6

@REALny_kibic oby więcej normalnych. Brawo dla Ciebie. Ostatnio miałeś sporo powodów do radości w Klasykach, teraz nasza kolej. Byle do następnego!

3

@Sau_Ron oni już dołączyli w 2015 więc generalnie chcieli sobie odświeżyć pamięć xd

5

Mogliśmy i przegrywać z nimi pięć razy z rzędu, ale to i tak ta wygrana będzie zapamiętana. Gnoimy ich jak nikt inny i to u nich w domu. Coś niesamowitego, znowu taki wieczór Barcelony w Madrycie, w tak trudnym sezonie!

13

Tym razem śmietankową wywaliło xD

0

@Archolos nie no nie ma co porównywać Liverpoolu rok temu, już teraz maja tyle samo pkt w lidze co rok temu na koniec sezonu.

1

Najbardziej chciałbym zobaczyć w LM dwumecz Realu z Liverpoolem. No kiedy jak nie teraz The Reds się odgryzą za finał a ostatnio za ćwierćfinał?

0

@P33ck obecnie tak, pytanie ile jeszcze tak pociągną, w lidze wygrywają chyba już od 9 meczow z rzędu

0

Dobra to z racji na info że na naszej koszulce okolicznościowo może się pojawić nazwa jakiegoś artysty, podajcie wymarzonych, których byście chcieli zobaczyć.

15

Z jednej strony fajnie, że Manchester United odpadł z Ligi Mistrzów, a z drugiej strony jeszcze fajniej, że nie zobaczą jej co najmniej jeszcze przez półtora roku.

1

@DaPidejpi oni daja kilka postów dziennie o "upadku" Chelsea, nie oczekuj za wiele

1

@VamosRakieta otóż to.

5

Dokładnie się przyjrzycie, bo właśnie na Old Trafford ostatni raz na co najmniej półtora roku gra hymn LM

2

@tomek8756 czyli na Zachodzie robi się dokładnie to samo tj Zachód zabija niewinnych rosyjskich cywilow?

4

Pewnie znacie ten utwór. Wesoły, skoczny i wasi rodzice nie raz się przy nim bawili. Nie każdy jednak wie, że utwór nawiązuje tytułem i samym tekstem do samolotu bombowego Enola Gay, za pomocą którego wykonano nalot nad Hiroszimę i zrzucono tam pierwszą w historii ludzkości bombe atomową, która w jesnym momencie unicestwiła ponad 70 tysięcy osób.


6

Stanoooski to tak z każdym jedzie, a jakie jest jego stanowisko w kwestii ostatniego promo Gromdy i występ wielkiego Matiego Borka, twardego skur***a? Bardzo mnie to ciekawi. Bo gdyby Najman nagrał coś tak żałosnego to już byłby grillowany na tt i w dziennikarskim zerze.

0

@kolomen2 chyba można po prostu rzucić obraz z kompa z Chrome'a

4

@Kgorecki2500 w południe ugotuje obiad, wieczorem sieknie gracza meczu w finale ligi Mistrzów.

2

@tristan87 noo brawo, tych zbrodniarzy wojennych ze Stamford to powinni wszystkich najlepiej rozstrzelać a na pewno zdegradować do 8 ligi.

6

@MESSIah16 jasne że przeciw, przede wszystkim patrzmy na siebie. Polska wiecznie jest Mesjaszem narodów. Już nam starczy zniszczonego kraju

0

Nasze nowe stroje zaprezentowane będą końcem maja i początkiem czerwca. Czuję, że będą rewelacyjne!

https://x.com/Footy_Headlines/status/1501102431836454913

15

No i brawo, ja też uznaję te tereny terenami historycznie japońskimi, trzeba tam wjechać i wyzwolić japońską ludność B)

2

@tobiasson92 bedzie, bo my z nimi nie zagramy. Niech dają ruskim i wszystkim innym krajom którzy powiedzieli, że z nimi nie zagrają. My sie nie ugniemy, nie mam wątpliwości.

0

Top4 dla United mówi papa. Chelsea ma łatwy terminarz, Arsenal regularnie wygrywa, a United maja teraz City Liverpool Tottenham. Ronaldo w LE? A może w lidze konferencji?

5

@Kgorecki2500 co najwyżej sowietami i to z małej, za dużo szacunku masz

8

@BarcaaVEB z nim u sterów żadnej presji PZPN takiej jak Kulesza wytworzył, by nie było i ruscy nadal byliby w grze. Boniek to jest zwykły śliski typ

18

Jeszcze apropos wpisu niżej w sprawie Bońka. Uważam, że gdyby on był u sterów w PZPN, nic by nie zrobił w kierunku wykluczenia ruskich. To tylko i wyłącznie zasługa Kuleszy. Jak widać towarzysz Boniek nie widzi zupełnie problemu w tym, że nie głosował za wykluczeniem białoruskich klubów - w końcu wszyscy inni też tak głosowali XD co się będzie wyłamywał. Boże, dzięki Ci za Kuleszę. Chlop z jajami, w przeciwieństwie do Bońka.

6

https://sport.tvp.pl/58860807/uefa-nie-wykluczyla-bialorusi-boniek-glosowal-przeciwko-wykluczeniu-bialoruskich-zespolow
Czy Zbigniew Boniek to ruski agent i zdrajca narodu polskiego? Zapraszam do dyskusji

1

@VeB 1899 vitasport jeszcze chyba i w sumie tyle. No i jeszcze oficjalny sklep klubu w internecie, do Polski też Ci wyślą

5

@FCB_dimiC czyli gdyby JT zdjęcia nie wstawił to wywiad byłby cacy. A że wstawił, to już nie robi. Ciul że panowie znaja się 20 lat XD niezła odklejka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?