MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde +1,szczególnie ta przerwa od f1 się jakoś strasznie dłuży jeszcze...
2
@Kgorecki2500 szczerze nie mam pojęcie gdzie ty tu widzisz zniechęcenie do rodzicielstwa a po tym twittcie widzę że takich osób jak ty jest sporo.Jezeli ktoś uważa że coś takiego jest zniechęceniem do posiadania dzieci to chyba po prostu nie jest na nie gotowe
4
@Kgorecki2500 sam jesteś płatkiem śniegu bo przeszkadza ci to że będzie 1 dzień bez dzieci na aquaparku xDD
4
@Kgorecki2500 nie widzę tutaj żadnej propagandy i obrzydzania ludziom rodzicielstwa.Czy dzieci są głośne na takich atrakcjach? Oczywiście że tak,także nie widzę problemu żeby zrobić 1 dzień wolny od dzieci w takim miejscu i żeby osoby które chcą sobie w spokoju spędzić tam czas miały taka szanse
23
@Kgorecki2500 jaki w tym skandal? Rodziny z dziecmi mają pozostałe 6 dni żeby pójść sobie z nimi do tego aquaparku
0
@Popitek12 to trzeba było się tylko z nią spotkać,bez filmu
0
@Pnog37 w tym aspekcie akurat dobrze uważa,goat jest jeden
4
Wyszedłem właśnie z nowego Jokera i powiem wam że takie meh 5/10
Takze @Popitek12 uja się zna
5
@messi33 Wirtz/Musiala
5
Ciekawe kto się skusi na kolejnego napastnika z Eintrachtu a może tym razem klątwa zostanie przerwana i nie będzie flopem
13
Oby jeszcze bez kontuzji na zgrupowaniach i będzie pięknie ta kadra wygladala
1
@Coutinho007 De Jong też wraca po kontuzji,także spokojnie.Casado radzi sobie bardzo dobrze ale rywalizacja się przyda w pomocy
0
@Gnc gnoju jak cię wpw złapie to będziesz żałował madryciaku
0
@AlexDark00 w żałobie xDDD
0
Ale Nico wybral projekt sportowy xDDD tylko mu pogratulować że kolejny rok będzie się kisił w tym Bilbao
0
@kcule14 no i co to zmienia xD
0
@MessiForeverTheBest No to tez
2
Normalny rodzic nie zabiera 9 letniego dziecka na strzelnicę a teraz dzieciak będzie miał traume
3
Ale agent xDDD
0
Co za len z tego Ansu,powinien tam zapieprzać razem z Robercikiem a ten siedzi na piłce i zrobi jeszcze jajo...
4
Fajnie byłoby dożyć czasów gdzie i u nas wybudowano jakiś przyjemny tor wyścigowy jak np Hungaroring ale to raczej pozostanie tylko marzeniem
1
@Popitek12 kiedy będą pozdrowienia dla ramblowiczow z Warszawy?
0
Takich podludzi to bym pakował do wora a wór do jeziora i po problemie.Chwasty trzeba wyrywac
0
@MesQueUnClub_87 ja tez się nie sugeruje w 100% opiniami innych i sam sprawdzę sobie w poniedziałek ale jednak sporo widziałem/słyszałem że jest po prostu słabo
3
Kurde,nie pamiętam kiedy byłem tak zawiedziony filmem przed pójściem na niego.Joker był dla mnie najbardziej wyczekiwaną premiera tego roku a się okaże że będzie największym rozczarowaniem.Pojsc pójdę ale po tych opiniach szczerze mój hype na ten film upadł całkowicie
5
Debili w tym kraju nie brakuje,teraz każda szczepionka jest śmiertelna xDDD
#ZdroweŻycie
0
Beka z takich ludzi xD chociaz dobrze ze zrobiła im zasięg ta akcją i pokazala że jest debilem
0
https://x.com/wszokusatesuki/status/1842083826039713964
To niezła prezentacja xD
4
Ale mi teraz x-kom zaimponował
8
Co za idiota... Takich ludzi to bym z automatu dawał do więzienie na pol roku/rok żeby może się czegoś nauczyli