0

Ale odwalił Leclerc xDDDD

0

@Rl9k1nG 14-6 na luzie wpada co tydzien

0

https://zapodaj.net/plik-A1eCTWIrmv
Ale mi sypie w eafc,tydzień temu Baggio a teraz Kewel z paczki za 50k z momentow

2

@Danny Gaucho oczywiście,jestem specjalista od wszystkiego i dlatego tutaj siedzę na la bambie

9

@Popitek12 wszystkie

1

@Kidd 1)Ham
2)Ham
3)Mer
4)Ver
5)Ham,Ver,Rus
6)Max

1)Max
2)Ham
3)Lec
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor

0

https://x.com/RBR_Daily/status/1720028827773022710
Czyli pewnie skończymy sezon w Las Vegas ale jakoś im nie przeszkadzało jak 2 lata temu Rakiety im nad głowami lataly

1

@Essos możesz wstawić,chętnie zobaczymy

5

@Essos nie widzieliśmy

0

@Popitek12 bo był za młody xD

2


Ahh to już 15 lat,piękne emocje pamiętam jak skakałem z radości po pokoju.GOAT

0


A ten dalej xD

3

@mekston Jeszcze w 2021 się dużo działo podczas sprintu i wyścigu gdzie Lewis gonił z konca stawki Maxa żeby być ciągle w grze o mistrzostwo

1

@FCB_dimiC z 10 meczy w Rivals żeby dobić tylko do 7 zwyciestw
Z 10 w squad battles
10 w Kwali do fc
20 w fc
Ile to godzin mi zajmuje to nie wiem,nigdy nie obliczałem ale myślę że tak z 10-13 tygodniowo

0

@Faro gram i jest zajebiscie

4

@KmN No i jaki masz problem z tym? Bo jak ktoś ma inne priorytety to jest według ciebie pozerem? Jak ktoś chce to nie sobie kupi buty za 50k mnie to tam nie obchodzi kto w czym chodzi.Chyba masz troszkę ból dupy

0

@Emhyr no tak,najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka,strasznie płytkie masz myślenie,bo przecież biali Francuzi to są aniołki a nie robią krzywych akcji

0

@Emhyr a to biali Francuzi do aniołki?

1

@Kengo jakieś źródło tych liczb?

0


Dobra informacja,W13 jak i w14 mu nie wyszły łagodnie mówiąc.Teraz pozostaje modlitwa do Jamesa Allisona żeby coś ugotował na następny sezon.Na takie w11 v2 bym się nie obraził xD

1

Właśnie zobaczyłem ankietę na temat na ile z tych 8 złotych piłek Messi zasluguje.Nie wiem jak trzeba być odklejonym ale około 1/3 głosów poszła że zasługuje tylko na 4 xD oczywiście ankieta na fb to nie ma co się dziwic,tam ludzie są nabjbardziej odklejeni

0

@Cotutajsiedzieje w tym 4 ukradzione

0

@Rust_Cohle i tak
by cię porobiła 1vs1

0

@MaziFCB to ty nie ogarniasz jego kontentu

0

I ten placek wygrywa xd

0

@Jackazz są w eafc24

2

@MateuszGotowka99 przecież tutaj większość ma problemy z czytaniem to co ty oczekujesz xd

0

@TR3YWAY ja chce oglądać,Mapi Leon i Trinity Rodman to Goaty

0

@MesQueUnClub96 byłeś kiedyś młody chociaż na jednym wyścigu f1 na żywo?Ja byłem na kilku i w wiekszasci przypadkow najwięcej niepotrzebnych prowokacji właśnie było ze strony kibiców Maxa,w internecie każda grupa ma odklejonych kibiców ale wydaje mi się że najwięcej jest właśnie po stronie Maxa i nie mówię że wszyscy Kibice Hamiltona są normalni a ty się od razu zesrałeś o kibicach Hamiltona xD

1

@Barcanajlepszyteam nie xD ogólnie fanboye Maxa w internecie czy to też na trybunach to jest najgorszy sort kibiców ale oczywiście nie wszyscy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?