Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Co się dziwić lata mijają a ich nadal boli. Leo może się co najwyżej uśmiechnąć.
0
Rozumiem, że robimy rewolucje jak Chelsea wymiana 80% kadry i albo pyknie albo nie? Dobre dobre Laporta
2
Zwycięstwo futbolu tfu na szejka
1
Oby nigdy do tego nie doszło
0
Kobel zaczarował bramkę nie ma bata
1
W sumie Borussia zdecydowała się na tą samą taktykę co my większość czasu gra w obronie i okazjonalne ataki z tym, że u nich obrona szczelniejsza. No cóż koniec końców niepowodzenie szejka to radość w sercu.
12
„W normalnej sytuacji pojawiłyby się wątpliwości co do zostania Xaviego w Barcelonie” no ale u nas nie jest normalnie więc …
3
Źle to dopiero będzie te chłopy nie mają za grosz mentalu. Przewalą co się da i może ligi mistrzów nie być nawet. Obym się mylił.
1
Jak pomyślę, że czeka nas kolejny taki rok to mnie skręca i boli w sercu.
2
Xavi stwierdził że Oriol strzeli hattricka geniusz!!!
2
I po drugim miejscu po superpucharze, kasa w błoto brawoooo Xavineta tak się gra już nawet w Katalonii jesteśmy pośmiewiskiem i zasłużenie nikt nie wie co się dzieje na boisku.
1
Frajerzy cześć 356 brawooooo tak się gra o drugie miejsce
1
Obrona, obrona gdzie jest obrona? Na wakacjach chyba już.
0
@BISHBASHBOSH prawda ale gola straciliśmy głupio od razu po wznowieniu gry. Zero koncentracji.
2
To jak Christensen gole strzela to może Lewy miał bronić ale zapomniał. Niezła taktyka Xavi
3
@Pablozeusz dobra cofam xDDDDD
0
Christensen niczym rasowy napastnik ładny początek
0
@WojtekCh10 A nie chce mi się majówką i te sprawy :) Pozdro
5
Dobra dobra już bajek nie wymyślajmy i matematycznych szans już są mistrzami i gratulacje udało im się grali konsekwentnie pomimo kontuzji może za rok będzie lepiej choć wątpię bo koniunktura nam nie sprzyja
0
Czas pokazać kto rządzi w Katalonii Vamos!!!
1
Denzel szczęśliwy w końcu będzie miał wymówkę czemu go nie wystawia
0
Xaviemu można by dać 11 najlepszych piłkarzy a i tak by przewalał mecze w ośmieszający sposób, więc może lepiej że tej kasy nie mamy bo tylko w błoto by poszły. Piłkarz przychodzi do Barcy i zalicza regres, traci mental i zdrowie i jeszcze się nasłucha w mediach na swój temat.
1
No Dembele tym razem pokazuje swoją prawdziwą twarz, a z nami to był tylko farcik
0
Media przesadzają. Ma 35 lat, grał cały sezon w wyjściowej, sezon przegrany bardziej sezon ogórkowy się zaczął i raz usiądzie to się nic nie stanie. Roque niech lepiej coś pokaże bo już problemów mamy pod dostatek. Przepłacony fawelarz to ostatnie czego nam teraz potrzeba.
1
I ekipka koleżków zadowolona pewnie jeszcze mu pensyjkę podniosą … nóż w kieszeni się otwiera
4
Może zbić pionę z Xavim i założyć klub oszukanych i okradzionych.
4
Przebrać za Yamala i opchnąć szejkom za 200 baniek.
2
A co miał powiedzieć? Jak co mecz będzie robił Xaviego jak chce. Ma już go rozgryzionego i może spać spokojnie przez kolejny rok.
1
Chłop jest ostatnią osobą by kogoś pouczać co dobre dla futbolu.
1
No teraz jak już ogłoszono że zostaje to piłkarze mogą odetchnąć i wrócić do męczenia się z Granadami i Almeriami jestem spokojny.