Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Aż się wierzyć nie chce
0
Inter to obecnie 10 lakake i bramkarz
0
Yamala nie będzie w FC 24 bo nie ukończył 17 lat.
0
Jude nie będzie wiecznie dup ratował, spokojnie
0
@Olo92 są zapisy do FCB Polska do 16 października. Byłem na dwóch wyjazdach zagranicznych i bardzo polecam.
5
Wielkie brawa!
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Będzie beka jak nie przyjdą wyniki po tych 3 meczach i zastanawianie się czy nasz Guardiola to był dobry wybór.
Robert przyjedzie na kadrę i zapyta : Kim ty w ogóle jesteś?
Oczywiście wolałem Papszuna,ale też pewnie dałbym pracę koledze.
Ps. Nowy trener stare śmieci.
0
@Pawci023x 22 września
1
Może by tak zrobić La liga manita czelendz i wygrywać tak już do końca sezonu.
8
Klasyczny Robercik rodak
1
@Rhaan 5 :0 z celtą i potem w środę 6:1 z PSG . Byłem na obu meczach i polecam.
0
@Puyolex ładny hipokryta,sam nie zwolnił pies
1
@pioz123 a Hajto nie zjechał
2
Niech Laminator wejdzie proszę
7
Oni zaczynają grać jak "wtedy"
6
Luuuk tak nie zamykał mordy jak zamyka Felix
1
Uspokójcie się !!!
2
Barcelona co ty robisz!!!
2
Felix zły niedobry,rak w szatni.
Ważne że strzela xD
0
Boziu, Cancelo i dwie asysty i gol.
0
Dobra nastukać 4 do przerwy i do domu.
2
Canal + przygotowuje się do wykupu Premier League od stacji Viaplay.
Viaplay ma zakończyć działalność w Polsce do końca obecnego roku.
WP Sportowe Fakty
0
@VeB 1899 łycha jest dla biedaków
0
@Pawci023x tak na 10 h
1
Bracia Joao zaczynają.
2
Jak coś to nawet polski Guardiola tu nie pomoże.
Nowy trener stare śmieci.
Chyba że od razu zrobi porządki.
0
@hayek mordy się zmienią
6
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Państwo pisowskie już się nawet nie kryje,wysyła bojówki w postaci rachonia,bo Tusku sobie zrobił konferencje przed tvpis.
W normalnym kraju to konferencje mógłbyś sobie zrobić na dachu wieżowca i nikomu nic do tego.
Chorzy ludzie,oby miesiąc wytrzymać.
0
Życie casualowego gracza to dramat. Dopiero wyszło Starfield, zaraz nowy asasyn a jeszcze dziś wyszło Lies of P jak ktoś lubi gry typu DarkSouls.
Ja RDR nie ukończyłem a gdzie tu nowe tytuły.
FC 24 nie liczę,bo i tak kupię.
0
@titikaka
No i nara