Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Antajbandaj
Chyba baryłki
3
@JimMorrisonFCB ona przypomina te z kołnierzykiem chyba jeszcze na niej był rok 1998/99 też pół na pół była jeszcze rivaldo w niej latał
8
@PatrychoO ta pół na pół jest piękna
1
No i jak tam ? Ogarniał ktoś Starfielda już? Rano sprawdziłem przez pół godziny i grafika szału nie robi, jest dużo zbieractwa a tego za bardzo nie lubię,ale lubię ogólną eksplorację więc to że będzie ogrom rzeczy to plus. Mam pierwszy statek i pierwszą misję nazywa się bodajże Mały krok czy pierwszy krok. Nie mam wow po niecałej godzinie jak w Hogwart,ale też się nie odbiłem. Jutro wolne więc do 2 się pogra.
@macio_944 @clyde co mnie olewa w temacie gier chociaż wy chyba macie PS. No i @Kgorecki2500 ewentualnie @MesQueUnClub_87 a także @IronSanHybrid
1
Wstałem o 21... Bez sensu,ale odespalem chyba poprzedni tydzień.
Pewnie przeczekam teraz do 2:00 i odpalę w końcu Starfield.
Na 9 do pracy
Tak nie wolno żyć.
11
@Arnold1234 Cancelo jest świetny ogólnie
2
@Kai0 zaraz jakiś ananas jeszcze kontuzji na kadrze dostanie
3
@fortunate_son będąc w Barcelonie dostałem skrętu szyi
0
@gumaz póki co nic nowego w tym serialu a Rutkowski standartowo największy bohater.
Teraz tak sobie oglądam i pamiętam jak rok temu będąc w Sopocie chodziliśmy z narzeczoną po tych wszystkich miejscówkach, nawet w parku Reagana powiedziałem " i tu ślad po Iwonie się urywa xD "
0
@gumaz podrzuć link bo teraz pierwszy odcinek oglądam właśnie
0
@gumaz mnie ta śmieciarka po głowie chodzi ciągle
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dziś wolne, wjeżdża pierwsza do tego całego wywiadu z lewym.
Potem sprawa Iwony Wieczorek na Netflix
Potem może w końcu Starfield.
Tak trzeba żyć.
Dobrego poniedziałku.
0
Mówiłem że 10 doliczy.
0
Cancelo gra jak taki najlepszy typek w klasie w podstawówce.
1
Żul dziś MOTM ..
2
10 minut doliczy
2
Wybaczamy Polakowi?
3
Jeszcze z czerwem idzie.
Nie ma nudy w klubie
1
Dajmy już mistrzostwo tym białym i zakończmy ten sezon
0
Falta y penalta
Karny to nie gol.
0
Czyli wrzutki do końca meczu.
0
Ciekawe kiedy Roberto zagrał taką piłkę jak Joao
2
Cancelo jak Modric zewnętrznie
0
Zaraz stracimy....
0
I teraz Cancelo dwie asysty,gol i Roberto na śmietniku
1
Dobra Polak wędka już.
0
@Katalończyk 99 jeden z tych co mu się chce. Inne mecze oglądamy
0
@fotohobby
Rekiny są w akwariach
1
Roberto to taki sam bohater jak u nas Jan Tomaszewski
1
Zaraz jeszcze nie uznają