Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz tak z 10 minut będą sprawdzać i na koniec powiedzą że nic nie było
0
@against_modern_football Ferrana widzieli jak absorbował a Joselu już dla nich niewidoczny
0
To chyba pierwszy przypadek jak linie narysowali a i tak było widać, że spalony
2
Oni teraz w photoshopie przerabiają ujęcie żeby do lini się zgadzało dlatego nie pokazują od razu
0
Spalony jak nic
2
Ale czas mi marnują te prześcieradła nie strzelą w 60, żebym mógł wyłączyć i zająć się czymś pożytecznym tylko w 99 i 102 szkoda strzępić ryja
5
Bellingham jak wchodził w pole karne to już szampan był otwierany u komentatorów
2
Oj biedna Valencia coś czuję z 60 minut będą się męczyć w tej drugiej połowie
3
Teraz przelewik w przerwie od Pereza. Dwa karne i klasyka gatunku.
0
Ale głupio bramkę stracili
0
Przy tych obcinkach na pensje to chyba za miskę ryżu rocznie by musiał robić i by zmizerniał chłopaczyna
1
Nie wiem co by się musiało wydarzyć, żebym ponownie zaufał Xaviemu jako trenerowi. Wygrana liga i liga mistrzów, pogrom na Bernabeu trzy miechy dobrej gry co tydzień. Ale nie oszukujmy się to są na ten moment bajki.
0
Brawo Franio miało być 3:0 i jest trochę później ale jest teraz na spokojnie bez kartek i kontuzji do końca.
0
Bordalas w obronie dzisiaj niczym Xavi w klasyku xD
5
Raphinha chce dokonać fenomenu mianowicie strzelić gola a i tak zebrać negatywne oceny. Trzeba przyznać nieźle mu idzie jak na razie.
2
Trzy do jajka mogło być na spokojnie ale tak by nie było emocji plus te błędy w rozegraniu no no ciekawie będzie w drugiej.
26
Brawo Sevilla, cała liga powinna dołączyć i obalić propagandę prześcieradeł raz na zawsze.
0
@kaziurak Ta napewno nie doczytał tytułu xD. To tobie skoczyło ciśnienie kolego bo nie doczytałeś artykułu i się ośmieszyłeś bo łyknąłeś tytuł bez zrozumienia sensu całości artykułu. I ty mi chcesz mówić o czytaniu ze zrozumieniem? Do podstawówki wracaj.
13
@kaziurak A tylko tytuł czytasz i wychodzisz i od razu komentujesz? Ciężko przeczytać cały artykuł? Strzelił będąc starszym i nie ma w tym nic umniejszającego Messiemu tylko stwierdzenie faktu takiej ciekawostki nic nieznaczącej. I tak tak działa dziennikarstwo w internecie, że się wstawia tytuł chwytliwy i kontrowersyjny, żeby się klikało proste i normalne.
1
Trener będący w Napoli od dwóch dni lepiej ogarnął przeprowadzenie zmian niż Xavi który jest u nas 2 lata.
1
Szkoda remisu zasługiwaliśmy na zwycięstwo, napewno ważne że uniknęliśmy kompromitacji jakoś dało się to oglądać. Xavi jednak się nie popisał ponownie wymowny obrazek jak stoi kilku rezerwowych już dawno rozgrzanych a na boisku siły opadają. Dodatkowo wystawienie Yamala na ten mecz też było słabym pomysłem. Za wysoki kaliber meczu na 16 latka jak dobry by nie był. 1/8 Ligi mistrzów na wyjeździe z mistrzem Włoch to nie jest jakiś tam sobotni luźny meczyk w laliga. Noi ten Oriol w momencie jak nas duszą ten człowiek się nigdy nie nauczy. Tragedii nie ma jest mecz u siebie Napoli nie wygląda jakoś mocarnie więc szanse są dość spore.
4
Xavi to ma ładnie nierówno pod sufitem cisną nas a on Oriola na murawę
1
Ale siedli już niech dowiozą ten remis będziemy się martwić u siebie bo nie wygląda to najlepiej
2
Cały mecz elegancko w obronie jeden błąd masakra
2
Brawo Robert jest forma auuu
3
To był sekretny plan Xaviego cały sezon odpoczywali, żeby dzisiaj tego właśnie wieczoru dać z siebie wszystko.
3
Ale to chodzi Panie. Chyba w końcu dobre chipy weszły
8
Byle nie stracić gola w pierwszej minucie to potem się już wszystko ułoży. Do boju maszyna ruszyła i się już nie zatrzyma.
11
Xavi to niezły aktor, niestety po dziesiątkach tego typu wypowiedzi na konferencjach i tym chłamie na boisku oraz braku chęci grania nie nastawiam się na fajerwerki. Napoli to dla nas najlepszy rywal z obecnych. Ten pojedynek zapowiada się niczym bitka dwóch żuli po żabką, którzy wymieniają się cepami i wygra ten, który przypadkiem walnie drugiego w cymbał.
1
Girona już zmęczona walką o tytuł, nie wytrzymali w kluczowym momencie sezonu. Athletic wygląda aktualnie dość mocno za dwa tygodnie czeka nas ciężki meczyk na San Mames.