1

@kewin
Ręce umyją.

;)

0

@AdrianStoku
To ktos inny wrzucal w takim razie. Sorki.

0

Nie sądziłem,że doczekam tych czasow,kiedy beda odwoływać ligi z powodu jakis wirusów. To sie dzieje naprawde.

0

@WisniaKala
Pytasz nas czy życzysz Paniom wszystkiego najlepszego? :) Dobre to jest :)

0

@Qlewer
Nawijka bardzo srednia, ale kto sie wychowal w tych czasach, to to deceni i zrozumie pewnego rodzaju fenomen tego kawałka.

0

@AdrianStoku
Moje mlodziencze lata,najlepsze lata 90! Co to sie wyprawialo, to historia :)

Ps. wczoraj zdaje sie wrzucales jeszcze jeden kawalek, przypomnij mi jaki, bo sobie nie zapisalem, a tez byl dobry.

3

@Kasza123
Pomijając osobe Pepa, to ja wieksza miętę przez wzgląd na stare czasy czuje do czerwonej części Manchesteru.

#teamunited

:)

0

Za kim dzis ramblowicze, United czy City ?

0

@Bartek22
To jest hit hahaha!

61

Z okazji dnia kobiet najszczersze życzenia dla wszystkich kibiców Realu Madryt, trzymajta się dziewczyny! ;)

0

@Encore
Obecny.

1

Ale bym zjadł pizze...

0

@cchesterr43
Np? Nie mam FB.

0

@matirix20
Prawda.

7

Ostro komentatorzy.

1

Wasz największy zawód związany z wydarzeniem sportowym (oprocz piłki noznej) to ?

Moj to zdecydowanie Andrzej Gołota z Bowe i Tysonem, przegrana Małysza o złoto olimpijskie i brak wiekszych sukcesow Kubicy w F1 z ktorym wiązalem ogromne nadzieje.

1

Blondynki czy brunetki?

#teambrunetki

:)

0

@Prezes_sycylijczyk
Nie mylisz sie.

0

Boże drogi wszechmogący, ale te foki sie wiją po tych ringach.

0

@Jaca27
A ja mu kibicuje za to ze jest polakiem. W nosie mam jego pajacowanie.

0

Dawaj Artur! Polska!

1

@Mario96w
Ogladnij i koniecznie daj znac co sadzisz. Ja osobiscie jestem wielkim fanem tego serialu, a mam na karku prawie 40 wiosenek ;)

0

Ale Szpilka schudl, szczerze jestem zaskoczony.

0

@Kamilos84
Dzieki za info.

0

@Mario96w
Poczytaj najpierw o serialu, zobacz czy taka kategoria Ci pasuje. Dla mnie bomba. Wow.

0

Używacie wzmacniaczy pod słuchawki nauszne? Planuje zakup sluchawek AKG K550 MKIII, ktore chcialbym podłączyć pod laptop oraz telewizor i zastanawiam sie czy dobrą opcją byłoby dokupienie wzmacniacza. Przy telewizorze nie mam żadnych zewnetrznych głośników wiec żródło do sluchawek średniawe.

1

@Mario96w
Dla mnie hicior, rewelacja,choc faktem jest ze trzeba lubić takie klimaty. Jezeli lubisz, to szczerze polecam. Sztos. U mnie top 5 seriali.

0

@matirix20
Ale ześ sie wystroił :)

Ja sie wkurzylem wlasnie bo prowadzilem w klasyku 2:0 po czym w ostatnich 7 minutach mi strzelili 2 bramki i wyrównali popaprańce wstretne ;) Niby przeszedlem na bardziej defensywne ustawienie, a to bylo jak sie okazalo bledem. Trza bylo nic nie zmieniac, zawsze ten sam błąd.

0

Zostajesz prezydentem FC Barcelony. Pierwsze rzeczy, ktore planujesz w klubie zmienic to? Realnie, niemniej wytęż wyobraźnie :)

0

@etobzyk
Znak czasu. Przyroda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?