MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale odwalił Leclerc xDDDD
0
@Rl9k1nG 14-6 na luzie wpada co tydzien
0
https://zapodaj.net/plik-A1eCTWIrmv
Ale mi sypie w eafc,tydzień temu Baggio a teraz Kewel z paczki za 50k z momentow
2
@Danny Gaucho oczywiście,jestem specjalista od wszystkiego i dlatego tutaj siedzę na la bambie
9
@Popitek12 wszystkie
1
@Kidd 1)Ham
2)Ham
3)Mer
4)Ver
5)Ham,Ver,Rus
6)Max
1)Max
2)Ham
3)Lec
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor
0
https://x.com/RBR_Daily/status/1720028827773022710
Czyli pewnie skończymy sezon w Las Vegas ale jakoś im nie przeszkadzało jak 2 lata temu Rakiety im nad głowami lataly
1
@Essos możesz wstawić,chętnie zobaczymy
5
@Essos nie widzieliśmy
0
@Popitek12 bo był za młody xD
2
Ahh to już 15 lat,piękne emocje pamiętam jak skakałem z radości po pokoju.GOAT
0
A ten dalej xD
3
@mekston Jeszcze w 2021 się dużo działo podczas sprintu i wyścigu gdzie Lewis gonił z konca stawki Maxa żeby być ciągle w grze o mistrzostwo
1
@FCB_dimiC z 10 meczy w Rivals żeby dobić tylko do 7 zwyciestw
Z 10 w squad battles
10 w Kwali do fc
20 w fc
Ile to godzin mi zajmuje to nie wiem,nigdy nie obliczałem ale myślę że tak z 10-13 tygodniowo
0
@Faro gram i jest zajebiscie
4
@KmN No i jaki masz problem z tym? Bo jak ktoś ma inne priorytety to jest według ciebie pozerem? Jak ktoś chce to nie sobie kupi buty za 50k mnie to tam nie obchodzi kto w czym chodzi.Chyba masz troszkę ból dupy
0
@Emhyr no tak,najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka,strasznie płytkie masz myślenie,bo przecież biali Francuzi to są aniołki a nie robią krzywych akcji
0
@Emhyr a to biali Francuzi do aniołki?
1
@Kengo jakieś źródło tych liczb?
0
Dobra informacja,W13 jak i w14 mu nie wyszły łagodnie mówiąc.Teraz pozostaje modlitwa do Jamesa Allisona żeby coś ugotował na następny sezon.Na takie w11 v2 bym się nie obraził xD
1
Właśnie zobaczyłem ankietę na temat na ile z tych 8 złotych piłek Messi zasluguje.Nie wiem jak trzeba być odklejonym ale około 1/3 głosów poszła że zasługuje tylko na 4 xD oczywiście ankieta na fb to nie ma co się dziwic,tam ludzie są nabjbardziej odklejeni
0
@Cotutajsiedzieje w tym 4 ukradzione
0
@Rust_Cohle i tak
by cię porobiła 1vs1
0
@MaziFCB to ty nie ogarniasz jego kontentu
0
I ten placek wygrywa xd
0
@Jackazz są w eafc24
2
@MateuszGotowka99 przecież tutaj większość ma problemy z czytaniem to co ty oczekujesz xd
0
@TR3YWAY ja chce oglądać,Mapi Leon i Trinity Rodman to Goaty
0
@MesQueUnClub96 byłeś kiedyś młody chociaż na jednym wyścigu f1 na żywo?Ja byłem na kilku i w wiekszasci przypadkow najwięcej niepotrzebnych prowokacji właśnie było ze strony kibiców Maxa,w internecie każda grupa ma odklejonych kibiców ale wydaje mi się że najwięcej jest właśnie po stronie Maxa i nie mówię że wszyscy Kibice Hamiltona są normalni a ty się od razu zesrałeś o kibicach Hamiltona xD
1
@Barcanajlepszyteam nie xD ogólnie fanboye Maxa w internecie czy to też na trybunach to jest najgorszy sort kibiców ale oczywiście nie wszyscy