1

Boli niewykorzystany potencjał tak świetnej grupy zawodników, ale co my graliśmy w tym meczu, chaos jeden wielki, znowu tylko indywidualności, bloku brak, wybron po bloku pasywnym brak, obrony brak. Ciężki sezon, Heynen i sztab zwalili po całości. To boli

2

Jak to teraz oglądam to się czuje jakbym oglądam mecz na Anfield, stoimy a rywal nas klepie. Psycha w sporcie to całe mistrzostwo.

5

Heynen właśnie dlatego niestety musi odejść. Zmiana, gdy set jest już przegrany? Przy 4-8 nie można było Kamilowi dać szanse gdzie Kubiak gra tragedię? Belg to jest taki beton, ma najlepsza ławkę na świecie i w ogóle nie umie korzystać.

0

@Vebrol no zgadzam się, mamy kilku niezłych grajków, trzeba tylko umieć zbudować coś wokół nich i na top3 ligi i odpadanie bez kompromitacji z LM powinno spokojnie starczyć.

0

Canal + robi multiligę w c+2 z meczów Premier League, ale dlaczego nie puszczą każdego z meczów w internecie w canal + online, jak to robi Viaplay z Bundesligą np?

0

Dobrze, że nie będą to koszulki z tą paskową drobnicą bo wyglądało to źle, szersze pasy są kozackie. Biorę na pewno

3

Lech niszczący Wisłę to zawsze piekny widok, fajnie że w Poznaniu coś im przeskoczyło w tym sezonie.

2


On wiedział

1

@Vito9 zapisz się do programu rteam, kolejne 10% z zakupu wpada po 30 dniach i można sobie skorzystać przy następnym zakupie.

1

@Vito9 chyba nie ma niestety, ale sprobuj właśnie innych kodów jak wyżej

1

@DaPidejpi Ja wolę oryginal ale to były te zabawne czasy gdzie Pitbull był dosłownie wszędzie xd

8

Danza Kuduro ma już 10 lat, kiedyś to były hity.

0

@Coutinho007 chodzi sie na ukochaną drużynę, bez przesady. Juve grało sezon w Serie B, nie wiem, tu nikt by nie przyszedł gdybyśmy spadli? A nie spadamy, nie jest z nami aż tak tragicznie.

1

@MesQueUnClub96 No jak widać ktoś oglada, nie rozumiem po co atakujesz xD

1

Dziekanowski nie umie się wysławiać i on w tv wystepuje, to jest żart

3

Tego Niedzielana nie da się słuchać po prostu, co to jest za tuman.

0

@QUNJ on pisze o porażce Bayernu chłopaki.

5

0-4, 0-3, 0-3, 0-4, 2-8, 0-3, 1-4, to nie są wyniki Górnika Łęczna w ekstraklasie a największe porażki Barcelony w LM od sezonu 16/17. Porażająco to wygląda szczerze mówiąc, a mieliśmy przecież w tych grach naprawdę wciąż mocny zespół.
Dzisiaj chciałbym zobaczyć po prostu jazdę na dupach o te barwy i herb, zero odpuszczania, braki umiejętności nadrobić ambicją, a na pewno nie dostaniemy hokejowego wyniku. W 2-8 jaj nie było, dzisiaj musimy je pokazać, po prostu.

1

@lucca87 to jest moja bolączka. W rgolu nigdy nie mieli oryginalnych nadruków. Były one jednak w Zgoda FC. Problem w tym że Zgody nie ma, bo wchłonął ją... rgol. Mieli wprowadzić nadruki w spadku po Zgodzie, ale trzeci miesiac jest cisza w temacie. Sam chciałbym zrobić głównie patche na rekaw, ale nie mogę:(

0

@arasz1819 Setien to nigdy nie był i nie będzie dobry trener na taki klub. Co do Ten Haga nie mam pewności, ale swoje pokazał w Ajaxie. Setien nic nie pokazał

5

@Nihas a mi się wydaje że jak będziemy gówno grali to jest to bardzo dobry pomysł, jak masz trenera fachowca to wchodzi z buta i odmienia drużynę. Przykładów nie szukać daleko, Tuchel, Zidane w pierwszym swoim sezonie w Realu.

1

https://www.r-gol.com/koszulka-nike-fc-barcelona-21-22-trzecia-stadium,p-148080
Koszuleczka już w Polsce, w niezłej cenie, jak ktoś by chciał kupić, a nie chce przepłacać na Nike, to ten sam produkt ma tu taniej. Z kodem bodaj PLKD jest za 269 zł do wyrwania.

0

Wiecie, jak to jest, że czasem Inpost dostarcza paczkę w sobotę, a czasem nie, i nawet nie chodzi o to, że to było specjalnie opłacone i zlecone, tylko zwykła paczka raz przyszła w sobotę, a raz nie, od czegoś to zależy? Np od konkretnej godziny nadania paczki w piątek?

4

@Colon a co to kogo obchodzi jakie motywy on miał, to jego robota xd może ja też nie lubię sąsiada to mu nie sprzedam jakiegoś towaru bo tak, a nazajutrz szef mi powie ze No tak, rozumie, że nie lubię sąsiada spod piątki i dobrze zrobiłem.

0

@Antimadridista_WR z Benficą i Bayerem wyjazd może nie zagramy bo czerwone elementy mamy w koszulce podobnie jak te zespoły, nie wiem czy nie wybiorą wtedy fioletu.

1

@HarveySpecter no cóż, taki scenariusz biorę w ciemno. :D

13

Fajna, szkoda że zagramy w niej około 6 meczów i koniec.

0

@amanter rywala getry były zbyt podobne i pewnie dlatego.

0

@abram3k jeszcze jacht od Abramowicza kupują.

1

@FCB24 fani w Zawierciu beda mieli z niego sporo pociechy, kapitalny gracz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?