2

@mesi8191
Nike.com

4

@masq
Neymar w formie bez kontuzji, to po Ronaldo i Messim najlepszy pilkarz na swiecie. Dopiero za nimi Hazard i Mbappe. Pozniej Salah i cala reszta.

3

No i mam lekki dylemacik, którą koszulke zamowic - domówke w krate czy żółtą wyjazdówke :/

0

@blazeq
Czyli na kupno lewego obrońcy nie będzie już wtedy żadnych szans? Jedynie ktos kto jest wolnym graczem w tym wypadku Filipe Luís?

0

@FafitFCB
A Valverde rozmawial juz w koncu z De Jongiem ? :)

0

@Mns21
To juz 5 lat? Niedowiary jak ten czas leci...

0

@monsterrize
Niech wraca, ja sie doczekac nie moge :)

5

Dzis w tv dwie pierwsze części Underworld, jedna po drugiej. Warto sobie zrobic marotonik z Panią Beckinsale ;) Polecam.

0

@Momalsino
Zapomniales dodac róbcie screeny ;)

0

@monsterrize
Tak sie sklada, ze jestem wielkim zwolennikiem powrotu Neymara. Wystarczy przesledzic moje komentarze. A na przyszlosc życze wiecej luzu i dystansu - życie stanie sie przyjemniejsze :)

0

@sokot
Haha! Odrazu mi sie przypomnialo jak ze sto lat temu pod blok przyjezdzał żuk z chlopami i wychodzil z niego chwiejnym krokiem jakis lump, drąc gębe w nieboglosy na całe osiedle - zieeeeemniok, zieeemniok, ziemniooooki!!!! Z Neymarem niedlugo zrobi sie podobna szopka, tylko se to wyobraźcie :D

0

Ciekawe kto ze starego kontynentu zarzuci sidła na Evertona jako pierwszy. Jakies typy? :)

0

@bartoszekkk
No to szczerze powiedziawszy jestem w lekkim szoku.

0

Poważnie na tym turnieju bylo na jakimś meczu 3-4 tys ludzi ? Czy mi sie cos przeslyszalo?

1

@Ermitano
Nie przejmuj sie, ja tez nie kumam co to za gra ;)

10

@Ermitano
Haha idealnie sie nadaje mina Messiego z Twojego avatara do tego zapytania :D

3

@Arkon
Szanuje, aczkolwiek nie podzielam zdania. Jedynka i dwojka wiadomo, arcydzieło, lepsze niż ost. czesc, ale trójka też bardzo dobra.

13

@Arkon
Serio uwazasz, ze Ojciec Chrzestny 3 byl kiepski ?

0

@puyol_presidend5
Nie wiem. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji.

0

@Barcelismo
Sergi Roberto to jedna z najlepszych zapchajdziur w piłce nożnej na najwyzszym poziomie i taką role należy docenić. Bardzo ważna postać w ukladance.

0

Kara (zawieszenie?) dla Messiego może również mieć wpływ na jego występy w Barcelonie, czy tylko w reprezentacji? Chodzi mi o slowa wypowiedziane po spotkaniu nt. korupcji, nie o samą czerwoną kartke.

30

@Skrypciarz
W punkt. Tez to zauwazylem jak Messi wydoroslal, mentalnie stal sie prawdziwym kapitanem, stanowczym, wyważonym, dosadnym i nie za dużo ale za to bardzo mądrze gadającym czlowiekiem. Super facet, wzór do naśladowania.

0

@VenoM
Pełna zgoda. Najslabsze ogniwo w naszym zespole -a w zasadzie ogniwa- to pomoc, a dokladnie Rakitic i Busquets. Ivan pupil Ernesto, a Sergio wychowanek, ikona, legenda. Obaj najlepsze lata maja juz za soba.

0

@Messibestplayerintheworld
Ja to doskonale rozumiem, ale media i tak swoje. Willian też nijak sie ma do skladu Barcy i pasuje tam jak świni siodło.

0

@Messibestplayerintheworld
Podobnie bylo/jest z Martinezem.

0

Ide o zaklad, że po meczu sie zaczną ploty, ze Barca zainteresowana Dybalą ;)
Ps. Strasznie szkoda Messiego. Aż mi sie oglądać odechciało.

7

Messi z Dybalą nie mogą grac razem? Dobre :))) Teoria obalona.

1

Co za mecz Argentyny!

1

Argentyna dzis na duzy plus. Szkoda ze tak pozno :(

2

Cos mi sie zdaje ze to bedzie najlepszy mecz Leo na tym turnieju. Wyglada bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?