Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BORO_12 a co ma kariera do formy obecnej ?
2
@Coutinho007 ty dalej będziesz twierdził że Penia nie zasługuje na grę ???Tylko nie mów kto jest lepszy tylko jest w formie. I poczytaj komentarze pod artykułem.
0
@Coutinho007 daj jeden argument na teraz dlaczego ma Penia nie grać skoro nie popełnia błędów . I nie gadaj że Wojtek 5 lat był super itp. Bo możemy ściągnąć Petera Schmeichela i co powiesz ze ten to daje spokój
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@SuperPatsonFCB No fakt wczoraj Wojtek dostał potężne strzały barbasto wyciągnął e razy sam na sam . Proszę cię ogarnij się. To ja na tej bramce bym stal i bym nic nie puścił
3
@Coutinho007 ooo nowość co dzisiaj Wojtek pokazał czego Iniaki nie zrobił? Bo jak dla mnie Wojtek dzisiaj nie zrobił nic ponieważ był bezrobotny ale widzę że ty masz inne zdanie
0
No i doczekaliśmy się historycznego momentu gdzie dwóch Polaków gra w Barcelonie yupii . A w Polskiej ekstraklasie w którymś zespole gra jeden.
0
@Eto'o9 R10 nie wiadomo jak sędzia to opisał
1
Anulują bo biedny vini poskarży się ze jest czarny i go prześladują
2
@PW27 jakby była celna to ten cep nic by nie zrobił. Żaden bramkarz by tęgi nie obronił. A jak ci się Iniaki nasz nie podoba to możesz przejść na biała stronę. Nara
0
@kuz o kim piszesz ?
7
@Dari0G pajorke niech całuje
7
W życiu bym nie podpisał go jeszcze raz . A kibice powinni go zniszczyć tam.
0
Tak to jest jak się czeka do ostatniego dnia. Przecież ktoś za takie decyzje powinien polecieć
0
@Nightraider to niech idzie za granicę i go uznają bo tylko w Hiszpanii takie cyrki się odstawiają
1
@maroon trochę się z tym pospieszyli . Bo rok w Barcelonie trwa do końca jak zawsze
0
@WiernyKibicToJa bo nie zgodzą się na zarządzie bo Barca należy do ludzi a ludzie się nie zgodzą
0
@Seledynowy pique jedyny sensowny wybór
0
@Pnog37 ale jest zawodnikiem Barcy możemy możemy
0
No to dwaj na wypożyczenie pójdą i sprawa rozwiązana. Laporta powie ze Tebas jest(bo jest ) i dlatego nie wyszło. Wrócą latem będziemy mieli kolejny raz wzmocnienia bo pewnie innych nie będzie.
0
Mam wrażenie że Raphinia ma duży procent ponieważ to bramka dobijająca real . Nie powiem ładnie skończona ale .... moim skromnym zdaniem były ładniejsze
1
Przefarbujemy go i będziemy wystawiać na lewo tak jak to robi się w b klasie . Może nas nie sprawdzą hahaah
1
@norbi77 a później jeszcze jak są słabe mecze to winny Iniaki nawet jak nic nie zawalił.
0
A tutaj jak zwykle lamęt. Normalnie tragedia. Penia gra i będzie grał i dla mnie jako kibica tego klubu zawodnikiem którego będę wspierał a nie tylko krytykował.
1
Będą świętować żeby udupić Barce . Wszyscy mogą kupować rejestrować a my nie .
0
Przedłużyć może ale za 3/4 mniej kasy jakby tak z 6 mln brutto brał to byłby dobry do rotacji w składzie
0
@Aragorn33 wyobraźnia bez picia ale po podejrzewam że byłoby bardziej mrocznie
0
@Aragorn33 ja bym się martwił dlaczego od sąsiada hehe. Pewnie się spotykają ale mama go jednak odrzuca i on w ramach zemsty chce ją otruć ale przez przypadek tato zje ptasie mleczko i mama zejdzie się z sąsiadem i będą żyli długo i szczęśliwie . Dobranoc
0
@norbi77 tylko ze to on puścił piłkę między nogami na 2:1 więc może chciał pokazać że nic się nie stało. Nie ganię go bo go uwielbiam ale różnie można pomyśleć