2

@Wilczeq można źródło?

0

@baartekk97 realizm nie pozwala na nic innego, zdrowe podejście.

0

Do tej pory jak sobie przypomnę historie przejęcia Wisły przez Vanna Ly to nie mogę uwierzyć, że taki kabaret wydarzył się naprawdę. Znacie bardziej bekowe historie w piłce? Chyba ciężko o taką xd

4

Po takiej połowie zajebiście dobrze ze nie straciliśmy gola, a wręcz powinniśmy coś wsadzić sami, Bilbao się spina na nas bo chcą się zrewanżować za finał PK i to nie dziwne że biegają w pressingu jak psy, ale nie da się tak grać cały mecz, więc powinniśmy przejąć kontrolę nad meczem niedługo i wtedy ukąsić.

0

@DonAndrzejos zrozumiemy jak już odpadną w jakiejś 1/4 eL eM

2

@mekston Casemiro nie chciał więc się puszcza a Brajt bardzo był brutalny i chciał to zrobić, toż anulował.

10

Czy Lewandowski mniej się opierał na obrońcy w meczu z Hiszpanią? Bo śmiem wątpić xd

10

Obejrzycie sobie gola Benzemy w meczu z Chelsea, tam nie było faulu na Azpilicuecie bodaj albo Christensenie, nie pamiętam dokładnie, a tu był faul? Ludzie kochani.

1

@ranger3120 smutna sprawa, Get Shaky czy Redlight to były jedne z pierwszych piosenek jakie miałem przesłane na podczerwień w telefonie.

3

@daniel32778 Górecka lepsza jest xd oczywiście jak dla mnie.

7

@PatrychoO dodałbym że druga najbardziej irytująca rzecz to przerwa reprezentacyjna w momencie gdy sezon nabrał już odpowiedniego rozpędu, w październiku.

3

@Aqualitek Messi po prostu chciał jeszcze coś wycisnąć z kariery, tutaj w ostatnie dwa lata z nim wygraliśmy jedynie Puchar Króla, burdel organizacyjny, klub zadłużony na póltora miliarada jak się okazuje. Chciał odejść, odszedł, też jestem zwolennikiem teorii @DaPidejpi, natomiast nie mam Messiemu tego za złe, nie jest obowiązkiem grać za frytki, niech się tam spełnia i tyle.

2

@Gaunter przecież to już było dementowane. Farmazon z tym że nie mógł bardziej niż o 50 %.

0

Fati w dobrej formie za Brejta i będą grali chłopaki, piłeczka chodzi.

0

Kupiliście któraś z nowych koszulek by dziś zainaugurować sezon dumnie w niej ubranym/ubraną?

1

@ShinobiQWE No i w normalnej robocie jak jesteś takim zupełnie nieprzydatnym i nieefektywnym pracownikiem to od razu out. Niestety, klub jest więźniem takich darmozjadów jak Umtiti, który działa ewidentnie na szkodę klubu nie chcąc sie leczyć.

0

@Shapiro super! A wiesz, czy ten fragment Duy to też cover czy już autorskie?

0



Z jakiego utworu jest fragment Eltona w tej piosence, może ktoś wie?

1

@masq Kup, bierz, warto!

13

Thomas Partey 1000 IQ ten transfer z Atletico do Arsenalu.

0

I jak tam jakość na Viaplay? Ja oglądam i jakoś ujdzie, ale mam stary i nieduży telewizor, powie ktoś jak na lepszym sprzęcie?

0

@Wypierdzik noo La Liga jest dzielona bodaj do 2026 r więc trzeba mieć i Eleven i C+, ale w tej ofercie satelity od canal plus to masz wszystkie kanały canal plus na których lecą mecze i wszystkie eleveny więc tak czy siak sobie obejrzysz

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/entry-sport

0

@Wypierdzik ja mam ofertę z canal plus, tylko to telewizja satelitarna, musisz talerz zamontować i tak dalej, ale w ofercie są wszystkie c+, wszystkie eleveny i polsaty premium, więc wszystko co potrzeba.

0

@LuisSalvano Ty za to jesteś starym prykiem i masz jak na swój wiek wyjątkowo mało rozumku, przez tyle lat nie nauczyłeś się za grosz życia i czytania ze zrozumieniem, a także dopełniania danych deklaracji.

0

@VeB 1899 jasne, po południu postaram się wysłać

0

@Whudi w Polsce na ten moment chyba będzie ciężko, rgol jest najtańszy i największa dostępność, a swojego jedynego rywala zgodę fc wchłonęli. W zeszłym roku nasz cudowny portal miał kod zniżkowy na 15% do zgody to można było za 254 zł wyrwać nówkę sztukę i to jest najtańsza cena jaką widziałem, z koszulek na nowy sezon.

0

@Whudi rgol, obecna cena jest za 299,99 zl, ale jest kilka kodów-10%, np PLKD. Wtedy kupisz za 269,99 bodaj, uczciwa cena. W Barcelonie 90 euro, czyli 411 zł na te chwile, spora różnica. A tu oryginał i tu oryginał. Meczowek nie widziałem jeszcze nigdzie prócz Nike, ale tam nie kupuje bo sa ceny bez żadnych zniżek.

0

Kupiłem wyjazdowke i naprawdę fajnie się prezentuje. Wprawdzie tylko replikę, ale mimo to wygląda kozacko. Ten połyskujący herb robi wrażenie.

0

@Phoenixx chromecast Kup za 150 zł, tam są obsługiwani, podobnie jak netflixy, spotifaje, hbo go, ipla, player, canal + online. Żaden smart tv nie ma tyle apek zdaje się.

0

@Masny de Jong.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?