1

@Mattems ale napisał prawie wychowanek tak samo jak jest z Araujo

0

@BORO_12 poczekajmy jeszcze trochę z tymi ocenami . Jak przetrwa teraz do końca roku bez kontuzji to wtedy przyklepie że jest odblokowany

0

@Luciano99 a może zrobili dobre transfery tylko trener był zły???

0

O biedny debilny Vini niech zmieni mózg to kiedyś wygra .

0

@Roni_10 bali się ze oskarży ich o rasizm

3

Jeżeli to prawda to znaczy że to są największe pajace świata. Jakbym był kibicem tej drużyny zapadłbym się pod ziemię i wykopał za 200 lat . Buractwo nie zna jednak granic

0

@Bobo25 szczerze to raczej nie ale może by się to zmieniło

0

@Bobo25 nigdy tego nie zrozumie chyba mnie jakby wyzywali od bialasow to miałbym to w dupie niech gadają. Byłem w anglii i gadali ze polak glupi bo robi dwa razy więcej niż inni i byłem z tego powodu wyśmiewanym . I co? w dupie to mam skoro o mnie mówią tzn ze mnie znają i mogę omnie pogadać

0

@cosinus90 nie gadaj że Flick ma słaby skład

0

@jacobFCB rozdupić ich !!!!

0

@Deviler zapłacą dodatkowo ?

0

@bartulek98 ale casado jest tym kim jest dzięki kontuzji bernala bo przecież on był przed casado

0

@Slot No powiem Ci że możesz się zdziwić bo tu białych może być więcej niż naszych

0

@Cule6173737377171 przecież on biedny czarnych jest

1

Rafa jest mniej czarny i jakby wygrał to Vini by go oskarżył o rasizm

0

@adukla przecież Ty nie masz kolegów.

2

Moim zdaniem faul bo był na wyprostowanej ręce a Yamal z Monako wyblokowal bardziej barkiem.
Ps. Skoro sędziowie uważają że gol a hiszpański sędziowie że nie tzn . Że gol prawidłowy

5

Od razu widać różnicę przyszedł porządny bramkarz z Polski i zwycięstwo z Bayernem jest.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 i Wojtek wpuszcza babola w sobotę i co w wtedy ?dzwonisz do navasa ?

1

@HORUS chopie w pracy się ogląda też

0

Opcją 1 i na dodatek Fermin

0

@domel098 zmienia ci wszystko na Miami w tej samej cenie hehe

1

Oby nie bo to jest poroniony pomysł. Nie długo będzie tak że każdy mecz będą rozgrywać w innym kraju bo przecież mają mało spotkan i to można dorzucić im czas na latanie

1

@Wojtek84 i to na camp nou gdzie pewnie było dwa razy więcej ludzi

4

@Messi1992 wszystko fajnie ale po co ten pstryczek w stronę de jonga ?

7

Dla mnie MVP to Casado !!!

0

@Luciferrrro a to nie jest tak że Chorwaci też byli zmęczeni? Męczy się tylko jeden zespół?

7

Komentarz usunięty

1

@Litman bo nie potrafimy grać mając piłkę przy nodze i na dodatek nie było zielinskiego któremu jako jedynemu ona nie przeszkadza jeżeli chodzi o środkowych pomocników. My potrafimy się bronić i kontra to jest nasza broń

3

@CuleLbn nie no ty jednak jesteś kosmita . Czyli moge kopnąć piłkę i złamać komuś nogę i będzie okej bo kopnąłem piłkę. Weź lepiej się ukryj w jaskini

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?