MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mesi8191
Nike.com
4
@masq
Neymar w formie bez kontuzji, to po Ronaldo i Messim najlepszy pilkarz na swiecie. Dopiero za nimi Hazard i Mbappe. Pozniej Salah i cala reszta.
3
No i mam lekki dylemacik, którą koszulke zamowic - domówke w krate czy żółtą wyjazdówke :/
0
@blazeq
Czyli na kupno lewego obrońcy nie będzie już wtedy żadnych szans? Jedynie ktos kto jest wolnym graczem w tym wypadku Filipe Luís?
0
@FafitFCB
A Valverde rozmawial juz w koncu z De Jongiem ? :)
0
@Mns21
To juz 5 lat? Niedowiary jak ten czas leci...
0
@monsterrize
Niech wraca, ja sie doczekac nie moge :)
5
Dzis w tv dwie pierwsze części Underworld, jedna po drugiej. Warto sobie zrobic marotonik z Panią Beckinsale ;) Polecam.
0
@Momalsino
Zapomniales dodac róbcie screeny ;)
0
@monsterrize
Tak sie sklada, ze jestem wielkim zwolennikiem powrotu Neymara. Wystarczy przesledzic moje komentarze. A na przyszlosc życze wiecej luzu i dystansu - życie stanie sie przyjemniejsze :)
0
@sokot
Haha! Odrazu mi sie przypomnialo jak ze sto lat temu pod blok przyjezdzał żuk z chlopami i wychodzil z niego chwiejnym krokiem jakis lump, drąc gębe w nieboglosy na całe osiedle - zieeeeemniok, zieeemniok, ziemniooooki!!!! Z Neymarem niedlugo zrobi sie podobna szopka, tylko se to wyobraźcie :D
0
Ciekawe kto ze starego kontynentu zarzuci sidła na Evertona jako pierwszy. Jakies typy? :)
0
@bartoszekkk
No to szczerze powiedziawszy jestem w lekkim szoku.
0
Poważnie na tym turnieju bylo na jakimś meczu 3-4 tys ludzi ? Czy mi sie cos przeslyszalo?
1
@Ermitano
Nie przejmuj sie, ja tez nie kumam co to za gra ;)
10
@Ermitano
Haha idealnie sie nadaje mina Messiego z Twojego avatara do tego zapytania :D
3
@Arkon
Szanuje, aczkolwiek nie podzielam zdania. Jedynka i dwojka wiadomo, arcydzieło, lepsze niż ost. czesc, ale trójka też bardzo dobra.
13
@Arkon
Serio uwazasz, ze Ojciec Chrzestny 3 byl kiepski ?
0
@puyol_presidend5
Nie wiem. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji.
0
@Barcelismo
Sergi Roberto to jedna z najlepszych zapchajdziur w piłce nożnej na najwyzszym poziomie i taką role należy docenić. Bardzo ważna postać w ukladance.
0
Kara (zawieszenie?) dla Messiego może również mieć wpływ na jego występy w Barcelonie, czy tylko w reprezentacji? Chodzi mi o slowa wypowiedziane po spotkaniu nt. korupcji, nie o samą czerwoną kartke.
30
@Skrypciarz
W punkt. Tez to zauwazylem jak Messi wydoroslal, mentalnie stal sie prawdziwym kapitanem, stanowczym, wyważonym, dosadnym i nie za dużo ale za to bardzo mądrze gadającym czlowiekiem. Super facet, wzór do naśladowania.
0
@VenoM
Pełna zgoda. Najslabsze ogniwo w naszym zespole -a w zasadzie ogniwa- to pomoc, a dokladnie Rakitic i Busquets. Ivan pupil Ernesto, a Sergio wychowanek, ikona, legenda. Obaj najlepsze lata maja juz za soba.
0
@Messibestplayerintheworld
Ja to doskonale rozumiem, ale media i tak swoje. Willian też nijak sie ma do skladu Barcy i pasuje tam jak świni siodło.
0
@Messibestplayerintheworld
Podobnie bylo/jest z Martinezem.
0
Ide o zaklad, że po meczu sie zaczną ploty, ze Barca zainteresowana Dybalą ;)
Ps. Strasznie szkoda Messiego. Aż mi sie oglądać odechciało.
7
Messi z Dybalą nie mogą grac razem? Dobre :))) Teoria obalona.
1
Co za mecz Argentyny!
1
Argentyna dzis na duzy plus. Szkoda ze tak pozno :(
2
Cos mi sie zdaje ze to bedzie najlepszy mecz Leo na tym turnieju. Wyglada bardzo dobrze.