MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kewin
Ręce umyją.
;)
0
@AdrianStoku
To ktos inny wrzucal w takim razie. Sorki.
0
Nie sądziłem,że doczekam tych czasow,kiedy beda odwoływać ligi z powodu jakis wirusów. To sie dzieje naprawde.
0
@WisniaKala
Pytasz nas czy życzysz Paniom wszystkiego najlepszego? :) Dobre to jest :)
0
@Qlewer
Nawijka bardzo srednia, ale kto sie wychowal w tych czasach, to to deceni i zrozumie pewnego rodzaju fenomen tego kawałka.
0
@AdrianStoku
Moje mlodziencze lata,najlepsze lata 90! Co to sie wyprawialo, to historia :)
Ps. wczoraj zdaje sie wrzucales jeszcze jeden kawalek, przypomnij mi jaki, bo sobie nie zapisalem, a tez byl dobry.
3
@Kasza123
Pomijając osobe Pepa, to ja wieksza miętę przez wzgląd na stare czasy czuje do czerwonej części Manchesteru.
#teamunited
:)
0
Za kim dzis ramblowicze, United czy City ?
0
@Bartek22
To jest hit hahaha!
61
Z okazji dnia kobiet najszczersze życzenia dla wszystkich kibiców Realu Madryt, trzymajta się dziewczyny! ;)
0
@Encore
Obecny.
1
Ale bym zjadł pizze...
0
@cchesterr43
Np? Nie mam FB.
0
@matirix20
Prawda.
7
Ostro komentatorzy.
1
Wasz największy zawód związany z wydarzeniem sportowym (oprocz piłki noznej) to ?
Moj to zdecydowanie Andrzej Gołota z Bowe i Tysonem, przegrana Małysza o złoto olimpijskie i brak wiekszych sukcesow Kubicy w F1 z ktorym wiązalem ogromne nadzieje.
1
Blondynki czy brunetki?
#teambrunetki
:)
0
@Prezes_sycylijczyk
Nie mylisz sie.
0
Boże drogi wszechmogący, ale te foki sie wiją po tych ringach.
0
@Jaca27
A ja mu kibicuje za to ze jest polakiem. W nosie mam jego pajacowanie.
0
Dawaj Artur! Polska!
1
@Mario96w
Ogladnij i koniecznie daj znac co sadzisz. Ja osobiscie jestem wielkim fanem tego serialu, a mam na karku prawie 40 wiosenek ;)
0
Ale Szpilka schudl, szczerze jestem zaskoczony.
0
@Kamilos84
Dzieki za info.
0
@Mario96w
Poczytaj najpierw o serialu, zobacz czy taka kategoria Ci pasuje. Dla mnie bomba. Wow.
0
Używacie wzmacniaczy pod słuchawki nauszne? Planuje zakup sluchawek AKG K550 MKIII, ktore chcialbym podłączyć pod laptop oraz telewizor i zastanawiam sie czy dobrą opcją byłoby dokupienie wzmacniacza. Przy telewizorze nie mam żadnych zewnetrznych głośników wiec żródło do sluchawek średniawe.
1
@Mario96w
Dla mnie hicior, rewelacja,choc faktem jest ze trzeba lubić takie klimaty. Jezeli lubisz, to szczerze polecam. Sztos. U mnie top 5 seriali.
0
@matirix20
Ale ześ sie wystroił :)
Ja sie wkurzylem wlasnie bo prowadzilem w klasyku 2:0 po czym w ostatnich 7 minutach mi strzelili 2 bramki i wyrównali popaprańce wstretne ;) Niby przeszedlem na bardziej defensywne ustawienie, a to bylo jak sie okazalo bledem. Trza bylo nic nie zmieniac, zawsze ten sam błąd.
0
Zostajesz prezydentem FC Barcelony. Pierwsze rzeczy, ktore planujesz w klubie zmienic to? Realnie, niemniej wytęż wyobraźnie :)
0
@etobzyk
Znak czasu. Przyroda.