0

Nigdy nie zrozumiem piłkarzy którzy chcą grać a nie zgodzą się na obniżkę pensji . Nie mówię konkretnie teraz o Lewym ale ogólnie było już takich przypadków setki

1

Może to ciało obce wpadło mu wtedy jak przewracał Araujo dlatego się przewrócił

0

@gohan77 taki kozak że łeb mi nie dojeżdża nigdy. Wystarczy jeden cwaniak i już go eliminuje bo jest dzbanem .

2

Xabi to pipa. Bo dla mnie już na boisku powinien kazać mu iść do szatni i nawet nie wracać . A tu znawcy super Xabi nie podgrzał atmosfery . Dla mnie pipa nie trener. Też jestem trenerem i nie dałbym sobie takich rzeczy robić w zespole. Jak miał czuć się Rodrigo wchodząc . Zero szacunku tego bamboleo dla kolegi. Jako trener następny mecz ławka od 45 min idzie się rozgrzewać i nie wchodzi nawet na minutę . Proste to działa zawsze

0

Nawet nie doczytałem do końca tych bzdur. Bo już się zagotowałem przy 1/3 tekstu . Wolę powiedzieć dobranoc niż dostać bana

0

Duńczyk do pozbycia się co chwilę kontuzja . Jak gra jest kozak ale bez przesady żeby grać trzy spotkania a trzynaście siedzieć na kontuzji

0

@directedbyfcb to są dwie zupełnie inne sytuacje wycięcie zawodnika a ręka po odbijaniu jak w bilardzie. To teraz tak skoro Rashford dla Ciebie nie karny to w drugą stronę Carvajal faulujący Araujo też nie nie ma karnego ?

0

@4Fabregas4 no to właśnie byli sami nasi więc dla mnie nie powinno być karnego

0

@directedbyfcb jak co to zmienia ? Dla mnie dużo zmienia. Bo są trzy powody dla których karnego nie powinno być.
1. Ręka po niekontrolowanych odbiciach jak w bilardzie( mówili kiedyś że nie ma w tedy ręki )
2. Nikogo nie było z Realu który mógłby tą piłkę dostać
3. Sam Belingham nie mógł jej opanować bo już był z boiskiem i piłką po prostu wyszłaby za linię

0

Daj żeby zobaczyć czy jest ktoś z tyłu i co ? Nie było nikogo a karny odgwizdany hahah

1

@Pedri16Future @Bykunn @ViscaelBarca2007 mogli nam właśnie wrzucić manite i tego się bałem przed meczem ale udało się nie upokorzyć i wiem że w pełnym składzie to my byśmy byli zwycięzcami a czy wybronił to Wojtek czy cały zespół nie ważne. Ważne że swoje mieliśmy i te pedały do końca meczu siedziały osrane

0

@fejkenq czyli według ciebie dalej młody obiecujący pomocnik jak na realia polski. Wiecznie młody Zieliński hehe

2

@Herato tylko nie potrzebnie podkręca skoro nie dojeżdża. Lepiej się zamknąć a otworzyć po meczu ewentualnie

0

Mieli nas zlać 4/5 do 0 a ledwo zmęczyli 2:1. Śmiem twierdzić że jakbyśmy byli bez takiej ilości kontuzji to real by płakał teraz. Jestem dumny z tych zawodników. Szkoda bo swoje okazje mieliśmy a pamiętajmy real zawsze będzie płakał.

0

@Dawidooooo dla mnie nie ponieważ nawet jakbyś popatrzył gdyby pilka szła w boisko to nie było tam nikogo a Jude też by do niej nie doszedł więc raz bilard dwa brak gracza realu trzy Jude bez szans kontynuacji

0

@Dawidooooo 1. Karny nie wiem 2. Faul był 3. Ręką dyskusyjna ponieważ tam był bilard a kiedyś mówili że przy bilardzie nie ma 4. Dla mnie nie prawidłowo ponieważ kilka kroków wcześniej on był ciągnięty i to spowodowało że zabrakło mu tego metra i sfaulował więc sędzia powinien cofnąć się do faulu na pedrim

1

@tomek1656 za miekki ??? Leje go z łokcia i miękki ? To co trzeba zrobić złamać nos czy szczękę żeby odgwizdali ???

1

To nie powinno być pytanie tylko stwierdzenie. Napierd..... gościa z łokcia i faulu nie ma

2

Boje się pierwszy raz od dawna . Coś mam przeczucie że przegramy ławką rezerwowych bo nie mamy tam nic tak naprawdę

1

@Arczi57 wiadomo że Williams bardziej przyszłościowy ale nie mówmy o oddaniu Raphinii bo oni na bokach bo to miało być yamal rafa Nico i lewy z przodu a nie zamiast

2

Madryćwoki jedna wielka menda. Niech zajmą się swoją telewizja bo przecież tam co tydzień pada takie słowo. Niech patrzą na swoje podwórko a nie na nasze .Brawo Yamal takie jest moje zdanie .

0

A jednak był ktoś taki. No kto to mógłby być inny hehe

0

@kch skoro dają kartki na korzyść realu(patrz mecz z villareal) gdzie dotknął mu klatkę piersiową a ten padł jak rażony piorunem łapiąc się za twarz to chyba ta dla olympiakosu też była słuszna.

0

A ja podnoszę poprzeczkę jeszcze wyżej. Znajdźcie zawodnika który strzela hat tricka i wszystkie bramki słabsza nogą ( znaczy nie wiodącą) bo jednak Fermin jest prawonożny a ustrzelił wszystko lewa

1

Fermin topka!!! Hat trick słabsza nogą. Takiego wyniku na bank nie miał nawet Messi czy Ronaldo . Jeżeli się mylę poprawcie mnie.

5

@kch przestań pisać takie bzdety

0

@barcanawieki nie wiem ile masz lat i kiedy to oglądałeś ale uwierz mi ale na pewno nie trafi do ciebie ten film jak wtedy kiedy byłeś dużo młodszy

1

Wspomnę twoje słowa za tydzień bo na pewno będziesz stękał po niedzieli śmieszny bramkarzyku. Jak przegracie będzie wina sędziego ale niech pamięta sędzia tez może się pomylić hahah

2

@Kibicodlat5 na tą chwilę araujo jest bardzo ofensywnym zawodnikiem

2

Oby zrobili Ci co będą grać dzisiaj dłużej lub w trakcie spotkania na znak każdy stanie i tebasik będzie w dupie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?