Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro hmm?
4
@doc emblemat Ligi Europy na ramieniu i lecimy z tym koksem.
2
Umi tu ktos powiedzieć za co Złota Pilke dostal Modrić? Za trofea to Varane, za liczby Messi, za spektakularna gre to Mbappe / Salah, to za co on dostal? Bo od rana czytam o tym jakimi to kryteriami sie kierujemy przy ZP a Modrić to nie spełniał totalnie żadnego:p
1
@DaPidejpi jakie przewidywania na mecz z United?
0
@agaFCB a jakie nazwisko na pleckach będzie? :D
0
@agaFCB na rgolu teraz-20% i można było wyrwać za jakieś 260, natomiast bez personalizacji.
0
Mingueza sie nie nadaje :(
1
@Cwaniak4 trzecią koszulke Barcelony kupiłem w promocji -20 %.
5
Wygrać LE w tych pięknych koszulkach w których gramy w LM, marzenie.
2
@Damian11 nie w tym sezonie, James to piłkarz kompletny obecnie. Potwór w defensywie i w ofensywie, nie do przepchnięcia, zastawienie, szybkość, strzał. Ma wszystko.
1
@IronSanHybrid mozna podać kartę wirtualną która jest tylko do płatności w necie i nie jest bezpośrednio związana z kasą z konta, tylko trzeba ją osobno załadować
0
@-barca4ever- zdaje się że całkowicie wyłączyli juz dostep do nc+ GO, mi o tym przyszedł od nich mail
0
Jak to teraz jest, jak ja jestem na kwarantannie, bo miałem kontakt z osobą zakażoną, to domownik ze mną idzie na kwarantannę czy on ma luz?
0
@Ojciec5tkidzieci Kovacevic?
2
W TVNie jakoś te skoki bardziej profesjonalnie wyglądają.
0
@maniak33333 a oni nie wyłączyli dostępu? Teraz jest canal plus online
1
Wielka Chelsea Tomasza Tuchela zmiażdżyła kolejnego rywala.
1
@Emhyr Oby nie, ale wydaje mi sie że on jest stosunkowo mało przeżarty pieniędzmi i sławą, więc sa mniejsze szanse że by coś takiego zrobił. Oczywiście gdybam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kondziubarca przecież Lewy zrobił co mógł, to jego wina że obok graja sami paralitycy?
1
@IronSanHybrid Bajla ela, cała sala tańczy tu to makarena.
2
To co, koszulkę z nadrukiem Alvesa można brać. Ja mam gołą i tylko dorobić, chętnie to sobie dokleję.
0
Ile wydaliście w październiku na buka?
111
@Comentateiro No nie, bo czy sie zaszczepili, czy nie, jeśli pracują, płacą ZUS i łóżko należy im się jak psu buda
0
@barteggg08 ta cena wzrośnie od nowego roku do 50 zł, to jest jakaś promocja, no i nie ma kanałów canal +. Ja mam wykupioną tv satelitarną w c+ 50 zł miesiąc i mam wszystko, c+, eleveny i polsaty premium, jak masz opcje montażu anteny, zainteresuj sie tym
4
@Eto'o9 R10 Pena dałby pewnie więcej już, ja powoli mam dosyć ter Stegena...
0
@czosnekfcb mBank, ING
2
Juz nie będzie Ronalda Kumana na następnych mistrzostwach świata...
0
Gdzie są obecnie najlepsze kursy żeby kupić drobną kwotę w euro?