6

@AxelF a Bernal się sprawdził ?

0

To niech nam zapłacą za 20% jego praw 40mln z klauzulą że po 35 roku życia mogą go wziąć za darmo

0

Oby się tak stało a od stycznia na boisko i tak byłby jednym z lepszych haha

5

Guler to mały zawodnik dla Yamalka. Słaby w realu jeszcze słabszy w reprezentacji hahaha

0

@liber02 aaa czyli prezes nie ma nic do gadania tylko trener ? Tak ? A ja myślę że prezes ma wizję trener to popiera i działamy razem w jedną stronę

0

@slayer nie. trener decyduje czy się nadaje czy nie. A teraz najważniejsze jest mieć trenera z kompetencjami który nie będzie się bał sprawdzić tego gościa

1

Jeszcze będą dzwonić do oriola romeu żeby wrócił hehe

0

Ooo i bardzo dobra oraz szybka decyzja

0

Nastają takie czasy że nie długo ekstraklasa będzie w top 5. Powinniśmy się tym cieszyć. Tebas na króla Polski bo zawodnicy przyjdą do Polski bo ich zarejestrują hahaha

8

Tebas jest zakochany w ekstraklasie dlatego szybko do niej się zbliża

2

Ale bym podkręcił tego śmiesznego kibica jakbym był na miejscu balde lub de Jonga. Hahaha. Wybuchłby niczym granat na Ukrainie.

9

Debil to mało powiedziane . Teraz Virgil powinien napisać albo ja albo jeżeli ma problem mogę odejść jako wolny agent skoro jestem problemem szatni

3

Jak szanuje tego łysego tak lepiej niech gęba jego milczy bo się błaźni

0

@Arekvip u nas na meczu 4 ligi kiedyś sędzia powiedział jak obrońca zagrał ręką że to było legalne zagranie piłki ręką .

1

Jak według tego geniusza to nie karny sto lepiej niech siedzi w domu i się nawet nie wychyla. Gada że "zderzają się dwie nogi ale obrońca nie celuje w nogę przeciwnika" to przecież każdy obrońca celuje w piłkę tylko że raz trafi raz nie

0

@Criss18Barca a zidane po główce wrócił??? xd

0

Ziółkowski po czerwonej kartce wraca na boisko cieszyć się wygraną a chyba nie może więc Hibernian będzie chciał ugrać awans walkowerem zobaczycie

2

@tbas tylko szkoda że tej ligi nawet nie powinno być bo to trzeci świat piłkarski . A Poznań pokazał nam że liga europy to dla nas wysokie progi

0

@turhiay to wiem dlatego nie opłaca się kupować takich spotkań . Przecież jak mam oglądać mecz monaco- Celtic to wolę posiedzieć z rodzinka przy filmie

1

Manchester Utd kupuje jakiś no nemów z Brighton za ok 100mln więc Chelsea musi nam tyle samo inaczej won

7

I tak jej nie ma już od kilku lat bo te wybrane mecze to są ochłapy i w sumie poziom meczu to liga Europy max

0

@tomaczo no i Marcus go zastąpi haha . Gra piach przez 5 lat i on ma być następcą Neymara

0

Dlatego najlepiej Como bo z Fabregasem się dogadamy

7

@AduŚ07 komuś pewnie zero się stuknęło i pewnie będzie 6mln bo przecież każdy wie że w Barcelonie promocje jak w Biedronce

0

@rodineusz ale zabłysnąłeś . Piszesz tak jakby on grał.

0

@torondirn dobre niech będzie na twoje masz swoją rację i tyle

0

@torondirn nie stawiam obok tylko podaje przykład bo ta sama pozycja

0

@addept a o czym ja mówię??? O tym samym co przestanie strzelać to przestanie grać

0

@rodineusz kto to jest Lampo ???

0

@torondirn jakoś etoo nie był fizyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?