Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DIPENSE on czyli kto?
0
@Sebolinho 7 punktów mamy plus 9 które możemy mieć to jest 16pkt. Takie ciężkie do skumania ???
2
@pacior95 pokop się w głowę ale poproś kolegów. Jakoś PSG ledwo wyszło w zeszłym roku i gdzie doszli ? Odpowiedz sobie sam kopaczu.
0
@45 A Messi nie daje rady ?
0
Może wróci jak Dani Alves grać za tzw.grosze. Też było to niemożliwe a jednak... piękna byłaby to historia.
3
@kamil_veb o tym samym pomyślałem. Wyciera gębę jego nazwiskiem. Powinien najpierw zadzwonić i zapytać czy może cokolwiek mówić o nim
1
Mogli mu dać środki przeciwbólowe i dałby radę. Jakoś Yamal mógł grać nie gadał że dba o jego zdrowie. Teraz robił zadymę bo brakuje mu dziecka w składzie a białych będzie oszczędzał
0
Żadne połowę wynagrodzenia. Płacą całość albo niech siedzi na trybunach. Koniec frajerstwa
0
@Azazel_Pazuzu kto słonie popuściły??? Się ciesz chociaż masz robotę i możesz coś osiągnąć. Zawsze możesz pobić rekord ciężkości kupy.
13
Ronaldo zawsze był cwaniakiem i widać że ma pod deklem trochę nie równo. Nie umie przegrywać. Hahahaha.
3
@Azazel_Pazuzu a Ty w życiu co osiągnąłeś??? Rozkładasz ten cyrk i sprzątasz spod słonia???
15
Robią taka aferę jakby walczyli o życie a oni praktycznie mają awans . Mają tyłu świetnych graczy a tu zadyma o nastolatka
0
Real wszystkie kontuzje tak akurat żeby gracz nie pojechał na reprezentację. Przypadek ?
0
@4Fabregas4 a mnie nie interesuje że co nie którzy myślą że to ciekawostka. Lech dał ciała na każdej płaszczyźnie to mnie interesuje.
0
@4Fabregas4 według Ciebie ale jakoś Hiszpanie nie odebrali tego jako ciekawostka
0
@4Fabregas4 bo wstyd mi za takich Polaków dostają wszędzie w dupę a warunki im nie odpowiadaja . Niech zaczną grać to będą jeździć do Paryża Londynu czy nawet Madrytu ale na Bernabeu. Ja za takie wyniki to wrzuciłbym ich do kontenera jak mają pracownicy na budowie i wypłatę tak samo mała.
0
@bady48 dokładnie najpierw powinni wygrać a pozniej mogli pokazać jaka jest szatnia a tak to dzbany
0
Komentarz usunięty
1
Nawet nie wiecie jak się cieszę że ten wielki Lech dostał w dupę. Śmiem twierdzić że to przez szatnie przegrali. Gdyby mieli lepsze warunki na bank by wygrali . Patałachy z Lecha w szatni przegrali na Gibraltarze przegrali. Hahaha.
0
@Guillegavira ale co to zmienia ? A ter Stegen jeszcze lepiej i co ? Kogo byś nie postawił w bramce to masz pewność jakości a po kontuzji nie ma co się spieszyć tym bardziej że później sa repki i na spokojnie Joan złapie sobie pewność
0
@KolDan a te typy po 40 mln to w naszym zasięgu ? Chyba raczej nie. Jeżeli określisz zero i zostawisz 4mln to jest w tedy nadzieja
2
Ronaldo to cienias przy Messim . Messi to Bóg a Ronaldo to zwykły człowiek
0
@Guillegavira proszę cię aż taka jest różnica że w jednym meczu nie damy skoro cały miesiąc jest okej ? Weź się nie kompromituj
6
Ja bym poczekał z tym powrotem nawet jakby był już gotowy do gry. Dla zespołu to żadna różnica bo jeden i drugi to pewni bramkarze.
0
@VeB 1899 podczas sraczki zerwał mięsień jak siedział na kiblu
0
Nie długo to będziemy na sezon 5 lat do przodu stoję prezentować albo przypuszczać jakie będą
0
@BORO_12 a może popatrz w drugą stronę ? Taki vini pajacuje z villareal i gość wylatuje a po analizie var na bank by został i grał dalej
1
Naprawdę to takie trudne i musiało zająć kilka lat ???
0
Zamknijmy sekcje piłki nożnej na miesiąc. Oddajmy walkowery i zacznijmy od nowa . Bo to co się dzieje to jest masakra
0
@K1ngKong7 no tak ale jak kończy Ci się kontrakt i nie masz gdzie grać to chyba lepiej iść gdzieś za mniejsze pieniądze niż jesteś w stanie dostać gdzie indziej ale tam cię nie chcą niż siedzieć w domu