0

A się zastanawiałem kiedy strzelimy coś z różnego

0

Uno zerismo w sercu Denzela wciąż.

0

Widzisz Robert, wszystko przez ten wywiad

0

Roberto wrzuć się do śmietnika proszę

4

Cancelo patrzy i nie wierzy

0

@seba1324 Un dia da partid jest na połowie europejskich stadionach na przykład

3

Gindo z kartką już biegać powinien

0

Oglądam chyba jakieś Zagłębie Lubin

3

Elegancki składzik ale liczę na nowe nabytki na drugą połowę.

9

Sergio Ramos w Sevilli

1

@pioz123 mogę dać takiego kwadransu studenckiego : )

3

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dawno tak na mecz nie czekałem jak dziś.

Dwie kawki do 13 to norma, pamiętajcie.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Niezły sen miałem,że mieliśmy w składzie dwóch jakichś Joao : )

8

Dobranoc wszystkim cules !

Świetne okienko,papcio jest szefem

A MY MAMY BALDE I JOAO NA BOKACH!!

Aż się będzie miło kawkę rano piło!

7



No cześć.

2

@patrix211 ja już o nim zapomniałem a chyba poszedł do AV i spotka się z warszawską legią

1

Ten greenwood serio będzie w Getafe.


0

Biali z petardami już czekają bo zaraz żółw ląduje.

0

Noc transferów na C+ i lecimy ostatnią godzinkę.

Kręcidło ,Rudzki i reszta.

0

@karci0 daj zjeść człowieku

1

@Derean bo ma doświadczenie w oczekiwaniu

11



Szef na zawsze .

1

To pewnie koniec naszej zabawy,bo już jak jedzą to raczej sen ich zmoży.

Piękne to okienko było , będąc w takiej dupie,takie rzeczy zrobić to klasa

0

@Pablit to już lepiej tego asensio

0

Ciekawe czy jeszcze ktoś czy spokój.

O 23 na Canal Plus będzie Noc transferów przez godzinę.

2

No i lecimy z KS do północy. Coś mnie bierze, ale fervex ogarnięty był.

5

@Firestone Ty to jakiś maruda jesteś

1

@Ptasior Legia to .... A lech mistrz Polski

6



Do widzenia.

0

Dobra oficjalnie już ich mamy. Teraz rzutem na taśmę jeszcze kogoś xD

A w madrycie kiedy jakieś ruchy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?