Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 no widzisz i już podświadomie siedzi Ci że zemdlejesz, o tym mówię
0
@mrboom toż to w głowie siedzi,tak jak narkoza że się nie obudzisz
0
@Kgorecki2500 Młody Ty sie boisz igieł chyba co? Wczoraj oddać krew nie,dziś bez znieczulenia nie...
No ale rozumiem,jak krew oddałem pierwszy raz to wszystko minęło. Teraz na fotelu jak siedzę u teściowej dostaje dwa znieczulenia w podniebienie i sie tam ona bawi wiertłami.
0
W La Liga Ederowi sędzia puściłby oczko za ten faul.
Ewentualnie wyrzucił z boiska
0
@majkel95 no właśnie też tak myślałem a tv w styczniu kupiony
0
Tragiczna jakość TVP Sport
0
@bartekvisca Dziwnie piszesz imię Lamine
1
Kanye West normalnie na legalu publicznie uprawiał seks na łodce w Wenecji.
Wiadomo tam turystów jak w Mielnie więc chłop nawet nie zwracał uwagi na ludzi.
Co się z nim stało...
0
@tristan87 on raczej mówi,mamo wytrzymaj jeszcze trochę
Coś jak nasz zarząd z Bernardo.
0
Xavi i Eric,zdania podzielone.
0
@BoreekxD pokaż mi oficjalne info ,bo chyba źle coś czytałem
0
Calma Cancelo ,czy już tak niekoniecznie?
2
Obejrzałem filmik o karierze zawodnika z FC24.
Kluby do których chcesz dołączyć mają różne akcje finansowe czyli pewnie jak wybierasz Barce to z miejsca będziesz czekał do końca okienka na swoją rejestrację do składu xD
A potem agent cię wyśle do Sampdorii
0
@takisobiektos potwierdzam
0
Z dwojga złego lepsze totki
0
@seba1324 tv z konsolą sobie weź na małe raty jak masz możliwość
1
@Qlimax86 L4 się robi
0
@Esteban_ Po prostu nie wiem czym to jest spowodowane?
Tatuś ci dobrze doradzi? Przez życie poprowadzi?
Może ja się nie znam bo własnego nie znałem,nie wiem,się zrobił zawód "ojciec piłkarza"
1
@Antimadridista_WR nie pij kawy,nie sraj
Problem rozwiązany
0
Stary Fatiego woli Sevillę niż PL.
Nie rozumiem że dorośli ludzie nie potrafią mieć swojego zdania
A to Rabiot, Neymar, teraz akcja Stary Fatiego.
0
@Benz już powiedzieli że nikt nie przyjdzie
2
@macio_944 będę tam na bank
1
@Bogan jak chcesz jakość to Marshall
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarcepanowyKsiaze jaki mam mieć kompleks jak ja polskiej ligi nie oglądam? Po prostu dla mnie może awansować dolcan ząbki ale nie Legia.
0
@Kidd lepsze losy ekstraklasy brzmi jak świetna gra reprezentacji Polski
0
@Kidd ja po prostu mam niechęć do Legii,nic osobistego
9
Oby tylko Legia nie awansowała.
Ciebie prosimy.
0
@miladi to je odkurz trochę.
0
Jak Helenka pisze że odejdzie to tak będzie