łeb na karku też ma, bez tego by mimo wszystko nie pykło.
2
Bądź co bądź Fagata swój cel osiągnęła. Jest znana, ma kasę, teraz już w sumie nie potrzebuje bogatego faceta. Jest skuteczna w swoich celach xd
0
3 czerwca premiera stroju Barcelony domowego, 8 czerwca trafi do sprzedaży. Nie wiem jak wy, ale ja zacieram ręce. Najlepsza koszulka od lat!
2
Nie mam tego kanału XD niby cała oferta z c+ ale tego nie. Nie mieli gdzie tego puścić?
7
Real finałów LM nie przegrywa, więc już mają to pewne. Liverpool choćby zagrał najlepszy mecz w historii klubu to i tak Benzema strzeli gola dupą w ostatniej sekundzie i jest koniec. Fatum los przeznaczenie
3
@Geble za repertuar pucharu nie dają. Grają co mogą. A nuż okaże się skuteczne.
4
@PatrychoO mi nie siedzi herb po środku
28
Spuścili się na antenie jakby to repka Polski strzeliła tego gola xD
0
@Madridistaaa do siebie na górę paszol won
7
Christensen Lenglet duet idealny to będzie...
0
@Essos jak wybiorą tego nowego właściciela to pewnie zostanie, ale opornie to idzie póki co, a czas się kończy
2
Brawo dla Skry, wyrwali to. Szkoda Olsztyna.
5
@Janas11224 ten klub jeszcze nie raz Cie tak rozczaruje więc radzę się zdystansować. Ja po Liverpoolu już naprawdę bardzo na zimno oglądam te mecze, jasne, kibicowania im nie porzucę, ale nie ma już we mnie tych emocji i tej zaciętości, coś umarło. Przynajmniej jestem zdrowszy
0
@Getek który kanal w c+?
1
Zabrakło jednak klocka Lukaku, w dogrywce już mogliby wrzucać tylko na niego, wszystkie głowy by wygrał i może coś by wpadło.
26
Werner dzisiaj klasyczny hat trick, słupek, poprzeczka I z metra w bramkarza, potem Benzema strzeli dupą i się skończy 1-0 dla Realu (:
0
Katastrofa smoleńska, zastanawiam się i nigdy nie moge dojść do wniosku, dlaczego popełniono tyle oczywistych błędów w tym locie? Dlaczego podchodzono do lądowania mimo że żadne procedury na to nie zezwalały? W kokpicie były osoby do tego nieupoważnione? Do samolotu na raz weszło tyle znaczących osób? Lądowano na takim lotnisku które wyglądało jak opuszczone 50 lat temu? Zwykła polska bylejakość czy jest tu jakaś głębsza teoria spiskowa?
1
Jak Chelsea zagra bezbłędnie w defensywie to szansa jest coś zrobić w Madrycie, szanse będą, trzeba strzelić co będzie i bardzo ograniczyć pole Benzemie.
4
Bayern nawet jak przejdzie dalej to z Liverpoolem nie mają czego szukać. Zgoda czy jednak nie do końca?
14
1
@LioMessi10 namawia klientów żeby wykupili karnety na Chelsea
3
@MesQueUnClub96 ja nie widzę specjalnie. Teraz zegarki się same przestawiają, a jeden na ścianie to można już przestawić
1
Zmiana czasu plusy: teraz dłużej widno wieczorem, latem zamiast robic się widno o 2 w nocy, robi się dopiero po 3, po co ta godzina dnia, w nocy, gdy śpimy? To akurat dobre rozwiązanie. Plusy czasu zimowego to robienie się zaś wcześniej widno, zimą. Na letnim, zimą ciemno byłoby całkowicie aż do 8 rano.
0
@Messibestplayerintheworld a jakie koszulki?
0
Trochi kultury, tu jest osiedlowy dom kultury!