1

Zapraszam na wypożyczenie do mojego klubu czwartoligowego

0

Fajnie ale tylko na zasadach Barcy że płacą mu wtedy kiedy jest zdrowy inaczej bez pieniążków będzie.

3

Debil zawsze będzie debilem i nikt tego nie zmieni. Najlepiej olewać dziada i to go zaboli najbardziej

3

On powinien mieć rozwiązana umowę za nieobecność w pracy. Skoro jest na L4 to do wyrzucenia . Lubię gościa ale tak być nie może.

0

@SinMistico i byś wyszedł na takiego durnia jak oni. Wszyscy by mówili jaka ta Barcelona jest durna że weszli na drogę realu

0

Najlepsze co można zrobić to ich olewać nie komentować nie oglądać . To ich będzie najbardziej bolało

2

Co to jest jakieś trophee de champions?

1

Mówiłem że pewnie Wojtek powiedział żeby zagrał Niemiec

1

Dla mnie kozak. Nawet jak obniżył loty jest jednym z lepszych .
PS. Dla porównania młodzi obrońcy z Realu czy się czymś różnią ? Nie nawet powiedziałbym że są słabsi a tam się jaraja że mają młodych

1

@xavi890 wcale bym się nie zdziwił jakby Wojtek powiedział sam trenerowi żeby zagrał Ter Stegen bo jemu się nie chce

0

@19xavi93 a ja bym chciał żeby właśnie złapał kontuzje oczywiście drobną żeby nie mógł grać z villareal. Może to coś nauczy w tedy Flicka. Narzekał na selekcjonera a sam robi tak samo. Boi się czwartoligowego klubu.

0

@sokot tak będzie ale opóźnienie jest

1

@APTAPT skąd masz te wyliczenia ???

0

Jeżeli chcą pozbyć się Ter Stegena to nie powinien bronić w pucharze on tylko Wojtek. Jeżeli będzie bronił pokażą mu że może walczyć i dalej będzie siedział na ławce pobierając ogromną pensje

2

@Patrykk99 Perez powinien siedzieć jako oskarżony na ławkę za swoją telewizję. Oni swoje raporty tez mają na pewno.

5

Ci co rozrabiali na trybunach do ukarania indywidualnie. Wymiana uszkodzonych rzeczy plus bardzo droga firma która to naprawi. Jak zapłaci taki szwab 10tys euro od krzesełka to będzie pamiętał. Tam gdzie nie sięga monitoring Frankfurt niech płaci jako klub za swoich imbecyli

1

Na Rayo Vallecano niech grają i zabiorą tego typka z Poznania może nakręci drugi odcinek swojego filmu .

1

@xavi890 ja bym w to nie wierzył . Pismaki zawsze coś dodają . Nie chce mi się wierzyć że nie było go w szatni.

1

@Pustelnik arbiter miał jaja. Kto miał coś do powiedzenia od razu był karany. Brawo dla niego . Moim zdaniem i tak jeszcze parę żółtych mógł dać więcej .

3

Boje się że ten człowiek źle wpłynie na samego piłkarza . Jak można tak się zachowywac gdy twój syn jest gwiazdą

18

Jeżeli bawisz się w piłkę każde zwycięstwo będzie piękna historią

3

@LeoMessiiBarcaPepa dorówna tylko w tedy kiedy będzie wygrywać puchary . Bez pucharów nie staniesz się legendą

1

Nie wierzę że można mieć takiego pecha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co ludzie tutaj cisną nienawiścią to jestem w szoku. Kibice powinni wspierać a trener podejmować decyzje bo jest najmądrzejszy ze wszystkich znawców. Jakby miał wsparcie ludzi to szybciej mógłby wrócić mocniejszy ale ten świat jest tak skonstruowany przez ten internet że bardzo łatwo pisać ale 90% ludzi prosto w twarz nie odezwie tylko biegli by autograf i zdjęcie .

0

@nokia666 zwolnij się oczywiście nie całkiem tylko weź przepustkę

0

Wolę tego że Sportingu ale to tylko moje skromne zdanie

0

@Arczi57 ty jesteś Polakiem ??? Jeżeli tak ile Ty masz 8??? Bo mój syn 10 letni lepiej by to napisał niż Ty . Proszę powiedz że jesteś w klasach podstawowych 1-3 bo wstyd dla narodu

0

@WiernyKibic111 na pożegnanie w pucharze króla z trzecioligowcem

0

Widzę autor tekstu tak troszkę ostro . Myślę że ktoś może kliknąć zgłoś.
PS. Mi osobiście się podoba taka uszczypliwość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?