0

@Tasde +1,szczególnie ta przerwa od f1 się jakoś strasznie dłuży jeszcze...

2

@Kgorecki2500 szczerze nie mam pojęcie gdzie ty tu widzisz zniechęcenie do rodzicielstwa a po tym twittcie widzę że takich osób jak ty jest sporo.Jezeli ktoś uważa że coś takiego jest zniechęceniem do posiadania dzieci to chyba po prostu nie jest na nie gotowe

4

@Kgorecki2500 sam jesteś płatkiem śniegu bo przeszkadza ci to że będzie 1 dzień bez dzieci na aquaparku xDD

4

@Kgorecki2500 nie widzę tutaj żadnej propagandy i obrzydzania ludziom rodzicielstwa.Czy dzieci są głośne na takich atrakcjach? Oczywiście że tak,także nie widzę problemu żeby zrobić 1 dzień wolny od dzieci w takim miejscu i żeby osoby które chcą sobie w spokoju spędzić tam czas miały taka szanse

23

@Kgorecki2500 jaki w tym skandal? Rodziny z dziecmi mają pozostałe 6 dni żeby pójść sobie z nimi do tego aquaparku

0

@Popitek12 to trzeba było się tylko z nią spotkać,bez filmu

0

@Pnog37 w tym aspekcie akurat dobrze uważa,goat jest jeden

4

Wyszedłem właśnie z nowego Jokera i powiem wam że takie meh 5/10
Takze @Popitek12 uja się zna

5

@messi33 Wirtz/Musiala

5


Ciekawe kto się skusi na kolejnego napastnika z Eintrachtu a może tym razem klątwa zostanie przerwana i nie będzie flopem

13


Oby jeszcze bez kontuzji na zgrupowaniach i będzie pięknie ta kadra wygladala

1

@Coutinho007 De Jong też wraca po kontuzji,także spokojnie.Casado radzi sobie bardzo dobrze ale rywalizacja się przyda w pomocy

0

@Gnc gnoju jak cię wpw złapie to będziesz żałował madryciaku

0

@AlexDark00 w żałobie xDDD

0

Ale Nico wybral projekt sportowy xDDD tylko mu pogratulować że kolejny rok będzie się kisił w tym Bilbao

0

@kcule14 no i co to zmienia xD

0

2


Normalny rodzic nie zabiera 9 letniego dziecka na strzelnicę a teraz dzieciak będzie miał traume

3


Ale agent xDDD

0


Co za len z tego Ansu,powinien tam zapieprzać razem z Robercikiem a ten siedzi na piłce i zrobi jeszcze jajo...

4


Fajnie byłoby dożyć czasów gdzie i u nas wybudowano jakiś przyjemny tor wyścigowy jak np Hungaroring ale to raczej pozostanie tylko marzeniem

1

@Popitek12 kiedy będą pozdrowienia dla ramblowiczow z Warszawy?

0


Takich podludzi to bym pakował do wora a wór do jeziora i po problemie.Chwasty trzeba wyrywac

0

@MesQueUnClub_87 ja tez się nie sugeruje w 100% opiniami innych i sam sprawdzę sobie w poniedziałek ale jednak sporo widziałem/słyszałem że jest po prostu słabo

3

Kurde,nie pamiętam kiedy byłem tak zawiedziony filmem przed pójściem na niego.Joker był dla mnie najbardziej wyczekiwaną premiera tego roku a się okaże że będzie największym rozczarowaniem.Pojsc pójdę ale po tych opiniach szczerze mój hype na ten film upadł całkowicie

5


Debili w tym kraju nie brakuje,teraz każda szczepionka jest śmiertelna xDDD
#ZdroweŻycie

0


Beka z takich ludzi xD chociaz dobrze ze zrobiła im zasięg ta akcją i pokazala że jest debilem

0

4


Ale mi teraz x-kom zaimponował

8


Co za idiota... Takich ludzi to bym z automatu dawał do więzienie na pol roku/rok żeby może się czegoś nauczyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?