0

@Aragorn33 ja bym się martwił dlaczego od sąsiada hehe. Pewnie się spotykają ale mama go jednak odrzuca i on w ramach zemsty chce ją otruć ale przez przypadek tato zje ptasie mleczko i mama zejdzie się z sąsiadem i będą żyli długo i szczęśliwie . Dobranoc

0

@norbi77 tylko ze to on puścił piłkę między nogami na 2:1 więc może chciał pokazać że nic się nie stało. Nie ganię go bo go uwielbiam ale różnie można pomyśleć

1

@Kinginiesta oglądałem trochę debilne ale da się oglądnąć

0

@barcelonaLM a skąd wiesz ze gavi wróci? Fati też byk kozak a teraz może przyjść do Śląska Wrocław szukać formy

0

@daniel32778 pewnie myśli nad transferem ale nikt nie da mu 20 mln i super pogoda na plaży więc przekoczuje jeszcze rok i odejdzie za darmo gdziekolwiek ale za polowe kasy ale jeszcze mniej

0

@Czarny_ck musi ?? Wcale nie musi znam mnóstwo zawodników którzy w wieku 17czy 18 lat gra w seniorskiej piłce więc albo jesteś bardzo dobry i grasz albo bujasz się po wypożyczeniach. Jeszcze dla twojej wiadomości nie jestem przeciwnikiem guiu kibicuje mu żeby się powiodło ale jeszcze długa droga do tego żeby gadać po jednym meczu jaki to on jest super .

21

Nie powinien być odgwizdany nigdy ale na Bernabeu by zagwizdali hehe

0

Komentarz usunięty

0

@Lucerfi ja już takich widziałem w wykonaniu Barcy dziesiątki

1

@AmigoBlancos co cię to interesuje? masz swoją stronę to won tam . Chyba że jesteś rudy i tam też cię nie chcą

0

@Czarny_ck No to skoro taki dobry to dlaczego będzie grał w pierwszej lidze na wypożyczeniu?

1

Jeden mecz mu wyszedł i od razu został nowym Cristiano Ronaldo . Nie życzę mu źle ale niech strzeli ponad 10 goli w lidze to powiem że to błąd chociaż muszę powiedzieć że i tak mamy lepszych

0

@Hawajski89 pijesz do mnie leszczu ?

0

Wam nic nie dogodzi. Jesteście tylko hejterami a nie kibicami Barcy. Brzydzę się wami. Iniaki jestem z Tobą. Zamykaj mordy dzbanów.

0

@adi7adi8 No i co to znaczy ze źle? Mają leżeć i czekać aż sama wpadnie ?

3

@FloroFloro ale co twierdzisz że jak ktoś ma tatuaże to debil ?

0

@kamillek88 niech kopiują ale kto będzie chciał to zrobi i klub na tym zyska . Żeby coś osiągnąć trzeba iść do przodu a nie narzekać że ktoś coś skopiuje

0

Komentarz usunięty

1

Hehe czyli jeszcze cały 2025 gramy po za swoim stadionem. Było wiadomo.żadna budowa mie kończy się o czasie.

0

Komentarz usunięty

6

I teraz pytanie dlaczego on wczoraj jeszcze grał godzinę skoro taka poważna kontuzja

4

To po co grał prawie cały mecz? Bez sensu jeżeli nie wyjdzie na Atletico

0

Komentarz usunięty

0

@Kamiloza91 razem z tobą mogę

1

Trzeba chyba zaśpiewać jak na Śląsku Wrocław. Wypier ......

0

@Qaz123 proszę cię z Olmo przecież ten gość dzisiaj był tragiczny . Błędy w decyzjach podaniach ustawieniu się. Pierwszy do zmiany i tak zszedł za późno

2

Las Palmas nas goli Leganes nas goli jestem taki zły że aż się trzęsę ale już w 60 min powiedziałem że my w życiu tego nie wygramy bo nawet jakbyśmy mieli piłkę 1metr od bramki to trafiamy w poprzeczkę.

0

Komentarz usunięty

0

@Rarenzio tobie też nikt nie broni mieć wiedzę Elon Musk a jednak nie potrafisz taki być. Ciekawe dlaczego ?

3

@WojtekCh10 nic bo był nieletni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?