Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AxelF a Bernal się sprawdził ?
0
To niech nam zapłacą za 20% jego praw 40mln z klauzulą że po 35 roku życia mogą go wziąć za darmo
0
Oby się tak stało a od stycznia na boisko i tak byłby jednym z lepszych haha
5
Guler to mały zawodnik dla Yamalka. Słaby w realu jeszcze słabszy w reprezentacji hahaha
0
@liber02 aaa czyli prezes nie ma nic do gadania tylko trener ? Tak ? A ja myślę że prezes ma wizję trener to popiera i działamy razem w jedną stronę
0
@slayer nie. trener decyduje czy się nadaje czy nie. A teraz najważniejsze jest mieć trenera z kompetencjami który nie będzie się bał sprawdzić tego gościa
1
Jeszcze będą dzwonić do oriola romeu żeby wrócił hehe
0
Ooo i bardzo dobra oraz szybka decyzja
0
Nastają takie czasy że nie długo ekstraklasa będzie w top 5. Powinniśmy się tym cieszyć. Tebas na króla Polski bo zawodnicy przyjdą do Polski bo ich zarejestrują hahaha
8
Tebas jest zakochany w ekstraklasie dlatego szybko do niej się zbliża
2
Ale bym podkręcił tego śmiesznego kibica jakbym był na miejscu balde lub de Jonga. Hahaha. Wybuchłby niczym granat na Ukrainie.
9
Debil to mało powiedziane . Teraz Virgil powinien napisać albo ja albo jeżeli ma problem mogę odejść jako wolny agent skoro jestem problemem szatni
3
Jak szanuje tego łysego tak lepiej niech gęba jego milczy bo się błaźni
0
@Arekvip u nas na meczu 4 ligi kiedyś sędzia powiedział jak obrońca zagrał ręką że to było legalne zagranie piłki ręką .
1
Jak według tego geniusza to nie karny sto lepiej niech siedzi w domu i się nawet nie wychyla. Gada że "zderzają się dwie nogi ale obrońca nie celuje w nogę przeciwnika" to przecież każdy obrońca celuje w piłkę tylko że raz trafi raz nie
0
@Criss18Barca a zidane po główce wrócił??? xd
0
Ziółkowski po czerwonej kartce wraca na boisko cieszyć się wygraną a chyba nie może więc Hibernian będzie chciał ugrać awans walkowerem zobaczycie
2
@tbas tylko szkoda że tej ligi nawet nie powinno być bo to trzeci świat piłkarski . A Poznań pokazał nam że liga europy to dla nas wysokie progi
0
@turhiay to wiem dlatego nie opłaca się kupować takich spotkań . Przecież jak mam oglądać mecz monaco- Celtic to wolę posiedzieć z rodzinka przy filmie
1
Manchester Utd kupuje jakiś no nemów z Brighton za ok 100mln więc Chelsea musi nam tyle samo inaczej won
7
I tak jej nie ma już od kilku lat bo te wybrane mecze to są ochłapy i w sumie poziom meczu to liga Europy max
0
@tomaczo no i Marcus go zastąpi haha . Gra piach przez 5 lat i on ma być następcą Neymara
0
Dlatego najlepiej Como bo z Fabregasem się dogadamy
7
@AduŚ07 komuś pewnie zero się stuknęło i pewnie będzie 6mln bo przecież każdy wie że w Barcelonie promocje jak w Biedronce
0
@rodineusz ale zabłysnąłeś . Piszesz tak jakby on grał.
0
@torondirn dobre niech będzie na twoje masz swoją rację i tyle
0
@torondirn nie stawiam obok tylko podaje przykład bo ta sama pozycja
0
@addept a o czym ja mówię??? O tym samym co przestanie strzelać to przestanie grać
0
@rodineusz kto to jest Lampo ???
0
@torondirn jakoś etoo nie był fizyczny