23

Co się dziwić lata mijają a ich nadal boli. Leo może się co najwyżej uśmiechnąć.

0

Rozumiem, że robimy rewolucje jak Chelsea wymiana 80% kadry i albo pyknie albo nie? Dobre dobre Laporta

2

Zwycięstwo futbolu tfu na szejka

1

Oby nigdy do tego nie doszło

0

Kobel zaczarował bramkę nie ma bata

1

W sumie Borussia zdecydowała się na tą samą taktykę co my większość czasu gra w obronie i okazjonalne ataki z tym, że u nich obrona szczelniejsza. No cóż koniec końców niepowodzenie szejka to radość w sercu.

12

„W normalnej sytuacji pojawiłyby się wątpliwości co do zostania Xaviego w Barcelonie” no ale u nas nie jest normalnie więc …

3

Źle to dopiero będzie te chłopy nie mają za grosz mentalu. Przewalą co się da i może ligi mistrzów nie być nawet. Obym się mylił.

1

Jak pomyślę, że czeka nas kolejny taki rok to mnie skręca i boli w sercu.

2

Xavi stwierdził że Oriol strzeli hattricka geniusz!!!

2

I po drugim miejscu po superpucharze, kasa w błoto brawoooo Xavineta tak się gra już nawet w Katalonii jesteśmy pośmiewiskiem i zasłużenie nikt nie wie co się dzieje na boisku.

1

Frajerzy cześć 356 brawooooo tak się gra o drugie miejsce

1

Obrona, obrona gdzie jest obrona? Na wakacjach chyba już.

0

@BISHBASHBOSH prawda ale gola straciliśmy głupio od razu po wznowieniu gry. Zero koncentracji.

2

To jak Christensen gole strzela to może Lewy miał bronić ale zapomniał. Niezła taktyka Xavi

3

@Pablozeusz dobra cofam xDDDDD

0

Christensen niczym rasowy napastnik ładny początek

0

@WojtekCh10 A nie chce mi się majówką i te sprawy :) Pozdro

5

Dobra dobra już bajek nie wymyślajmy i matematycznych szans już są mistrzami i gratulacje udało im się grali konsekwentnie pomimo kontuzji może za rok będzie lepiej choć wątpię bo koniunktura nam nie sprzyja

0

Czas pokazać kto rządzi w Katalonii Vamos!!!

1

Denzel szczęśliwy w końcu będzie miał wymówkę czemu go nie wystawia

0

Xaviemu można by dać 11 najlepszych piłkarzy a i tak by przewalał mecze w ośmieszający sposób, więc może lepiej że tej kasy nie mamy bo tylko w błoto by poszły. Piłkarz przychodzi do Barcy i zalicza regres, traci mental i zdrowie i jeszcze się nasłucha w mediach na swój temat.

1

No Dembele tym razem pokazuje swoją prawdziwą twarz, a z nami to był tylko farcik

0

Media przesadzają. Ma 35 lat, grał cały sezon w wyjściowej, sezon przegrany bardziej sezon ogórkowy się zaczął i raz usiądzie to się nic nie stanie. Roque niech lepiej coś pokaże bo już problemów mamy pod dostatek. Przepłacony fawelarz to ostatnie czego nam teraz potrzeba.

1

I ekipka koleżków zadowolona pewnie jeszcze mu pensyjkę podniosą … nóż w kieszeni się otwiera

4

Może zbić pionę z Xavim i założyć klub oszukanych i okradzionych.

4

Przebrać za Yamala i opchnąć szejkom za 200 baniek.

2

A co miał powiedzieć? Jak co mecz będzie robił Xaviego jak chce. Ma już go rozgryzionego i może spać spokojnie przez kolejny rok.

1

Chłop jest ostatnią osobą by kogoś pouczać co dobre dla futbolu.

1

No teraz jak już ogłoszono że zostaje to piłkarze mogą odetchnąć i wrócić do męczenia się z Granadami i Almeriami jestem spokojny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?