0

Coutinho to tylko do ligi brazylijskiej by się nadal i nie wiem czy do ekstraklasy czy zaplecza, najgorszy pilkarz w tej drużynie

1

@msmsms ŁKS wygra

0

Największy polski przebój w 2021 roku do tej pory to?

1

@LS nie wygramy tego trofeum z taką grą, niestety

0

Araujo chyba za długo słuchał hitu Young Leosi.

4

@agaFCB tylko przed tv, ale chciałbym bardzo tam być

2

@Sau_Ron 2011 11 11 11:11 była lepsza

2

Z Realu wyjmijcie Benzeme to będą grali podobnie do nas, Zidane ogarnial jeszcze u nich obronę, a teraz nawet byle Espanyol ładuje dwójkę. A były już zachwyty. Dzisiaj zapewne wcisną dupą na 3-2 jak mają w zwyczaju (jakości brak ale walką nadrabiają), my też tak powinniśmy obecnie grać, na ambicji i walce, skoro odstajemy umiejętnościami, ale niestety, chyba się tego nie doczekamy w tym klubie.

0

@l0Messini no to fajną kaszanę grali jak pierwszy słaby mecz w sezonie 17/18 to wpierdziel od Romy a potem przegrana z Levante. Innych przegranych w sezonie nie pamiętam, pogoniony Real na Bernabeu trójką do zera (słynne spieprzyliście nam święta), może styl gry nie powalał ale byl skuteczny. Wyniki były a o to chodzi w piłeczce.

1

Bajla ela Basia i Helena, jest afera kiedy szukamy trenera

0

Nie mów nikomu łamiemy zasady bo w Lidze Europy też bywa funky.

1

@Puyolex w fioletowej byśmy mogli grać dziś, bo Benfica ma czerwone, bez przesady że by się zlewało, to oni dają takie coś

1

Wydają po cztery koszulki na sezon, specjalna na El Clasico, specjalną na Lm a dzisiaj zagrają w starej sprzed dwóch lat, o co chodzi? xD

https://www.footyheadlines.com/2021/09/barcelona-to-wear-old-senyera-kit-vs.html

0

@pacior95 chyba w dniu meczu uruchamiają te pozotale, skoro już płacisz abonament 40 zł.

3

Fatalny mecz Chelsea dzisiaj, najgorszy od majowej porażki w finale FA Cup, ale też nie spodziewajmy się że nagle drużyna będzie ogrywała City seriami, tam też jest znakomity trener i piłkarze którzy wyciągnęli wnioski po trzech porażkach z rzędu.

1

@Pieprz nie wymienili najważniejszego meczu tego dnia, Widzew - ŁKS

16

@amanter zwykłe wsparcie dla piłkarza, nie robiłbym z tego afery

3

Jutro Pep robiony czwarty raz przez Tomka Tuchela czy odegra się choć honorowo za przegrany Puchar Mistrzów? Czekam na opinie Ekspertów

1

Puć wpuszczany tylko gdy dupa sie pali Kumanowi xd

1

@barcelonaLM bo zaczynamy liczyć od 1 a nie od 0, dlatego druga dziesiątka zaczyna się od 11 nie od 10 i to samo z tysiącleciami. To dosyć proste

1

@dawidor9 jesteśmy bankrutem i nie stać nas na Conte i jego zachcianki transferowe

2

@Cule1234 myślę że tak, prowadzi Resovie, zna nasz kraj.

0

Conte odszedł z Interu nie po to, żeby pchać się w dużo większy niż obecnie w Interze burdel. Zresztą to trener z ciągotą do ściągania szrotu, więc tematy jakichś Rodrigów Moreno czy Parejów mocno by odżyły. To jest menedżer, on chce mieć realny wpływ na budowę zespołu, w Interze wystarczyła sprzedaż kilku graczy żeby Conte zawinął manaty. Poza tym to naprawdę dobry fachowiec.

1

@kamilop przede wszystkim zawodnicy tacy nie wejdą na wyzszy poziom z trenerem który w nich nie wierzy zupełnie. Czego on ich może nauczyć? Piłkarze rozwijają się z odpowiednimi trenerami, po to trener w klubie jest. Jestem pewien że z dobrym trenerem przynajmniej gralibyśmy ładnie dla oka.

0

Roberto znowu podobno płakał, tym razem po słowach Kumana

2

Koeman ich niczego już nie nauczy, w tamtym sezonie jeszcze indywidualności to ciągnęły.

0

Ale w canal plus sport sie spuszczają nad PSG, łomatko bosko XD

0

@DaPidejpi ale kogo na jego miejsce? Zidana i będą wrzucać na Mbappe?

0

PSG to chyba zgodowicz Chelsea, oddali im najlepszego trenera na świecie i stopera, który w zdrowiu wciąż jest jednym z najlepszych na świecie. Wszystko za cale 0 euro. Chelsea na meczach to musi flagi PSG zacząć rozwieszać w podzięce.

0

@Woland10 a jak Barcelony wyniki w sezonie 10/11 czy 11/12 takie były co trzeci mecz to było w pytę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?