0

@LucasW123 i który większość czasu leczy się

0

@DJ6 kasa na pewno

0

@FcPortoFan1999 dokładnie dlatego nie mam emocje w tym dla mnie Barca wcale nie musi tam latać. Najlepiej byłoby jakby ogłosili wycofanie z tych rozgrywek albo wysyłali tam juniorów na wycieczkę

0

No powiem ławki rezerwowych to nie straszą w tych klubach

0

Jak chce odejść to proszę bardzo dobra kasa i jakoś to przeżyjemy. Może warto byłoby za to kupić prawego obrońcę a Kounde przesunąć na środek wtedy .

0

@takisobiektos bo nikt z nich nie ma @kanver_ to fakt ale araujo to firma a to jest jakiś marmolik więc my musimy na pewno wiecejcbrac niż za Uzbeka

3

Ale stwierdzenie ze u nas nigdy nie zscheycal to trochę przesada bo był okres gdy z umtitim tworzyli dkale nie do przejścia

1

Jeżeli Lens sprzeda jakiegoś Uzbeka do Man City za 50mln to jak my sprzedamy Araujo poniżej 80 mln to nasz klub a prędzej nasz zarząd powinien strzelić sobie w łeb i odjeść szybciej niż mrugniecie okiem

0

@LinekMichal i teraz Laporta powinien wnieść sprawę do sądu że Araujo i jego przedstawiciele rozmawiają z innymi klubami i mają zapłacić odszkodowanie . Postąpić tak dla zasady i przestrogi dla innych i skończą sie zabawy na podnoszenie kontraktu i zastraszanie że się odejdzie. Jedngo gostka stracisz kilku zyskasz więc wyjdziesz na plus.

0

@Kulakula dziecinko ja w tym klubie jestem od ponad 20 lat więc proszę Cię przestań się kompromitować i próbować mi w mówić że my jesteśmy topką w sprzedaży bo każdy nas rucha przy każdym zawodniku nie pamiętam sprzedaży żebyśmy zarobili a przepraszam chyba ostatnim był Yerry Mina

1

@LinekMichal rozmawia ale nie powinno to wyciec do mediów bo jeżeli wycieknie powinno być to karane

0

Pewnie grają o lepszy kontrakt

0

A co on oczekuje z tą formą? Jak lubię i kibicuje tak muszę przyznać że on powinien grać w Gironie bo to jest jego poziom i może tam by się odbudował

0

@Kulakula a byłeś zorientowany jak oddawaliśmy coutinho dembele griezmana ville suareza a nawet daleko nie szukać gundogana za darmo???

0

@Kulakula jak najwięcej przecież jak 10 mln dostaniemy to będzie cud bo będzie gadka że co chwilę kontuzjowany jest

1

Chyba real macza w tym palce żeby biedny płaczący pewien czarny brazyliczyk miał lżej w meczach z Barca

0

@Marcelinho99 No ale co Wojtek nie pewny przy wyjściach dwa razy minął się z pilka

0

@Comentateiro i bardzo dobrze ma być ciepło cały rok +30 to jest dobra pogoda @partymaker ktoś z rodziny zgadnij czyjej @PatrykBarca ma znaczenie bo widziałeś ten stadion dzisiaj ??? 26 tys może pomieścić a była chyba połowa żadnej atmosfery tam nie czuć meczu @Remi70 nawet jakby był rozgrywany u mnie w mieście to nie byłbym zadowolony ??? A dlaczego ? Postaw się w roli hiszpana ze musi lecieć pół świata żeby zobaczyć swój zespół . Jesteś kibicem klubu że swojego kraju grasz o swój puchar a latasz po świecie żeby ich oglądać.

0

Mnie superpuchar arabii nie emocjonuje w ogóle. Gdyby nie nasza sytuacja finansowa to byłbym za tym żeby oni nawet tam nie latali na własną prośbę.

2

@David_Martin nie pamiętam żebyśmy się pożarli ale szacun za przeprosiny . Przyjmuje i również przepraszam bo wina zawsze leży po dwóch stronach

0

@SuperPatsonFCB a pamiętasz czy przy nich zawinił czy nie ?

0

@CATALUNYA1308 to masz ch.... ą pamięć

3

A siwy łeb zaczyna gierkę i robi z viniego ofiarę. Stara śpiewka. Mówiłem że tak będzie i dostanie mecz lub dwa kary a miało być 4 minimum

0

@turhiay co to jest efekt Wow ??? Ma parady nie efektowne czy jak ?

0

@Fermin dawaj czekam @CATALUNYA1308 jest jeszcze coś takiego jak procent szans obrony danej sytuacji mogę puścić 7 goli na 10 strzałów bo wszystkie było sam na sam i co będę słabym bramkarzem ?

0

@Fermin dlaczego nie zasługuje? Bo rok temu grał słabo???

0

@Coutinho007 a ty dalej gdyby nie spalone a pomyślałeś że to może być taktyka trenera na spalone i Penia lepiej to czyta niż Wojtek. Pewnie nie bo jesteś na nie dla iniakiego i koniec . Mam jedno i to bardzo ważne pytanie . W Barcelonie jest cały sztab trenerów i twierdzisz że oni specjalnie wystawiają słabszego bramkarza ??? Jeżeli tak to wytłumacz wszystkim tu obecnym dlaczego tak robią.

1

@Doony7 swój chłop. Chociaż jeden z nielicznych pisze normalnie. Nikt ich na treningu nie widzi ale każdy najmądrzejszy. To trenerzy decydują i nie wierzę że stawiali by na słabszego.

0

@Gibbon_FCB ciężko powiedzieć ale jest w ciul których nie dokończyłem lub przerwałem na początku bo nie szło oglądać

1

@Kismeth to teraz wymień jego błędy. Czekam z niecierpliwością

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?