Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy nie zrozumiem piłkarzy którzy chcą grać a nie zgodzą się na obniżkę pensji . Nie mówię konkretnie teraz o Lewym ale ogólnie było już takich przypadków setki
1
Może to ciało obce wpadło mu wtedy jak przewracał Araujo dlatego się przewrócił
0
@gohan77 taki kozak że łeb mi nie dojeżdża nigdy. Wystarczy jeden cwaniak i już go eliminuje bo jest dzbanem .
2
Xabi to pipa. Bo dla mnie już na boisku powinien kazać mu iść do szatni i nawet nie wracać . A tu znawcy super Xabi nie podgrzał atmosfery . Dla mnie pipa nie trener. Też jestem trenerem i nie dałbym sobie takich rzeczy robić w zespole. Jak miał czuć się Rodrigo wchodząc . Zero szacunku tego bamboleo dla kolegi. Jako trener następny mecz ławka od 45 min idzie się rozgrzewać i nie wchodzi nawet na minutę . Proste to działa zawsze
0
Nawet nie doczytałem do końca tych bzdur. Bo już się zagotowałem przy 1/3 tekstu . Wolę powiedzieć dobranoc niż dostać bana
0
Duńczyk do pozbycia się co chwilę kontuzja . Jak gra jest kozak ale bez przesady żeby grać trzy spotkania a trzynaście siedzieć na kontuzji
0
@directedbyfcb to są dwie zupełnie inne sytuacje wycięcie zawodnika a ręka po odbijaniu jak w bilardzie. To teraz tak skoro Rashford dla Ciebie nie karny to w drugą stronę Carvajal faulujący Araujo też nie nie ma karnego ?
0
@4Fabregas4 no to właśnie byli sami nasi więc dla mnie nie powinno być karnego
0
@directedbyfcb jak co to zmienia ? Dla mnie dużo zmienia. Bo są trzy powody dla których karnego nie powinno być.
1. Ręka po niekontrolowanych odbiciach jak w bilardzie( mówili kiedyś że nie ma w tedy ręki )
2. Nikogo nie było z Realu który mógłby tą piłkę dostać
3. Sam Belingham nie mógł jej opanować bo już był z boiskiem i piłką po prostu wyszłaby za linię
0
Daj żeby zobaczyć czy jest ktoś z tyłu i co ? Nie było nikogo a karny odgwizdany hahah
1
@Pedri16Future @Bykunn @ViscaelBarca2007 mogli nam właśnie wrzucić manite i tego się bałem przed meczem ale udało się nie upokorzyć i wiem że w pełnym składzie to my byśmy byli zwycięzcami a czy wybronił to Wojtek czy cały zespół nie ważne. Ważne że swoje mieliśmy i te pedały do końca meczu siedziały osrane
0
@fejkenq czyli według ciebie dalej młody obiecujący pomocnik jak na realia polski. Wiecznie młody Zieliński hehe
2
@Herato tylko nie potrzebnie podkręca skoro nie dojeżdża. Lepiej się zamknąć a otworzyć po meczu ewentualnie
0
Mieli nas zlać 4/5 do 0 a ledwo zmęczyli 2:1. Śmiem twierdzić że jakbyśmy byli bez takiej ilości kontuzji to real by płakał teraz. Jestem dumny z tych zawodników. Szkoda bo swoje okazje mieliśmy a pamiętajmy real zawsze będzie płakał.
0
@Dawidooooo dla mnie nie ponieważ nawet jakbyś popatrzył gdyby pilka szła w boisko to nie było tam nikogo a Jude też by do niej nie doszedł więc raz bilard dwa brak gracza realu trzy Jude bez szans kontynuacji
0
@Dawidooooo 1. Karny nie wiem 2. Faul był 3. Ręką dyskusyjna ponieważ tam był bilard a kiedyś mówili że przy bilardzie nie ma 4. Dla mnie nie prawidłowo ponieważ kilka kroków wcześniej on był ciągnięty i to spowodowało że zabrakło mu tego metra i sfaulował więc sędzia powinien cofnąć się do faulu na pedrim
1
@tomek1656 za miekki ??? Leje go z łokcia i miękki ? To co trzeba zrobić złamać nos czy szczękę żeby odgwizdali ???
1
To nie powinno być pytanie tylko stwierdzenie. Napierd..... gościa z łokcia i faulu nie ma
2
Boje się pierwszy raz od dawna . Coś mam przeczucie że przegramy ławką rezerwowych bo nie mamy tam nic tak naprawdę
1
@Arczi57 wiadomo że Williams bardziej przyszłościowy ale nie mówmy o oddaniu Raphinii bo oni na bokach bo to miało być yamal rafa Nico i lewy z przodu a nie zamiast
2
Madryćwoki jedna wielka menda. Niech zajmą się swoją telewizja bo przecież tam co tydzień pada takie słowo. Niech patrzą na swoje podwórko a nie na nasze .Brawo Yamal takie jest moje zdanie .
0
A jednak był ktoś taki. No kto to mógłby być inny hehe
0
@kch skoro dają kartki na korzyść realu(patrz mecz z villareal) gdzie dotknął mu klatkę piersiową a ten padł jak rażony piorunem łapiąc się za twarz to chyba ta dla olympiakosu też była słuszna.
0
A ja podnoszę poprzeczkę jeszcze wyżej. Znajdźcie zawodnika który strzela hat tricka i wszystkie bramki słabsza nogą ( znaczy nie wiodącą) bo jednak Fermin jest prawonożny a ustrzelił wszystko lewa
1
Fermin topka!!! Hat trick słabsza nogą. Takiego wyniku na bank nie miał nawet Messi czy Ronaldo . Jeżeli się mylę poprawcie mnie.
5
@kch przestań pisać takie bzdety
0
@barcanawieki nie wiem ile masz lat i kiedy to oglądałeś ale uwierz mi ale na pewno nie trafi do ciebie ten film jak wtedy kiedy byłeś dużo młodszy
1
Wspomnę twoje słowa za tydzień bo na pewno będziesz stękał po niedzieli śmieszny bramkarzyku. Jak przegracie będzie wina sędziego ale niech pamięta sędzia tez może się pomylić hahah
2
@Kibicodlat5 na tą chwilę araujo jest bardzo ofensywnym zawodnikiem
2
Oby zrobili Ci co będą grać dzisiaj dłużej lub w trakcie spotkania na znak każdy stanie i tebasik będzie w dupie