Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wasze ulubione Igrzyska? Moje, ZIO Soczi, IO Londyn. Te teraz to tak były jakby ich nie było. Może to kwestia że jestem coraz starszy, jednak w latach 2012-2014 byłem nastolatkiem bez zmartwień i IO, zwłaszcza w wakacje 2012 to praktycznie całe dnie spędzałem nad tym. Teraz więcej obowiązków, mniej się tego ogląda, ale mimo moich chęci, była mega nuda, brak atmosfery, pustki na trybunach, kibice sztuczni, testy, brak polskich emocji. Straszna bida.
0
@BorzyKrzys przez te godziny już się lekko odechciało oglądać. Jedne IO w takich porach ok ale non stop - juz irytowało. Popołudnia wolne, po robocie coś by się odpaliło, to już nic nie leci. Paryż i Medional to będzie super vibe, w końcu w domu.
2
Koniec Igrzysk, to co, jutro wojna?
0
@Kitek1640 w końcu dostał złota piłkę No to ratuje
1
@Rust_Cohle mając takich rywali w lidze to mało kto by coś ugrał, być może dwa najlepsze zespoły na świecie, a i tak Chelsea głównie przegrała sama ze sobą swoją fatalną grą, kontuzjami, covidem.
0
City w finale LM z kimkolwiek:
2
Man City spuchło, teraz wielki Liverpool bierze LM i PL.
0
Odkleiły się chyba ten herb i logo Nike, bo są klejone w meczowych wersjach koszulek. Nie ma to jak haftowane w replikach :)
3
Odkleił się herb Ferranowi na koszulce xD
5
@SkilledHydra16 fajna pamiątka a za parę lat gratka dla kolekcjonerów
3
@kamilop c+ online gwarantuje wszystkie mecze Barcelony w La lidze
1
@Sau_Ron w Chelsea jeszcze Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa Świata
1
Fajnie by było zobaczyć puchar Świata w skokach na tournee w Azji, Sapporo, Pyeongchang i Zhangijakou, a nie tylko wiecznie ten znudzony już europejski sos. Do tego Iron Mountain w USA, może Turcja w Erzurum, Rasnov i od razu odświeżony Kalendarz będzie. Ciekawe czy się FIS kiedyś zdecyduje
2
@Gwyn No to w obecnych czasach 11 zł to prawie jak darmo. Bardziej boli np mnie to że ja mam satelitę canal plus, mam polsat box go i mimo tego nadal musze wykupić trzecią usługę żeby móc obejrzeć jakiś mecz - regularnie ogladam tylko Barcelone i Chelsea, nic więcej
0
@zeko0 34 zł to nie aż taki majątek, a można zdaje się podzielić koszty na dwóch, jak masz kogoś kto też chce obejrzeć
0
@Mroziu nie są.
0
@bari_94 nie będzie tak:
0
@amanter "Koszulki trafią do sprzedaży, a w sklepach Nike i Barçy zostanie potem dodrukowany sponsor"., to przecież znaczy że wypuszczą je bez sponsora, a jak sie uda go znaleźć, to dopiero dodrukują. Podobnie było w sezonie 16/17 gdzie też można było kupić koszulki bez sponsora po samym ich ogłoszeniu, to samo Inter latem miał.
0
@marko111122 jak nie będzie jak jest napisane że trafia najpierw gołe do sprzedaży, bez sponsora?
0
Zamawiał ktoś z was kiedyś koszulke z oficjalnego sklepu Barcelony? Ile idzie do Polski taka przesyłka?
1
Kamil dwa złota wygrał na styk, dwa brązy przegrał na styk - i tak na IO jest na plus. W tym sezonie nic nie szło, a on jedzie na imprezę docelową i ma 6 i 4 miejsce. Wielki zawodnik, top3 w historii dyscypliny. Cieszę się że mogłem go oglądać, na Małysza byłem nieco za mały i ogladalem tylko jego schyłek, ale karierę Kamila śledzić mogłem od 1 wygranej. Mistrz i tyle.
3
@Xxxbarca4ever sprawdź na r-gol.com, w Wawie na Puławskiej
0
@messi564 może być ciężko gdziekolwiek, nawet w tamtym sezonie ona była trudno osiągalna. Szukałbym używanej gdzieś na vinted, tam jednak ryzyko fejków
2
@cubesnoop na kanale FIFY na youtube
2
@mekston niestety ;/ ale na YT dla mnie to prawie jak w tv, bez wielkiej różnicy, czy słucham angielskiego komentarza czy bzdur Iwańskiego w tvp :D
2
FIFA na swoim oficjalnym kanale na youtube pokazuje właśnie mecz o 5 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata, a o 17:30 pokaże półfinał między mistrzem Azji, Al Hilal a Chelsea. Egzotyczny turniej, ale być może kogoś to zainteresuje - do tej pory w Polsce nikt nie nabył praw do transmisji.
7
Coś mi mówi, że odejdzie Cesar z Chelsea. Jest to zawodnik który nadal da sporo jakości, więc cieszyłbym się na przyjście tego gracza do Barcelony
7
@Rust_Cohle niestety la bamba dzisiaj zrobiła nie jeden a kilka fikołków intelektualnych. Tutaj się bardziej martwią o tego bidnego najebusa bo straci auto, niż o potencjalne ofiary jadącego pijusa. Śmiech przez łzy na co niektorych
2
Równość obecnych przepisów jest taka że Beata K. dostala śmieszny mandat na tysiac czy dwa i to dla niej jak dla mnie wyjść po bułkę do sklepu. Jedyną równością byłby mandat procentowy do uzyskiwanego dochodu miesięcznego. Stawka do ustalenia.
18
@!34RC3!_0N4 ale nie rozumiem, ktoś wlewa tym ludziom wodke do gardła i oni piją i wsiadają na bombie za karę? Jak zawiśnie widmo utraty jedynego auta, to tylko idioci dalej będą chlać i wsiadać. I nie mówimy tu o jednym piwie tylko sporej bombie.