Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LucasW123 i który większość czasu leczy się
0
@DJ6 kasa na pewno
0
@FcPortoFan1999 dokładnie dlatego nie mam emocje w tym dla mnie Barca wcale nie musi tam latać. Najlepiej byłoby jakby ogłosili wycofanie z tych rozgrywek albo wysyłali tam juniorów na wycieczkę
0
No powiem ławki rezerwowych to nie straszą w tych klubach
0
Jak chce odejść to proszę bardzo dobra kasa i jakoś to przeżyjemy. Może warto byłoby za to kupić prawego obrońcę a Kounde przesunąć na środek wtedy .
0
@takisobiektos bo nikt z nich nie ma @kanver_ to fakt ale araujo to firma a to jest jakiś marmolik więc my musimy na pewno wiecejcbrac niż za Uzbeka
3
Ale stwierdzenie ze u nas nigdy nie zscheycal to trochę przesada bo był okres gdy z umtitim tworzyli dkale nie do przejścia
1
Jeżeli Lens sprzeda jakiegoś Uzbeka do Man City za 50mln to jak my sprzedamy Araujo poniżej 80 mln to nasz klub a prędzej nasz zarząd powinien strzelić sobie w łeb i odjeść szybciej niż mrugniecie okiem
0
@LinekMichal i teraz Laporta powinien wnieść sprawę do sądu że Araujo i jego przedstawiciele rozmawiają z innymi klubami i mają zapłacić odszkodowanie . Postąpić tak dla zasady i przestrogi dla innych i skończą sie zabawy na podnoszenie kontraktu i zastraszanie że się odejdzie. Jedngo gostka stracisz kilku zyskasz więc wyjdziesz na plus.
0
@Kulakula dziecinko ja w tym klubie jestem od ponad 20 lat więc proszę Cię przestań się kompromitować i próbować mi w mówić że my jesteśmy topką w sprzedaży bo każdy nas rucha przy każdym zawodniku nie pamiętam sprzedaży żebyśmy zarobili a przepraszam chyba ostatnim był Yerry Mina
1
@LinekMichal rozmawia ale nie powinno to wyciec do mediów bo jeżeli wycieknie powinno być to karane
0
Pewnie grają o lepszy kontrakt
0
A co on oczekuje z tą formą? Jak lubię i kibicuje tak muszę przyznać że on powinien grać w Gironie bo to jest jego poziom i może tam by się odbudował
0
@Kulakula a byłeś zorientowany jak oddawaliśmy coutinho dembele griezmana ville suareza a nawet daleko nie szukać gundogana za darmo???
0
@Kulakula jak najwięcej przecież jak 10 mln dostaniemy to będzie cud bo będzie gadka że co chwilę kontuzjowany jest
1
Chyba real macza w tym palce żeby biedny płaczący pewien czarny brazyliczyk miał lżej w meczach z Barca
0
@Marcelinho99 No ale co Wojtek nie pewny przy wyjściach dwa razy minął się z pilka
0
@Comentateiro i bardzo dobrze ma być ciepło cały rok +30 to jest dobra pogoda @partymaker ktoś z rodziny zgadnij czyjej @PatrykBarca ma znaczenie bo widziałeś ten stadion dzisiaj ??? 26 tys może pomieścić a była chyba połowa żadnej atmosfery tam nie czuć meczu @Remi70 nawet jakby był rozgrywany u mnie w mieście to nie byłbym zadowolony ??? A dlaczego ? Postaw się w roli hiszpana ze musi lecieć pół świata żeby zobaczyć swój zespół . Jesteś kibicem klubu że swojego kraju grasz o swój puchar a latasz po świecie żeby ich oglądać.
0
Mnie superpuchar arabii nie emocjonuje w ogóle. Gdyby nie nasza sytuacja finansowa to byłbym za tym żeby oni nawet tam nie latali na własną prośbę.
2
@David_Martin nie pamiętam żebyśmy się pożarli ale szacun za przeprosiny . Przyjmuje i również przepraszam bo wina zawsze leży po dwóch stronach
0
@SuperPatsonFCB a pamiętasz czy przy nich zawinił czy nie ?
0
@CATALUNYA1308 to masz ch.... ą pamięć
3
A siwy łeb zaczyna gierkę i robi z viniego ofiarę. Stara śpiewka. Mówiłem że tak będzie i dostanie mecz lub dwa kary a miało być 4 minimum
0
@turhiay co to jest efekt Wow ??? Ma parady nie efektowne czy jak ?
0
@Fermin dawaj czekam @CATALUNYA1308 jest jeszcze coś takiego jak procent szans obrony danej sytuacji mogę puścić 7 goli na 10 strzałów bo wszystkie było sam na sam i co będę słabym bramkarzem ?
0
@Fermin dlaczego nie zasługuje? Bo rok temu grał słabo???
0
@Coutinho007 a ty dalej gdyby nie spalone a pomyślałeś że to może być taktyka trenera na spalone i Penia lepiej to czyta niż Wojtek. Pewnie nie bo jesteś na nie dla iniakiego i koniec . Mam jedno i to bardzo ważne pytanie . W Barcelonie jest cały sztab trenerów i twierdzisz że oni specjalnie wystawiają słabszego bramkarza ??? Jeżeli tak to wytłumacz wszystkim tu obecnym dlaczego tak robią.
1
@Doony7 swój chłop. Chociaż jeden z nielicznych pisze normalnie. Nikt ich na treningu nie widzi ale każdy najmądrzejszy. To trenerzy decydują i nie wierzę że stawiali by na słabszego.
0
@Gibbon_FCB ciężko powiedzieć ale jest w ciul których nie dokończyłem lub przerwałem na początku bo nie szło oglądać
1
@Kismeth to teraz wymień jego błędy. Czekam z niecierpliwością