1

@Kapitan hawk

Spoiler !

Wciąż nie zdobył MŚ

0

Co to za barcelońskie przyśpiewki na żylecie

4

Jak Legii nic lubię tak oprawy mają kozackie

1





Nie chcę wiedzieć co tu będzie jutro


1

@Hubert102 w moich czasch ( jak to brzmi) ustawiłeś wszystko low/ medium,wylaczales ulepszacze wszystkie i GTA3 oraz FIFA 2004 hulało.

Teraz konsola i bez takich problemów

0

@DawidekFCB na 9:30 do roboty więc rano bym odpalał

0

@dAvi_2 wygląda jak auto pod prosektorium

0

@ikar34
Tak ludzie wybrali, tak mają.

0

@Dankho94isback 7września dostęp jest. Tydzień czekać?

0

Nie wytrzymam i zaraz kupie ten wczesny dostęp do Starfielda...

0

@pt9 romantycznym

4

Grupa dla dzieci.

Brak awansu to kompromitacja na świat.

4

Mekambe jutro spierdoli do Madrytu,sam się zapłaci

0

Piękna grupa taka romantyczna

0

Dajcie union to się pojedzie może

0

Gdzie Donieck będzie grał?

0

Dobrze jest dobrze chłopaki losują, dobre kulki lecą

5

@kkbarca do piątku do północy

1

Jutro i Felix i Cancelo wylądują w Barcelonie.

1

@Ojciec5tkidzieci oglądam do spania przez cały tydzień

0

@Kuba_1 Porto Szaktaar i Lens

1

Ale jaja z tym Ansu

3

Raków ma gen Madrytu.

0

Siemanko. Przekonaj mnie do siebie bo jakoś mi tu nie pasujesz


1



Wrócić to wróci.

Powodzenia!

0

@Miszcz Textu FCB wróci dla pogody chociażby

0

No nic,dupa zbita, LE też dobrze.

0

@mrboom ok czyli miałeś laparoskopie,czaje

0

@Luciano99 on chce Carlsberga a ty coś wymyślasz

0

@mrboom kurwa przecież tam się niszczy tkanki celem wyrównania rytmu serca by nie mieć arytmii.To co Ty na otwartym miałeś miejscowe?xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?