MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś robi chyba projekt Max Verstappen w Polsce xD
5
I takie osoby później mówią że młodsze pokolenia są słabsze a chłopa pokonuje zakrętka od butelki,w ogóle że wpadł na taki pomysł żeby to nagrać i wrzucic pokazuje że jest trochę glupiutki
0
Ja myślę że to może być dziecko Roberta po ostatniej wyzycie Zugajki w Barcelonie
0
@Dieselzor co Kounde? Chłop ma elegancki styl i ludzie się z tego śmieją? Nie wiem w jakim kierunku nasz świat zmierza że ludzie z takich rzeczy się śmieją...
1
Piękna historia,dla takich momentów kocham ten sport
3
@Lucerfi a to lepiej być wiecznym gimbo-katolikiem?
20
Klasyk haha ale ten chłop co to nagrał to już nieźle wyprany łeb miał te ponad 10 lat temu
0
@esem91 z ciekawości dlaczego będzie Ci się ciezko go oglądać w barwach ferrari? Nie przepadasz za nim czy jakiś inne powody?
6
Ahh ten GOAT przed kontuzjom,Messi ma farta ze większasc kariery musiał grać na 50%
1
@VegetaPolska ale sorry takie coś w ogóle nie powinno mieć prawa istnieć,to nie ma nic związanego z rzeczywistością jeżeli chodzi o model jazdy a trzeba za to zapłacić ponad 300zl
2
@MesQueUnClub96 A wystarczyło tylko żeby ea się dorwało do tej serii i już gra jest beznadziejna jak ea fc
0
Fantastyczna gra,czas okrążenia szybszy o 5s od Leclerca w tym roku xD takie czasy to się kręciło w jakiś grach na telefon a nie w grze za ponad 300zl
1
Ale odklejony typek,nie wiem w jakim świecie chłop żyje że dla niego Hamilton nigdy nie był wybitnym kierowca to tak jakby powiedzieć że Xavi/Iniesta to nie byli genialni piłkarze,napisał totalna głupotę
2
@Arden że kosmici zbudowali piramidy
0
4 wyprzedzenia xD i to w sumie zasluga Strolla bo on był odpowiedzialny za 2 albo 3
1
Jakie macie zdanie o tym? uważacie ze taka osoba jest głupia czy głupia?
4
https://x.com/Radmanx23/status/1795177131275649422
No i tak już będzie,całe życie na plecach Negreiry
0
@TR3YWAY nie wiem,nie kojarzę jej w ogóle
4
Ale gówno xD ktoś kto wpadł na ten pomysł by chyba na kokainie
1
@NeroTFP1 oby tylko Kanary go nie zlapaly
1
@Popitek12 to nie jest sen Popitek
1
Niezła jaja by byly jak by do tego doszło xD
1
Czy warto tak ryzykować dla kilku zdjęć? Teraz może nikomu nic poważnego się nie stało ale następnym razem mogą mieć mniej szczęścia
0
@Ptasior zdecydowanie tak
1
@Pawlak1992 mysle że jest taka szansa jak najbardziej
6
Jedyny plus tego wyścigu to że Leclerek w końcu wygrał u siebie
0
@Marcin199310 nie maja po co zjeżdżać
0
Mógłby już ktoś z trójki Rus,Max,Ham zjechać i zrobić jakieś zamieszanie chociaż w alei xD
0
Alonso bez tempa,chyba że chce otworzyć okno pit stopowe dla Strolla
0
Ocon to taki sam kretyn jak Kevin czy Stroll.3 kierowców których chyba najczęściej odkleja