5


Co ty robisz @VegetaPolska ...

2

@Pedri16Future autorka tego twitta ma ewidetnie problemy z głową i leczy swoje kompleksy xD szczerze nie jestem przekonany czy ten profil prowadzi kobieta,bardziej bym stawiał na jakiegoś chłopaczka co mu się nudzi po prostu

0

@Kidd podobno ludzie z Orlenu się obrazili na Tymka bo założyl jeszcze patronite i raczej na nich nie ma co liczyć xD

3


Smutno się to czyta,teraz jest idealny moment żeby spróbować sił w f3 a budżetu brak...
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @budel17 @patrix211

1

@Kgorecki2500 a mnie czasami irytują,szczególnie jak nie potrafią się sami zapytać czy im zwolnię miejsce

4


Nie ma chyba nic bardziej irytujacego niż ciężarne kobiety w sklepach i osoby starsze w komunikacji miejskiej,myślą chyba że wszyscy powinni im się usuwać z miejsc jak wchodzą do sklepu czy to autobusu

0


Ale tutaj się odkleił Coulthard xD chłop majac tak duża przewagę miał 2 momenty gdzie był na prawdę blisko żeby skończyć w ścianie a ten chce porównywać do wygranych Senny,Schumachera czy Hamiltona xD zgodzę się że dobrze pojechał ale w pewnym momencie chciał zrobić coś więcej i prawie na tym się przejechal
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @patrix211

18


Ahh ten Endrick xDDDD

0

https://x.com/libsoftiktok/status/1841170085752218053
Ahh ten cudowny trump,gdyby tylko teraz byłby prezydentem to nie byłoby nigdzie wojny xD

43


Buduję się tu polskie Galacticos xD jeszcze Pazdana i Glika na obronę i ruszamy po LM

3


Selekcja naturalna ale szczerze to nadawałby się do odcinka smierc na 1000 sposobów xD

0

@dafik85 bo jak ja zobaczyłem to wy też musicie xD

0

https://x.com/Baddy_nolovee/status/1840297262192230656
Trzeba mieć chyba iq mniejsze od rozmiaru buta żeby to było dla kogoś śmieszne,żałuję że na to trafiłem

2


Jeżeli ktoś uważa że takie zachowanie wobec syna jest normalne to ewidentnie problem z glowa a wiele razy takie komentarze widziałem w internecie.

0

@wpwelement a z ciekawości jaki Punkt złamał mój post gdzie wstawiłem twitta na którym dziecko piło Tigera?

0

@AlwaysBlaugrana nie trafiają do mnie twoje argumenty.Co zmienia to że jest wielu ludzi którzy nie mogą sobie pozwolić na taką przygode? Przecież to nie jej wina xD niestety tak wygląda świat po prostu,niektórzy myślą jak przeżyć miesiąc a niektórzy mogą przeżywać takie chwile

1

0

@fart ale jednak kupienie samochodu a wejście na osiomotysiecznik jest delikatna różnica ale rozumiem twoje podejscie.Do takiego wejścia nie potrzeba tylko pieniędzy ale też zdrowia i odpowiedniego przygotowania i w sumie o tragedię na takim szlaku też nie trudno.

3

https://x.com/danka3344/status/1839792325880422467
Widzę że umniejszanie wchodzi na wyższy poziom,źle bo jej rodzice są bogaci i pomogli spełnić jej marzenie w młodym wieku bo według niektórych powinna sama zapieprzać x lat żeby sobie mogla sama opłacić koszty takiej przygody xD już nie mówię o tym że pewnie autorka tego postu by nawet nie spróbowałaby nawet zacząć przygotowań w sytuacji której ktoś by jej to za sponsorował

1

@Marian_Pazdzioch ja tak nie uważam,3 razy nie.

5


Hajto jego nazwisko mówi z głowy a oni go poprawiają bo mają wszystko w telefonie xD

4


To teraz czekać tylko aż postawia jakiegoś słupa w miejsce Michaela i moze będziemy mieli 11 zespół w stawce ale ogólnie żałośnie działa liberty w tej kwestii.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @patrix211

2

@FCB_dimiC ja też nic nie rozumiem xD

2

@sidi12843 nie wymagasz za dużo od ea? Płacisz im tylko 300-500zl za grę i Oczekujesz każdego tryby od początku? Opamiętaj sie
tak na serio to jeszcze nie ma tej opcji xD pewnie dodadzą w jakiejś aktualizacji

0

@Sulimo bo według mnie jest to po prostu trochę psucie odbioru filmu ale jak tak lubisz ogladac to spoko,nic do tego nie mam

15


Dla ludzi którzy chcą oglądać filmy z lektorem/dubbingiem w kinie powienien być specjalny oddział w psychiatryku xD

2

@Kgorecki2500 a co to znaczy normalny według ciebie? xDDD

2

@Arden szczególnie 3 odcinek był kapitalny,pamiętam jakie tutaj było poruszenie z tego powodu.Wedlug mnie chyba był najlepszy z całego sezonu

0

@mekston a czemu uważasz że Merc miał przewagę nawet minimalna a nie był to redbull? Sam Newey nawet mówił że według niego to oni byli minimalnie szybsi od merca.Ja szczerze dał bym tutaj znak = i elo,wygrał po prostu kierowca który popełnił mniej błędów i zasłużenie ale w lekkich kontrowersjach

0

@Azazel_Pazuzu kto to lulu? Poza tym nie powiedziałbym że w najszybszym,redbull i Merc ogólnie byli bardzo blisko jeżeli chodzi o osiagi na przestrzeni sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?