Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyjątkowo dziś na dwa ekrany lecę.
1
@NoziX1 pasta go jest zajebiste, wzięliśmy do domu na kolację wracając z Piotrkowskiej i ledwo zjedliśmy małe kubełki
Tanio i smacznie
1
@mr Barca kolejny mit z tym magnezem
0
@Deviler konsole sobie spraw marudo
Najlepsze the Crew z 3 części
0
@TR3YWAY
"Kawę" czyli takie pół na pół z mlekiem nauczyła mnie chrzestna w wieku 16 lat.
Człowiek chciał się czuć dorosły bo "kawę" pił xd
Za fusiarami nie przepadałem ale jak ogarnąłem pierwszy kolbowy ekspres to weszły.
Teraz tylko z DeLonghi swojego pije i to albo espressox2 albo doppio+
Piję codziennie rano do śniadania,w pracy jedną a jak mam wolne to do 12 3x espresso pójdzie.
Zabielam czasem lekko mlekiem i nie słodzę od 15 lat
Kawe się kocha lub nienawidzi tak jak sok pomidorowy.
0
@wojopancer jadłem wczoraj mix pierogów w starym młynie i w ogóle dupy nie urwało 5/10 . Obok Zapiecka to one nawet nie leżały.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Właśnie po pierwszej od lat z ekspresu kolbowego (sic)
Piotrkowska bardzo ładna chociaż nie dokończyliśmy bo zaczęło ładnie padać. Dziś dotrwamy do końca.
Łódź na pierwszy rzut oka brzydka i rozkopana wszędzie,ale jeszcze dam szansę do soboty.
Dziś zoo i manufaktura.
0
@Jakchcesz będę gdzieś koło 16 jakoś,coś się wymyśli
3
Witam ziomusi smacznej kawusi.
No więc ruszam do tej Łodzi pierwszy raz.
Dziś Piotrkowska,jutro wstępnie Zoo, jakiś Młyn, manufaktura na piątek.Jak czas pozwoli to jeszcze getto i EC
Pijcie kawę bo jest dobra.
0
@Michael24 również kupię bo jest świetna
1
Dalej uważajcie że Yamal jest na poziomie Ansu no bo ma "dobre wejście w sezon"
1
Mój Boże czemu akurat on musiał...
2
Morata i Lakaka to wyrazy bliskoznaczne
1
Cieciu,Hiszpania tymi twoimi nudnymi podaniami była hegemonią na świecie z mundialem i Me.
1
Gaviczek kochany
1
@HighestInTheRoom
Wiesz,ja od lat już nie mam żadnych emocji względem tych łajz. Tomek Cwiakala codziennie ich punktuje elegancko.
1
@LM10GOAT nie każdy jest fanem sadomaso jak Ty.
Wolę zdrowie w głowie
Dobra masz mnie.
0
Pożegnać i zapomnieć
"Kadre" też zapomnieć i pożegnać
0
@PawkoFCB dokładnie ja mam jakąś wersję ultimate
0
Dobry ten abonament Ubisoft Plus. 3 dni przed premierą można odpalać już The Crew Motorfest.
1
@Cule1234 kwestia dni i koniec kariery ogłaszamy
0
@regatta52 no bo brak
0
@kondzix2115 https://www.ppe.pl/news/326492/ea-sports-fc-24-najlepsi-pilkarze-i-pilkarki-robert-lewandowski-z-gorsza-ocena-od-4-kobiet.html
Nawet więcej niż 5
0
@kondzix2115 w środę będą. Teraz podano 5 największych Overall
0
@Majkel34 oznacz
1
@jacob345 manufaktura koniecznie,to dla lubej.
0
@bartas97 ja po prostu nie byłem w Łodzi nigdy.W Kielcach też raz byłem i prócz kadzielni i rynku nic ciekawego, nie licząc gór świętokrzyskich bo tam byliśmy oczywiście.
Miejsca na mapie odhaczam
0
@TheNekro94 Pewnie zajde chociaż nie wiem czy to kuchnia dla mnie
0
Ciekawe miejsca do zobaczenia w Łodzi oprócz Piotrkowskiej i Zoo ?
0
Zaczynamy od nowych wyborów w PZPN, dalej dziękujemy piłkarzom typu lewy, grosik, Krycha,.Na końcu nowy selekcjoner.
Tak to powinno wyglądać.