Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A się zastanawiałem kiedy strzelimy coś z różnego
0
Uno zerismo w sercu Denzela wciąż.
0
Widzisz Robert, wszystko przez ten wywiad
0
Roberto wrzuć się do śmietnika proszę
4
Cancelo patrzy i nie wierzy
0
@seba1324 Un dia da partid jest na połowie europejskich stadionach na przykład
3
Gindo z kartką już biegać powinien
0
Oglądam chyba jakieś Zagłębie Lubin
3
Elegancki składzik ale liczę na nowe nabytki na drugą połowę.
9
Sergio Ramos w Sevilli
1
@pioz123 mogę dać takiego kwadransu studenckiego : )
3
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dawno tak na mecz nie czekałem jak dziś.
Dwie kawki do 13 to norma, pamiętajcie.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Niezły sen miałem,że mieliśmy w składzie dwóch jakichś Joao : )
8
Dobranoc wszystkim cules !
Świetne okienko,papcio jest szefem
A MY MAMY BALDE I JOAO NA BOKACH!!
Aż się będzie miło kawkę rano piło!
7
No cześć.
2
@patrix211 ja już o nim zapomniałem a chyba poszedł do AV i spotka się z warszawską legią
1
Ten greenwood serio będzie w Getafe.
0
Biali z petardami już czekają bo zaraz żółw ląduje.
0
Noc transferów na C+ i lecimy ostatnią godzinkę.
Kręcidło ,Rudzki i reszta.
0
@karci0 daj zjeść człowieku
1
@Derean bo ma doświadczenie w oczekiwaniu
11
Szef na zawsze .
1
To pewnie koniec naszej zabawy,bo już jak jedzą to raczej sen ich zmoży.
Piękne to okienko było , będąc w takiej dupie,takie rzeczy zrobić to klasa
0
@Pablit to już lepiej tego asensio
0
Ciekawe czy jeszcze ktoś czy spokój.
O 23 na Canal Plus będzie Noc transferów przez godzinę.
2
No i lecimy z KS do północy. Coś mnie bierze, ale fervex ogarnięty był.
5
@Firestone Ty to jakiś maruda jesteś
1
@Ptasior Legia to .... A lech mistrz Polski
6
Do widzenia.
0
Dobra oficjalnie już ich mamy. Teraz rzutem na taśmę jeszcze kogoś xD
A w madrycie kiedy jakieś ruchy?