MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ToWinaSedziego i tak rozwalilo najbardziej że chłop myśli że Leo może walczyć o zp w mls xDDD
0
@NeroTFP1 trzeba jakoś rozruszać la bambe z rana
1
@nitey nic mnie boli ale widzę że ciebie za to cos boli
3
Messi na złota piłkę bo szczelil hat tryka Boliwi i zlomuje amatorów w MLS!!!
0
@Stinger_ a szczerze nie pamiętam już dlaczego teraz była ale trwały tyle samo,tylko ta akurat się strasznie dłużyła jakos
0
@mekston ogólnie 3 ostatnie wyścigi w Austin to były popisy Maxa i Lewisa,gdyby nie dyskwalifikacja Lewisa w zeszłym sezonie to nieprzerwanie byliby na pozycjach 1-2.Nieobraził bym się na powtórkę i w tym sezonie
1
@Fourson nie kupuj,oszczędzisz pieniądze i twoja psychika nie ucierpi
0
@mekston z czołowki to każdy zespół ma mieć ostateczne poprawki w Austin,zobaczymy kto się przygotuje najlepiej bo będzie mało czasu
7
Oponiarze wracają :) strasznie się dłużyła ta przerwa ale teraz chociaż przez 3 tygodnie będziemy mieli miejmy nadzieje fantastycznie piejdynki na torze.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @Tasde
11
Różnice.Jeden to kapitan a drugi... No właśnie
7
Klasyk xD
2
@Arden GOAT i tyle,gdyby Messi strzelilby przeciwko nam to byłby wygwizdany i tylko środkowe palce by widział.
1
Gekon chyba trochę odleciał xD
1
@KamQiX a to muszę obczaić bo szczerze nic o tym nie słyszalem
4
Ale detroit become human to jest top gierka,brakuje takich tytułów na nowych konsolach
1
@Kgorecki2500 no to trzeba się nad sobą zastanowić jak nie potrafisz przeżyć jednego dnia bez zakupow
9
Świetna informacja,oby więcej takich
0
Dokładnie 4 lata temu Lewis Hamilton zrównał się w liczbie zwycięstw z Schumaherem
8
@cules100pro szczerze to dla mnie wszystkie są średnie te loga
2
Nie dziwi mnie ostatnie miejsce na tej liście xD
3
@VegetaPolska kolejny związek wypełniony leśnymi dziadkami co ciągnie tylko hajs dla siebie xDD
0
Ale kompromitacja PZM xD no w Polsce Tymek i reszta juniorów maja niesamowite możliwości żeby się rozwijac xDDD
3
17 lat xDDD rozumiem sytuację że ktoś ma patologię za rodziców i che się od nich uwolnić ale szczerze w innych przypadkach nie wiem czy to dobry pomysł się tak młodo wyprowadzać.Znam kilka osób które się wyprowadziły wlasnie w wieku 17/18 lat i w sumie to szybko wrócili do domu rodzinnego xD
0
No i elegancko
#PudelekF1
9
@okiemtypera_lucaxx95 weź może zostań przy tych swoich typach xD moze lepiej na tym wyjdziesz
2
@misterio szczerze to elementy musicalu nie są największym problemem według mnie w tym filmie,po prostu był nudny i niczego nowego nie pokazuje w tej historii
0
@Bobo25 ja akurat po golabkach też nie rozumiem xD to jest pyszne jedzonka już samo z siebie a ludzie robią takie rzeczy
2
@A4ron ja sobie żadnych pierogów nie potrafię wyobrazić z keczupem,nie wydaje mi się to dobrym połączeniem
7
Dramat...
Ciężko o większą profanacje
3
Ale dzieci mają wyprane łby przez tych influ xDDD
https://zapodaj.net/plik-Xkrq2TmIcl