Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Joao Cancelo jest wspaniały
1
Dawaj dawaj dawaj
0
My dziś nie chcieliśmy wygrać
0
Dobra płotka na wędke
0
@kanver_ no nie byłbym taki pewien
1
Żarłacz biały to był jeden.
0
Ja chciałem gola ale nie e te stronę..
0
Szybki gol po przerwie bo sraczka inaczej
0
On kartkę powinien dostawać od razu
0
@MesQueUnClub96 odstaw te monstery już dziś
0
@Szmulek to nie jest zawodnik na Barcelone ale też nie naklejka na kibel
0
@Firestone nazwisko
9
@galix22 kopsnąć to ci mogę mini słownik ortograficzny
2
@Trojanek23 oho widzę kolega nowy w la lidze
1
Mam nadzieję że tym meczem Xavi przyspawa Alonso do ławki
0
@Foro Nie będzie jakiś Katalończyk Polakowi życia ustawiał a tym bardziej pozycji
0
@Litman dobrze że nie cofał nikt do przodu
3
Joao co się stao
1
Xavi dostaniesz aneks do umowy wczorajszej jak tak to się skończy.
1
Zero zaskoczenia,zero szybkiej gry.
2
Chłop rotacje porobił bo w klubie nudno było po tych manitach.
0
No i pograli panowie
0
RB PLUS B na 1/3 paska w Fifie ten strzała Asspasa
1
Celta murara jak Neto.
0
Nie wiem jakim cudem ale w szybkim meczu w FC 24 mam Neymara na skrzydle.. oby day one patch naprawił
0
@Sulimo sękacz, kartacze,kiszka ziemniaczana, Łomża małe mocne
0
@Faro być może w tym roku nie pójdą w te stronę
0
Bardzo przyjemne Fc 24 . Bardzo.
Ja wiem że co rok tu się mówi że rewolucja kosmos itp. Tylko tym razem gameplay serii się zmienił. Grafika bardzo na plus,no i te kozackie animacje akcji. Ja zwracam uwagę na takie pierdoły więc uważam że na tyle co grałem ( jakieś 3 h) jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Nie odpalałem żadnego trybu multiplayer, zawsze skupiałem się na karierze czy to menadżerze. Już samo menu jak dla mnie jest o wiele lepsze niż te wszystkie kafelki od X lat.
1
@HighestInTheRoom nie odpalam tego póki nie zakupie,poza tym ja nie gram w DR i mistrzostwa.Jedynie SBC i drafty. Ogólnie interfejs jest bardzo ładny, grafika i bardzo dużo nowych animacji. Co do gameplay to podjeżdża mi to pesem już.
0
Ciskam sobie właśnie wczesny dostęp Fc 24 i to bardzo przyjemna gra na pierwsze wrażenie po 2 meczach.