1

@Antajbandaj

Chyba baryłki

3

@JimMorrisonFCB ona przypomina te z kołnierzykiem chyba jeszcze na niej był rok 1998/99 też pół na pół była jeszcze rivaldo w niej latał

8

@PatrychoO ta pół na pół jest piękna

1

No i jak tam ? Ogarniał ktoś Starfielda już? Rano sprawdziłem przez pół godziny i grafika szału nie robi, jest dużo zbieractwa a tego za bardzo nie lubię,ale lubię ogólną eksplorację więc to że będzie ogrom rzeczy to plus. Mam pierwszy statek i pierwszą misję nazywa się bodajże Mały krok czy pierwszy krok. Nie mam wow po niecałej godzinie jak w Hogwart,ale też się nie odbiłem. Jutro wolne więc do 2 się pogra.
@macio_944 @clyde co mnie olewa w temacie gier chociaż wy chyba macie PS. No i @Kgorecki2500 ewentualnie @MesQueUnClub_87 a także @IronSanHybrid

1

Wstałem o 21... Bez sensu,ale odespalem chyba poprzedni tydzień.
Pewnie przeczekam teraz do 2:00 i odpalę w końcu Starfield.
Na 9 do pracy

Tak nie wolno żyć.


11

@Arnold1234 Cancelo jest świetny ogólnie

2

@Kai0 zaraz jakiś ananas jeszcze kontuzji na kadrze dostanie

3

@fortunate_son będąc w Barcelonie dostałem skrętu szyi

0

@gumaz póki co nic nowego w tym serialu a Rutkowski standartowo największy bohater.

Teraz tak sobie oglądam i pamiętam jak rok temu będąc w Sopocie chodziliśmy z narzeczoną po tych wszystkich miejscówkach, nawet w parku Reagana powiedziałem " i tu ślad po Iwonie się urywa xD "

0

@gumaz podrzuć link bo teraz pierwszy odcinek oglądam właśnie

0

@gumaz mnie ta śmieciarka po głowie chodzi ciągle

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dziś wolne, wjeżdża pierwsza do tego całego wywiadu z lewym.
Potem sprawa Iwony Wieczorek na Netflix

Potem może w końcu Starfield.
Tak trzeba żyć.

Dobrego poniedziałku.

0

Mówiłem że 10 doliczy.

0

Cancelo gra jak taki najlepszy typek w klasie w podstawówce.

1

Żul dziś MOTM ..

2

10 minut doliczy

2

Wybaczamy Polakowi?

3

Jeszcze z czerwem idzie.

Nie ma nudy w klubie

1

Dajmy już mistrzostwo tym białym i zakończmy ten sezon

0

Falta y penalta

Karny to nie gol.

0

Czyli wrzutki do końca meczu.

0

Ciekawe kiedy Roberto zagrał taką piłkę jak Joao

2

Cancelo jak Modric zewnętrznie

0

Zaraz stracimy....

0

I teraz Cancelo dwie asysty,gol i Roberto na śmietniku

1

Dobra Polak wędka już.

0

@Katalończyk 99 jeden z tych co mu się chce. Inne mecze oglądamy

0

@fotohobby

Rekiny są w akwariach

1

Roberto to taki sam bohater jak u nas Jan Tomaszewski

1

Zaraz jeszcze nie uznają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?