0

@ToWinaSedziego i tak rozwalilo najbardziej że chłop myśli że Leo może walczyć o zp w mls xDDD

0

@NeroTFP1 trzeba jakoś rozruszać la bambe z rana

1

@nitey nic mnie boli ale widzę że ciebie za to cos boli

3

Messi na złota piłkę bo szczelil hat tryka Boliwi i zlomuje amatorów w MLS!!!

0

@Stinger_ a szczerze nie pamiętam już dlaczego teraz była ale trwały tyle samo,tylko ta akurat się strasznie dłużyła jakos

0

@mekston ogólnie 3 ostatnie wyścigi w Austin to były popisy Maxa i Lewisa,gdyby nie dyskwalifikacja Lewisa w zeszłym sezonie to nieprzerwanie byliby na pozycjach 1-2.Nieobraził bym się na powtórkę i w tym sezonie

1

@Fourson nie kupuj,oszczędzisz pieniądze i twoja psychika nie ucierpi

0

@mekston z czołowki to każdy zespół ma mieć ostateczne poprawki w Austin,zobaczymy kto się przygotuje najlepiej bo będzie mało czasu

7


Oponiarze wracają :) strasznie się dłużyła ta przerwa ale teraz chociaż przez 3 tygodnie będziemy mieli miejmy nadzieje fantastycznie piejdynki na torze.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @Tasde

11


Różnice.Jeden to kapitan a drugi... No właśnie

7


Klasyk xD

2

@Arden GOAT i tyle,gdyby Messi strzelilby przeciwko nam to byłby wygwizdany i tylko środkowe palce by widział.

1


Gekon chyba trochę odleciał xD

1

@KamQiX a to muszę obczaić bo szczerze nic o tym nie słyszalem

4

Ale detroit become human to jest top gierka,brakuje takich tytułów na nowych konsolach

1

@Kgorecki2500 no to trzeba się nad sobą zastanowić jak nie potrafisz przeżyć jednego dnia bez zakupow

9


Świetna informacja,oby więcej takich

0



Dokładnie 4 lata temu Lewis Hamilton zrównał się w liczbie zwycięstw z Schumaherem

8

@cules100pro szczerze to dla mnie wszystkie są średnie te loga

2


Nie dziwi mnie ostatnie miejsce na tej liście xD

3

@VegetaPolska kolejny związek wypełniony leśnymi dziadkami co ciągnie tylko hajs dla siebie xDD

0


Ale kompromitacja PZM xD no w Polsce Tymek i reszta juniorów maja niesamowite możliwości żeby się rozwijac xDDD

3


17 lat xDDD rozumiem sytuację że ktoś ma patologię za rodziców i che się od nich uwolnić ale szczerze w innych przypadkach nie wiem czy to dobry pomysł się tak młodo wyprowadzać.Znam kilka osób które się wyprowadziły wlasnie w wieku 17/18 lat i w sumie to szybko wrócili do domu rodzinnego xD

0


No i elegancko
#PudelekF1

9

@okiemtypera_lucaxx95 weź może zostań przy tych swoich typach xD moze lepiej na tym wyjdziesz

2

@misterio szczerze to elementy musicalu nie są największym problemem według mnie w tym filmie,po prostu był nudny i niczego nowego nie pokazuje w tej historii

0

@Bobo25 ja akurat po golabkach też nie rozumiem xD to jest pyszne jedzonka już samo z siebie a ludzie robią takie rzeczy

2

@A4ron ja sobie żadnych pierogów nie potrafię wyobrazić z keczupem,nie wydaje mi się to dobrym połączeniem

7


Dramat...
Ciężko o większą profanacje

3

Ale dzieci mają wyprane łby przez tych influ xDDD
https://zapodaj.net/plik-Xkrq2TmIcl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?