0

@MesQueUnClub96 mnie to tam i tak ta gala nie interesuje od wielu lat,także mi obojętnie kto wygra

0

Ale to byłby plot twist gdyby jednak Vini wygrał tą złota piłkę xDDD chciałbym zobaczyć wtedy reakcje niektórych uzytkownikow

4

https://x.com/ferranwest/status/1850647033582924162
No to ładnie Lawson pozdrowił Pereza wczoraj xD

18

@dylanwzgw co to w ogóle za pytanie xD

2

@Ziemny spokojnie z tym fatalnym sezonem,z meczu na mecz co raz lepiej już wyglada

19


Chora statystyka

1

@tbas miałem tak samo,szczególnie że po każdym powrocie z kontuzji od razu pokazywał jaki ma wielki potencjał

2

Zdrowy Pedri to jest top5 pomocników na świecie,cieszy widok jak ludzie go teraz doceniają na całym świecie.Nasz Magik,oby zdrowie już mu dopisywało cały czas

1

@maciar Bo Carlo w pewnych aspektach jest betonem po prostu

0

@wojopancer lubię wszystkie psy

8

3


Piękne uczucie wstać po takim meczu,humor od razu fantastyczny

1

@Dieselzor myślę że może być to f1 bo viaplay będzie robiło zawijke z polski

20


Piękne zdjecie

1

Ale mi Pena zaimponował dzisiaj,kocham cię Inaki

0

5-1,4-1,4-0
Piekma ekipa,Piekny Flick
Vamos Barca!

3

To zostaliśmy już zweryfikowani czy jeszcze komuś ekipa Flicka ma wjebać 4 brameczki?

0

Pięknie!!! Jeszcze jedna

1

@Kidd 1)Nor
2)Nor
3)Fer
4)Lec
5)Nor,Lec,Sai

5 miejsce Max

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Law
9)Col
10)Nor

2

Pięknie Balde,w końcu wrzutka mu wyszła haha

0

Pięknie Lewy hahaja

0

@maciekofcb a będziesz miał obawy jak Mbappe i Vinicius będą wykorzystywać nasza wysoka linie obrony?

0


Zasmiane mocno xD

9


Rak to chyba największe gówno na jakie można zachorować,szkoda w uj chlopa.Wiem jak to wygląda bo moja babcia i tata też niestety musieli przez to przechodzić ale na szczęście nie było takiej fatalnej sytuacji jak tutaj.

2

@Adran360 Ajax prowadzi z ajaxem,ciekawe :)

59


Piękne xD

8


Zasmiane mocno xD

7

@Jakchcesz Obok Raphy najlepszy transfer ostatnich lat

3

Ciekawe co teraz sobie Nico myśli,mógł mieć wszystko a został w średniaku na kolejny sezon.Jezeli Rapha będzie grał tak przez cały sezon to szczerze nie widzę sensu żeby iść po niego w następne lato,no chyba że udałoby się dogadać na niższa kwotę transferu

0

Aż fajnie sobie wejść na dieroten teraz i poczytać komentarze,fajne uczucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?