MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Edoss
Na baraninie sie znam jak mało kto. Uwierz mi.
0
Ide se wlaczyc jakis film. Na noże rzeczywiscie taki dobry jak mowią? Myslałem jeszcze o "Zabawa w pochowanego" na rozluznienie po niezbyt przyjemnym dniu. Dobry?
0
@Arnold1234
Koniec świata.
0
Odpadlibyśmy tak grającą Barceloną z tak grającym Lipskiem?
0
@Edoss
Nie lubie baraniny, sam zapach mnie odpycha.
1
Ale bym zjadl dobrego kebaba. Wieki nie jadlem, chyba ze 4 lata. Gdybyscie mogli pstryknac palcem i wyczarowac cos do jedzenia, to co byscie chcieli teraz zobaczyc na talerzu? W rodzinnej miejscowosci mojej małżonki w Rumii jest galeria gdzie jadlem kiedys niemożliwie pysznego kebaba. Jakas niemkecka firma, nie pamietam nazwy. Takiego bym teraz zjadl, pomimo, ze nie jestem wielkim fanem mięsa, ten natomiast byl wyjątkowo dobry. Opierdzieliłbym.
1
@Gappeq
Wiesz jak bym chcial? Zeby mi wszyscy dali swiety spokoj w takiej chwili. W takich chwilach chcialbym zostac sam. Moze moj tata tez tak chce. Mysle, ze tak wlasnie jest.
0
@SuperVegeta
Cracovia kiedys tak zrobila podczas derbow. Stadion byl zamkniety dla kibicow (kara), to puscili w czasie meczu z glosnikow nagrany doping z jakiegos tam innego meczu.
8
Są w życiu chwile tak przedziwne,że aż sam nie wiem jak sie zachowac w momencie w ktorym powinienem wiedzieć jak sie zachowac. Umarł dzis moj dziadek, tata mojego taty i nie wiem co mam mu powiedziec/napisac, choc przecież to takie proste i oczywiste. Może lepiej to poprostu przemilczeć. Ide sie napić, Wasze zdrowie Panie i Panowie. Sorry za moje pierdolenie, oglądajcie.
Lipsk gra piękną piłe, chciałbym zobaczyć Wernera w Barcelonie. Wolałbym jego od Martineza.
2
Szybko sie wyjasnily te dwa mecze ;)
0
@Encore
Nie bije tutaj konkretnie do Twojej osoby,tylko ogólnie. Co wchodze na forum,to widze jakies heheszki z tragedii ludzkiej, a to zabawne naprawde nie jest. Ludzie przeżywają osobista tragedie. Zrozumcie to. Wiem,ze do niektórych to nie dociera, ale to sie dzieje. Szanujmy sie. Moderacja powinna tutaj reagować i piętnować takie zachowanie.
9
Czy tylko mnie denerwują te głupie żarty na temat koronawirusa? Czy ktoś z Was żartownisiow pomyślał,że może zachorować i nie daj Boże zejść z tego świata ktoś z Waszych bliskich? Jezeli macie na to wywalone,to przynajmniej nie smieszkujcie tutaj z tragedii co poniektórych ludzi.
2
@fcbarcafan19
Po oczach kolego, po oczach :)
4
Ta Pani Szostak,to zdrowa jest.
1
W kuchni mistrzów widze też trybune puste. Dzieje sie.
0
Sluchawki ATH-MSR7 ktos ma/miał jakies doswiadczenia ?
3
Ci pilkarze, z tymi babskimi torebeczkami, do czego ten swiat zmierza. Dramat.
Kto oglada studio ten wie o czym mowie.
0
@matsu
Pomijajac dzwiek tych Bose, jak z wygodą? 10 na 10 ?
0
@matsu
Bose fajne, wezme pod uwagę. Sony raczej nie, wolę cos co robi tylko sluchawki i zajmuje sie audio. A nie lepsze beda przewodowe? Ty ktore konkretnie uzytkujesz?
0
@matsu
Poczytam opinie. Dzieki. Użytkujesz/użytkowales tych sluchawek? Ja myślałem np. o AKG K550 mk iii + jakis wzmacniacz do tego. Znasz?
0
@Piorun
Nie mam fb.
0
@matsu
Budżet powiedzmy 1000 zł. Zamknięte. Do grania, filmów/seriali oraz muzyki typu hip hop/rap, klubowa. Żródło laptop i telewizor.
0
Jakie polecacie forum o tematyce audio? Szukam sprzetu,sluchawek nausznych i chcialbym to skonsultowac na forum.
0
Bardzo jestem ciekaw jak sie zachowają waluty na dluższa mete, jezeli wirus bedzie rósł na sile.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na jakis horror mnie wzieło. Co mi polecicie z poniższych produkcji?
- Doktor Sen
- Niewidzialny człowiek
- Midsommar
3
@FDJ
Czyli włączy myślenie. W końcu.
;)
6
Bartra dzis dogoni Bale'a ?
1
@kewin
Ręce umyją.
;)
0
@AdrianStoku
To ktos inny wrzucal w takim razie. Sorki.