2

@cubesnoop na kanale FIFY na youtube

2

@mekston niestety ;/ ale na YT dla mnie to prawie jak w tv, bez wielkiej różnicy, czy słucham angielskiego komentarza czy bzdur Iwańskiego w tvp :D

2

FIFA na swoim oficjalnym kanale na youtube pokazuje właśnie mecz o 5 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata, a o 17:30 pokaże półfinał między mistrzem Azji, Al Hilal a Chelsea. Egzotyczny turniej, ale być może kogoś to zainteresuje - do tej pory w Polsce nikt nie nabył praw do transmisji.

7

Coś mi mówi, że odejdzie Cesar z Chelsea. Jest to zawodnik który nadal da sporo jakości, więc cieszyłbym się na przyjście tego gracza do Barcelony

7

@Rust_Cohle niestety la bamba dzisiaj zrobiła nie jeden a kilka fikołków intelektualnych. Tutaj się bardziej martwią o tego bidnego najebusa bo straci auto, niż o potencjalne ofiary jadącego pijusa. Śmiech przez łzy na co niektorych

2

Równość obecnych przepisów jest taka że Beata K. dostala śmieszny mandat na tysiac czy dwa i to dla niej jak dla mnie wyjść po bułkę do sklepu. Jedyną równością byłby mandat procentowy do uzyskiwanego dochodu miesięcznego. Stawka do ustalenia.

18

@!34RC3!_0N4 ale nie rozumiem, ktoś wlewa tym ludziom wodke do gardła i oni piją i wsiadają na bombie za karę? Jak zawiśnie widmo utraty jedynego auta, to tylko idioci dalej będą chlać i wsiadać. I nie mówimy tu o jednym piwie tylko sporej bombie.

4

@koksik2700 przede wszystkim jak żresz cukier to sam sobie szkodzisz, a pijak może zabić Ci bliskich na drodze, naprawdę? Co Ty porównujesz?

1

@aldewir niestety nie

6

Świetnie się oglada snowboard równoległy

4

@Witekk10 1 kolejka vs Sociedad

2

@zaba107 po takim meczu to zero przypadku

1

Ja serio aż się boję, jak daleko sięgaja macki Kurskiego. Skoki zniknęły z TVP? Skaczemy tragedię. IO sa w TVP? Mamy dwóch zawodników w top6 w tym medal. Jacek Kurski to zdecydowanie potężniejszy człowiek, niż każdy z nas myślał :v

1

@VamosRakieta Dolezal wszystko zaplanował! Wizjoner i największy strateg B) od początku budowanie formy tylko na IO a w PŚ zasłona dymna.

14

Pięknie wycięli czołówkę xD idioci wiatr z tyłu jest juz dobrych paręnaście minut a oni dalej 12 belka. Kamil skorzystał ale to jest po prostu żenujące

1

Hula może dzisiaj odzyska to co stracił w Pjongczang xD

0

Nie za specjalne te plastrony olimpijskie zawodników. Najlepsze były w Vancouver i Soczi, te to jak w Turynie praktycznie. Nuda

12

Jak ogladam ten finisz Justyny Kowalczyk z Vancouver to nie umiem nie uronić łezki, chyba najlepszy moment Polski w zimowych IO.

2

Jakby ZIO były w Krakowie jak było kiedyś w planach, kogo byście dali do zapalenia znicza? Małysz, Kowalczyk, Stoch?

2

Najlepsza ceremonia była w Londynie według mnie, ciekawi mnie też szalenie Paryż. Chińskie ciężej zrozumieć, z racji na egzotyczną dla nas kulturę :D

0

Guardiola siedzi w City już 6 sezon, co stało na preszkodzie żeby u nas tyle spędził? Czemu po zaledwie czterech odszedł?

0

@ShawnC to jest swoją drogą, szanuję i nie śmieję się z nikogo, kto stracił swoje zdrowie i życie w efekcie tej choroby, piętnować trzeba jednak przypadki, gdzie Natalia Maliszewska od tygodnia twierdzi że NIC JEJ NIE JEST i dostaje niejednoznaczne, zupełnie losowe wyniki testów, odbierające jej ŻYCIOWĄ szansę.

5

@D10SLEO covidianie powiedzą, że nastąpił nawrót choroby i Natalia powinna jeszcze co najmniej miesiąc spędzić w izolacji, dla dobra wszystkich wokół :)))

37

Maliszewska wczoraj negatywna, dzisiaj od nowa pozytywna. Covidioza w tym chorym kraju trwa w najlepsze. Największy cyrk ogólnoświatowy w XXI wieku.

0

@Adran360 spotkałem się z takimi opiniami szczerze :) ja akurat jestem podjarany tym emblematem, natomiast ciekawi mnie opinia innych

0

Naszywka za KMŚ - fajny dodatek na koszulkę klubu, czy raczej zbędna i zaśmiecająca stroj?

3

@Kinginiesta nielogiczne to bo tam wszyscy są zaszczepieni. Powinni zrezygnować z tych masowych testów codziennie. Po prostu jak ktos jest chory to dopiero, bo potem są takie kwiatki jak z Natalia Maliszewską.

0

@MESSIah16 bardzo szkoda dziewczyny :( o ile rzeczywiście jest chora, to po prostu straszny pech, gorzej jak ją uwaliły te testy.

12

@Ojciec5tkidzieci ja to myślę, że fajerwerki owsiakowe nawet covida odganiają więc są w naprawdę szczytnym celu odpalane. Co innego te sylwestrowe, one go przyciągają i aż potrzebna była godzina policyjna, taki wtedy kąśliwy jest SARS CoV-2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?