0

@Kgorecki2500 no widzisz i już podświadomie siedzi Ci że zemdlejesz, o tym mówię

0

@mrboom toż to w głowie siedzi,tak jak narkoza że się nie obudzisz

0

@Kgorecki2500 Młody Ty sie boisz igieł chyba co? Wczoraj oddać krew nie,dziś bez znieczulenia nie...

No ale rozumiem,jak krew oddałem pierwszy raz to wszystko minęło. Teraz na fotelu jak siedzę u teściowej dostaje dwa znieczulenia w podniebienie i sie tam ona bawi wiertłami.

0

W La Liga Ederowi sędzia puściłby oczko za ten faul.

Ewentualnie wyrzucił z boiska

0

@majkel95 no właśnie też tak myślałem a tv w styczniu kupiony

0

Tragiczna jakość TVP Sport

0

@bartekvisca Dziwnie piszesz imię Lamine

1

Kanye West normalnie na legalu publicznie uprawiał seks na łodce w Wenecji.

Wiadomo tam turystów jak w Mielnie więc chłop nawet nie zwracał uwagi na ludzi.

Co się z nim stało...

0

@tristan87 on raczej mówi,mamo wytrzymaj jeszcze trochę

Coś jak nasz zarząd z Bernardo.

0

Xavi i Eric,zdania podzielone.

0

@BoreekxD pokaż mi oficjalne info ,bo chyba źle coś czytałem

0

Calma Cancelo ,czy już tak niekoniecznie?

2

Obejrzałem filmik o karierze zawodnika z FC24.
Kluby do których chcesz dołączyć mają różne akcje finansowe czyli pewnie jak wybierasz Barce to z miejsca będziesz czekał do końca okienka na swoją rejestrację do składu xD

A potem agent cię wyśle do Sampdorii

0

@takisobiektos potwierdzam

0

Z dwojga złego lepsze totki

0

@seba1324 tv z konsolą sobie weź na małe raty jak masz możliwość

1

@Qlimax86 L4 się robi

0

@Esteban_ Po prostu nie wiem czym to jest spowodowane?

Tatuś ci dobrze doradzi? Przez życie poprowadzi?
Może ja się nie znam bo własnego nie znałem,nie wiem,się zrobił zawód "ojciec piłkarza"

1

@Antimadridista_WR nie pij kawy,nie sraj

Problem rozwiązany

0

Stary Fatiego woli Sevillę niż PL.

Nie rozumiem że dorośli ludzie nie potrafią mieć swojego zdania

A to Rabiot, Neymar, teraz akcja Stary Fatiego.

0

@Benz już powiedzieli że nikt nie przyjdzie

2

@macio_944 będę tam na bank

1

@Bogan jak chcesz jakość to Marshall

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarcepanowyKsiaze jaki mam mieć kompleks jak ja polskiej ligi nie oglądam? Po prostu dla mnie może awansować dolcan ząbki ale nie Legia.

0

@Kidd lepsze losy ekstraklasy brzmi jak świetna gra reprezentacji Polski

0

@Kidd ja po prostu mam niechęć do Legii,nic osobistego

9

Oby tylko Legia nie awansowała.

Ciebie prosimy.

0

@miladi to je odkurz trochę.

0

Jak Helenka pisze że odejdzie to tak będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?