10

Piękna jazda Maxa,kosmos to był.Lando się podsumował tym wyscigiem i ogólnie sezon w jego wykonaniu,jeszcze daleka droga przed nim

0


Ahh ta brytyjska mafia

0

@mekston @RafiVeB no gdzie panowie xD byłby totalnie na styk,musiałby wyjazdowe pojechać praktycznie jak już szybkie,bez szans

0

@RafiVeB jak tam chyba nie było czasu żeby zdążyć nawet po czerwonej fladze przejwchac okrążenie,Stroll się przypadkiem nie rozbił właśnie w końcówce?

0

@mekston Max i tak by nie awansował do q3,w 1 sektorze stracił 2s

0

@KrychaFCB może będziemy oceniać Lewisa w trakcie następnego sezonu a nie teraz?

0

Komentarz usunięty

0


Będzie brakowało takich kierowców jak Lewis czy Alonso w stawce jak już się pożegnaja z tym sportem,jedynie Max zostanie co będzie wiedział co i przede wszystkim kiedy coś powiedzieć jak tutaj Lewis

1

@lucas/catalan tak na chłodno to chyba słusznie przełożone bo w 4 to było naprawdę dużo wody która się zbierala cały czas ale z drugiej strony jutro też ma padać ale dali sobie po prostu czas

6


Pozdrowienia dla pirelli

4


Kolejna aferka się szykuje
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @budel17 @Tasde

1


Oho już się zaczyna xD
Dawać opony na tajfun i jedziemy z tymi kwalami

2

@FCB_dimiC podobno ma być sucho,w kwalach do wyścigu jest większa szansa że coś popada

0

@Kidd 1)Nor
2)Nor
3)Mcl
4)Pia
5)Nor,Pia,Max
6)Nor

4 miejsce Leclerc

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Bea
7)Bot
8)Law
9)Alb
10)Nor

5


Niech Bortoleto nas uratuje przed kolejnym sezonem z Kmagiem,Bottas czy innym zhou,w maclarenie i tak nie ca liczyć na miejsce
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @Tasde

5

14

@Peciak kolejny dzień i kolejny raz kiedy konfederaci robią szpagaty jak tutaj obronić swoich idoli xD

0

@TheNekro94 kebab potrafi urwać dupe i to nie tylko przez ostry sos ale napewno takim kebabem nie jest według mnie tendur.I tak brałem tutaj ostry sos i też mi nie urwal

0

@MOLESTA nie pisałes tego samego kilka dni temu? xD

0

Dzisiaj w końcu spróbowałem chyba najbardziej chwalonego kebaba w Warszawie czyli tendeura i szczerze powiem ze dupy mi nie urwał.Niby w tym kebabie jest wszytko git ale nie ma takiego efektu że mi szczęka opada.Oceniam go ja 7/10

1


Ale żałosne zachowanie xD Enzo pokazuje po raz kolejny że inteligencja to on nie grzeszy,nikt go chyba nie zmuszał do zakładania rodziny xD

13

0


Niech pojedzie tym McLarenem w kwalach i w wyścigu,może będzie szybszy niż obecny Merc xD

4

@Michu94 bo pewnie był to fake a fake newsy są usuwane,no chyba że chodzi o wypowiedź Kondogbi to wtedy może zostać

3


Nie muszę chyba pisać kto nakradł najwięcej złotych piłek.
Podpowiedź: urodził się w Rosario,Argentyna

6

@ChiefKeef ambasada namierza już twoje ip,uważaj na siebie

1

@MroQ Raphinha/Lewy

1

@MesQueUnClub96 A jak się sprawdzi wszystko z tej listy to co powiesz na ten temat? Ktoś idealnie przewidział dokładną kolejność top30? xD

0

@MesQueUnClub96 mnie to tam i tak ta gala nie interesuje od wielu lat,także mi obojętnie kto wygra

0

Ale to byłby plot twist gdyby jednak Vini wygrał tą złota piłkę xDDD chciałbym zobaczyć wtedy reakcje niektórych uzytkownikow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?