MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek nie no dają radę jeszcze kobity ale nie ma już takiej frajdy z tego xD
0
@VegetaPolska chujowo,czuję się jakbym znowu grał w 25 a drybling tak znerfili że czuję się jakbym się cofnął do Fify 98 co najmniej xD
4
Społeczność fifowa w pigułce xD niestety po dzisiejszym patchu ta gra nie sprawia już takiej frajdy jak przed nim,wszystkie te marudy zabiły drybling w tej grze i nie mówię o kręceniu się jak fidget spinner ale o normalnym dryblingu.Zamiast uczyć sie grać samemu lepiej to nie, lepiej niech ea zabije grę patchem...
0
Chciałbym żeby wrócily czasy gdzie byłoby kilku dostawców opon i niech zespoly sobie wybierają,może byłoby więcej akcji na torach i różne strategie a nie kolejny wyscig na 1 pit stop
0
@Eklerek chętnie,pina ci wybije wszystkie zęby i będziesz płakał xD
1
https://zapodaj.net/plik-gdIjVjndvq
No i czymś takim można grać,pozdrawiam @Luciano99 największego fana pilkarek w tej grze :)
2
Ale się wtedy odjebał XDD zapomniałem już o tym
1
@FCB_dimiC spokojnie,Nico który marzy o wygraniu LM z bilbao ich dzisiaj zaniesie po zwyciestwo z tym mocarnym rywalem
61
@Faro niby piszesz ze jesteś wychowany ale to ty płaczesz w internecie że ktoś ci nie ustąpił miejsca i 500 razy zaznaczas że to oni so gowniakami niewychowanymi xD
5
@RivaldoVitorBorba bo to pewnie Yamal jest wyznaczony do strzelania karnych ale myślę że nie musimy o tym dyskutować bo strzela je bardzo dobrze
0
Frentzen co wyjaśnia Gutowskiego XDD o to akurat nie trudno,ciekawe czy nie dostanie bloka za to xd
0
@Luciano99 coś pięknego a nie obrzydliwego,jeszcze Dumornay,Diani i Parallueo i można grać w to gowienko
2
Sama Claudia o tym wie jaka jest zajebista w gierce no i git,ja też niestety musiałem przejść na ciemna stronę mocy i ja kupiłem
4
Team orders robią kiedy byli na 18 i 17 miejscu XDDDD Dobrze ze Franco się nie pierdolił i wyprzedził Pierra
0
@mekston No niestety,obrzydliwa jest ta końcówka tych regulacji,szczerze to już mi się rzygać chce jak to oglądam
2
Pirelli masterclass,nie przywieźli mieszanki c2 żeby były różnorodne Strategia a i tak pojechali na 1 pit stop xDD zaorac te wszystkie opony bo to i tak nie ma sensu
0
Lewa przednia u Lando już nieciekawie wyglada
0
@Gronek gra bez farta gówna warta ale i tak to będzie wyczyn xD
1
I to mnie wkurwią,taka sama akcja w środku pola i byłby faul a tu nie XDD zalosne
1
@robsons23 xDDD
2
@Barceloniarz987 Inigo sam się pozbył na tydzień przed startem ligi
0
To co,może tego Araujo na 9 po przerwie sprobujemy
0
@Cvzx no i dupa w dodatku xD nie odlatuj
1
Piękny Pedris,zaczarował
1
Yamal już czaruje,szkoda wykończenia ajj brakowało tego dzieciaka
0
@Eklerek ciezary...
0
@Arden No i gdzie w tym wszystkim jest zły Yamal? Dał zarobić normalnym ludziom i sami nie mieli z tym problemu bo nikt nimi nie strzelał z procy,daj se na luz ziomek
0
@Arden oficjalne informacje od kogo? Od dziennikarzy? Nie ośmieszaj się xD jeżeli mówisz o tej jednej typiarce z of co mówiła niby jak było to po kilku dniach się z tego wycofala,pewnie dlatego ze:
A) klamala
I odpowiedź która pewnie bierzesz za oficjalna
B) Yamal ja przekupil
I tutaj koncze dyskusje bo czuje się że gadam do sciany
1
@Arden ja niczego nie normalizuje,to ty łykasz każdego newsa od dziennikarzy i uważasz je za jedyna prawdę jaka jest,jakbyś sam był na tej imprezie xD Hansi i piłkarze z którymi gra/grał Yamal to każdy z nich mówi że Yamal jest profesjonalny i ciężko pracuje także jego życie prywatne nie wpływa na jego boiskowa formę na razie także nie mam o co się martwić
3
@Arden a to osoby niskorosle nie mogą już uczciwie zarabiać za usługi które sami oferuja? Czy te stado prostytutek jest teraz z nami pokoju? Widze że jesteś jednym z tych pelikanow o którym wczoraj pisałem xDDD