1

Nie wiem co oni tam w Arabskiej telewizji o Raphinhi mówią, że taka kwota albo mają wywalone i szastają kasą jak im się podoba, ale dla nas oferta nie do odrzucenia. Jeżeli to prawda oczywiście.

6

Mats już gotowy na Mbappe w realu

0

@kulek22 W sumie już nie gra ;)

1

Walker rasista roku wybił strzał męczennika i śmiał go popchnąć w polu karnym.

11

Lucho 100% racji, mamy klasowych graczy tylko potrzeba do tego klasowego trenera i sztabu medycznego.

2

Mamy cały talent świata pozostało tego nie połamać i za 5 lat wracamy na szczyt.

2

Może coś tam narzekał na granie po prawej stronie, ale jednak wykonuje polecenia i w ostatnim czasie spisuje się na prawej stronie świetnie i trzeba to docenić. Potrafi dobrze dograć daleką piłkę jak i pojawić się w polu karnym przeciwnika i stworzyć zagrożenie. Dawno nic nie marudził, więc może mu się spodoba. Na pewno szkoda by było sprzedać. Teraz jak Araujo i Cubarsi zabetonowali środek i Joules zabezpiecza prawą flankę nasza obrona w końcu przypomina tą z zeszłego sezonu.

3

Męczennik dostał parę niemiłych słów bo się zachowuje jak pajac? Nowe nie znałem.

2

I tak powinny wyglądać zmiany jak wchodzi Oriol 3:0 na spokojnie nic już się nie wydarzy plus ktoś może sobie odpocząć, a nie jak walczymy o życie w końcówce!

1

No Lewy na MVP gol i asysta brawo Ferminatorrrrr

1

Mats jak ściana zabetonował brameczke brawo

0

Pan piłkarz Robert Lewandowski moi drodzy mamy to

10

Od Sierpnia jest przepis, że nie można krzyczeć na sędziego mamy marzec a Xavi dalej tego nie ogarnia

2

Felixxxxx ponownie koszmar Simeone powraca

3

Zero dokładnych podań poza tymi granymi do tyłu. Jak tak chcą wyjść na PSG to już niech lepiej wcale nie wychodzą.

1

Christensen problemy na rozgrzewce no pięknie …

9

Felix znowu niech zagra na nosie Simeone, Lamine w 60-70 na dobitkę wejdzie poczarować. Vamos

0

RządowaTV już szykuję materiał na sędziego rasiste

1

I cyk Osasuna remis brawo

17

Xavi myśli, że postawi na boisku nasze puchary i PSG uciekną ze strachu kłaniając się mu przy okazji.

0

Dobra oferta ja bym się nie zastanawiał za mniejsze pieniądze można ogarnąć kogoś solidniejszego i jeszcze zyskać.

0

Niech najpierw powiadomią prokuraturę o duszeniu Orbana, a nie jakimiś pierdołami się zajmują. Brutal udający męczennika.

17

Jako fan prawdziwego futbolu a nie kupowania sobie poziomu sportowego uważam, że ciąży na nas wielką odpowiedzialność i obowiązek wykopania szejków z tego turnieju. Dziękuję.

11

Nie sfrajerzyć się w Paryżu, dojeżdżamy ich u siebie i szanse na finał niezłe. Kasa by się przydała.

0

Ja tam nie chce BVB bo będą gadać eee łatwą grupę mieli, słabe Napoli a potem najłatwiejsze BVB. Trzeba coś po środku dajcie Atletico, PSG i można grać myślę są w zasięgu.

16

Noi prawidłowo, nie wychodzi się na boisko z innym nastawieniem niż zwycięstwo. Możemy konkurować z każdym tylko musimy grać przez cały mecz tak jak wczoraj przez pierwsze 20-30 minut. Jeszcze z tydzień czy dwa temu bym powiedział, że fajna opcja to Bayern ale coś ostatnio się odblokowali. PSG, BVB czy PSV w zasięgu ale równie dobrze możemy się zbłaźnić niczym z Villareal. Wszystko zależy jakie chipy będą panie Xavi.

15

Cubarsi dzisiaj jak profesor a dopiero ma 17. Cieszy to bardzo z Araujo mamy środek obrony na lata.

7

Nawet Bożydar po Oriolu ciśnie xD

18

Roberto trzeba przyznać dobrą zmianę dał dzisiaj. Mamy to ćwierćfinał i kaska są nasze

4

Jak z łysym i kapitanem utrzymany ten wynik do końca to będę się cieszył jakbyśmy Ligę mistrzów wygrali bo to jednak niezłe osiągnięcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?