Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rarenzio napastnik żyje właśnie z kolegów a Lewy to nie Messi że cofnie sie po pilke minie 6 i strzeli gola. A druga sprawa oglądając mecz przyjrzyj jak pracuje taki napastnik . W tv to Brdzie słabo widoczne a z wysokości trybu powinieneś to decenic o ile znasz się na piłce a nie tylko oglądasz gole i kto wygra .
4
@JoeSatriani madrytczyku próbujesz sprowokować porządnych ludzi hahaha
0
@Messibestplayerintheworld bo uwierzę przestań chociaż kłamać
0
@Messibestplayerintheworld edytowany był po 5 sekundach chyba taki szybki nie jesteś
0
@Messibestplayerintheworld a ty czytałeś co napisałem?
0
@Messibestplayerintheworld
1
To vinicjusz by co mecz z czerwem musiał kończyć przecież to dopiero jest klaun .
1
@Muhitos No i te podśmiechujki zrobiły go na bardzo dobrego bramkarza . Każdy ma swoje za uszami i albo wkomponujesz się w zespół albo nie .
1
Teraz to już może zostać sobie w Bilbao mamy Raphinie i Yamala chyba że chce siedzieć na ławce i być ich zmiennikiem to zapraszam ale musi mieć niski kontrakt w takim wypadku. Chyba że Rafa na dziesiątkę to wtedy miejsce dla nico się znajdzie
2
Przeciwnicy Iniakiego Peni dzisiaj po raz kolejny był słaby? Nie chce słyszeć że raz coś mu się udało albo że napastnicy byli nie skutecznie i miał szczęście
0
@siara10 hehe okej
0
Komentarz usunięty
1
@siara10 my super gramy ? Od miesiąca jest padaka więc chyba kłamiesz
0
@Kyonego szkoda mojego czasu . Podniecajcie się wszyscy dalej że Penia jest słaby i się nie nadaje ale to on gra w Barcelonie a nie jakieś Grabary i inni topowi bramkarze. Druga sprawa on jest tylko zmiennikiem ter stegena więc nie wiem o co wam ludzie chodzi . Sytuacja przejściowa taka sama była w realu gdzie bronił Łunin. Nie będziesz miał w zespole dwóch najlepszych bramkarzy świata więc zamiast krytykować pomyśl o całej sytuacji jaka panuje .
0
@tomaczo Uuu nowe nie znałem. Mówisz że Kasper Schmeichel ? Bo jeżeli masz na myśli Petera to juz raczej siedział w ciepłych kapciach kiedy Iker grał
1
@Rupert_Haubica co się uśmiałem ale trafione w punkt
0
@Kyonego dlaczego twierdzisz że tony szczęścia skoro jeszcze nie stracił bramki ze swojej winy która by go obarczała. Pomyśl ze to może nie szczęście a umiejętności. Wiem że Penia nigdy nie będzie najlepszym bramkarzem świata ale wypadałoby go raczej wspierać i umacniać a nie odszedł Roberto to większość znalazła sobie Penie teraz to krytyki bo rok temu Penia grał słabo. Odejdzie Penia znajdziecie kolejna ofiarę. Jak tak można kopać w swoim klubie. Nigdy tego nie zrozumie chyba .
0
@BORO_12 po raz kolejny zapytam . Co dzisiaj Penia zrobił źle że dalej uważasz że jest za słaby. Nie popełnił żadnego błędu. Grał wysoko był pewny swoich interwencji.
0
@krystus48 pewnie i odnowienie kontraktu do 2030 roku . Oby sie udało
0
@Cule6173737377171 odejdź Ty i będzie dużo lepiej
1
@tomaczo weź lepiej sie usuń jak Iker nie był topem to ciekawe kto nim był
0
@ACRAB95 jakie mecze ? Gdzie on popełnił błędy przez które przegraliśmy?
0
@Marusek a na treningu to chyba widać. Tam nikt nikogo nie blokuje
0
@RumbleDelivery No widzisz poprostu nie pasuje Ci on jako osoba a nie jako bramkarz i to jest różnica
0
@Ris93PL tak idę gdzie indziej bo dla ciebie iniaki zawsze będzie tym słabym i przez niego przegrywamy
0
@RumbleDelivery bo to się zrobiło bardzo popularne żeby krytykować go a nasz Wojtuś siedzi na ławce a miałbyć pierwszym bramkarzem. Gdybym był Flickiem czy trenerem bramkarzy też bym trzymał na razie Iniakiego bo nie dał żadnych podstaw żeby go zmienić a nawet bym powiedział że się poprawił ale tak jak mówisz każdy ma swoje zdanie
0
@Ris93PL weź rozpędź się i walnij głową może coś Ci przeskoczy . Chłopaczek z wisoki a wie lepiej od trenerów z Barcelony coś mi tu nie pasuje . Marnujesz swój talent ???
0
Super plan leżeć po dwie minuty po każdym kopnięciu piłki. Super plan Mourinho ale niestety to też element piłki nożnej i dopóki nie wprowadza zatrzymywanego czasu tak będzie. Bo wczoraj sędzia i tak doliczył dużo 8 minut ale podejrzewam że kolejne kilka i tak udało im się ukraść.
0
@RumbleDelivery a no tak miał przewidzieć i ustawic się na długim słupku tak ? To by dostał w krotki żebyś miał co gadać. Akurat powiem ci ze jestem albo bardziej byłem bramkarzem i trochę się znam na tym więc nie powiesz ze zawinił przy bramkach . Czepiasz się żeby czepiać bo to jest teraz na fali . A dla twojej wiadomości oglądam każdy mecz Barcy od 20 lat i na dodatek zawsze na żywo nigdy z odtworzenia . Zatkało?
0
@Ris93PL najgłupsze to jest to co piszesz. Potencjalnie lepszego haha . Widzisz ich na treningu ? Bo widzę że chyba jests asystentem Flicka albo trenerem bramkarzy który ich prowadzi . Jak miałby patrzeć na potencjał a nie na formę to by cały czas grali potencjalnie lepsi