Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poczekajmy do wieczora . Nie bądźmy wyrywni.
3
Juz jest wszystko dobrze bo jest w domu obrażony hehe
0
Tylko yamal zamiast odpoczywać z leszczami to odpoczywa w półfinale. Mógł odpoczywać z pucharze króla
1
@mierzeja11 a pokaże innym że z nami nie ma przelewek
2
@misiulator a co ktoś Ci ją wybije ??
0
@FanBarcy22 bo z Ciebie taki jak że mnie ksiądz. Ty nazywasz się fanem Barcy i od razu stękasz i narzekasz? Ja wspieram swoich swoich a nie od razu dobijam ich.
5
Jak mi się marzy żeby Cancelo zamknął ryje wszystkim narzekającym. Jeszcze meczu nie zagrał a tu większośc płacze
2
Czy Sergi Roberto był do niczego ??? Czy Eric Garcia jest do niczego?? Nie wydaje mi się więc takie teksty że jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego są słabe
0
Ci co karne strzelali ten Mata i Izak to w Polsce nie mamy lepszych ? Przecież oni biegnąc do piłki już widać było że nie potrafią kopać w piłkę bo o strzelaniu to nawet nie ma mowy
1
@Bykunn dokładnie bo Ania nie będzie mogła tam za bardzo trząść dupą na treningu
5
Nie mogę tego skomentować po swojemu bo dostanę bana. Ale większej głupoty nie słyszałem .
1
@mikke asystent Flicka czy syn ?
0
@VAMOS1899LaMasia pewnie tak dlatego Flicka wziął 24 zawodników
1
@RC28 dlaczego ? Gość który obskoczy dwa boki obrony a Ty narzekasz.
0
Przyjdzie Cancelo to Kounde będzie mógł częściej odpocząć lub zagrać na środku obrony
10
Mógł mu w drogę Martin nie wbiegać bo krzyczał mu Joan i pewnie by ją złapał
0
Oni na mieście biegają a my na boisku ich zabiegamy i zamkną dzioby papużki
6
I oby zasiadł na ławce. Ten plac należy się Wojtkowi za swoje znaczenie w szatni.
25
Zachlał pałę na imprezie to ma źle samopoczucie dzisiaj. Rzecz normalna. Jutro będzie mu lepiej
8
Szybko się zorientowali. Chyba najpierw ktoś powinien taką firmę przetrzepac. Dla mnie ktoś powinien za to beknąć.
1
A co on doznał skręcenia biegnąc po pierogi?
0
@zulugula to tyle i aż tyle nie każdy ma tyle czasu panie kolego
8
Przyznaję mu rację superpuchar arabii to g***o. To ma być superpuchar hiszpanii a niestety nie jest.
10
@damianex10 przecież Messi i Suarez robili wszystko żeby Neymar był najlepszy. Messi by go wciągnął na pierwsze miejsce Złotej piłki
9
Szczęsny ma polewkę na ławce a Mareczek widać obrażony siedzi
0
@LukaszFan akurat lapcio dużo obiecuje a nie wszystko jest prawda
2
Ja bym chciał bo bardzo go lubię
0
No i ukarają real za przekręty haha
2
To niech siedzi jak mu wygodnie. Trudno jakoś ten czas minie. Nie dajmy się tylko frajerowac i oddawać na wypożyczenie płacąc jego pensje.
1
Co się rzuca w oczy ze kilku zawodników za słabych na Barce a idę do Man City czy PSG. Będąc rodzicem takich dzieciaków zakazuje tam iść bo wiadomo że też nie będą grali więc jaka jest różnica? Trzeba wybrać klub dla rozwoju a nie pieniędzy