0

4

@doc emblemat Ligi Europy na ramieniu i lecimy z tym koksem.

2

Umi tu ktos powiedzieć za co Złota Pilke dostal Modrić? Za trofea to Varane, za liczby Messi, za spektakularna gre to Mbappe / Salah, to za co on dostal? Bo od rana czytam o tym jakimi to kryteriami sie kierujemy przy ZP a Modrić to nie spełniał totalnie żadnego:p

1

@DaPidejpi jakie przewidywania na mecz z United?

0

@agaFCB a jakie nazwisko na pleckach będzie? :D

0

@agaFCB na rgolu teraz-20% i można było wyrwać za jakieś 260, natomiast bez personalizacji.

0

Mingueza sie nie nadaje :(

1

@Cwaniak4 trzecią koszulke Barcelony kupiłem w promocji -20 %.

5

Wygrać LE w tych pięknych koszulkach w których gramy w LM, marzenie.

2

@Damian11 nie w tym sezonie, James to piłkarz kompletny obecnie. Potwór w defensywie i w ofensywie, nie do przepchnięcia, zastawienie, szybkość, strzał. Ma wszystko.

1

@IronSanHybrid mozna podać kartę wirtualną która jest tylko do płatności w necie i nie jest bezpośrednio związana z kasą z konta, tylko trzeba ją osobno załadować

0

@-barca4ever- zdaje się że całkowicie wyłączyli juz dostep do nc+ GO, mi o tym przyszedł od nich mail

0

Jak to teraz jest, jak ja jestem na kwarantannie, bo miałem kontakt z osobą zakażoną, to domownik ze mną idzie na kwarantannę czy on ma luz?

0

@Ojciec5tkidzieci Kovacevic?

2

W TVNie jakoś te skoki bardziej profesjonalnie wyglądają.

0

@maniak33333 a oni nie wyłączyli dostępu? Teraz jest canal plus online

1

Wielka Chelsea Tomasza Tuchela zmiażdżyła kolejnego rywala.

1

@Emhyr Oby nie, ale wydaje mi sie że on jest stosunkowo mało przeżarty pieniędzmi i sławą, więc sa mniejsze szanse że by coś takiego zrobił. Oczywiście gdybam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kondziubarca przecież Lewy zrobił co mógł, to jego wina że obok graja sami paralitycy?

1

@IronSanHybrid Bajla ela, cała sala tańczy tu to makarena.

2

To co, koszulkę z nadrukiem Alvesa można brać. Ja mam gołą i tylko dorobić, chętnie to sobie dokleję.

0

Ile wydaliście w październiku na buka?

111

@Comentateiro No nie, bo czy sie zaszczepili, czy nie, jeśli pracują, płacą ZUS i łóżko należy im się jak psu buda

0

@barteggg08 ta cena wzrośnie od nowego roku do 50 zł, to jest jakaś promocja, no i nie ma kanałów canal +. Ja mam wykupioną tv satelitarną w c+ 50 zł miesiąc i mam wszystko, c+, eleveny i polsaty premium, jak masz opcje montażu anteny, zainteresuj sie tym

4

@Eto'o9 R10 Pena dałby pewnie więcej już, ja powoli mam dosyć ter Stegena...

0

@czosnekfcb mBank, ING

2

Juz nie będzie Ronalda Kumana na następnych mistrzostwach świata...

0

Gdzie są obecnie najlepsze kursy żeby kupić drobną kwotę w euro?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?