Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No to po meczu Oriol i Roberto sabotaż
2
Cholera Cubarsi go nadepnął mamy farta chyba że był spalony
6
Żeby coś ugrać to trzeba zapiepszać 90 minut a nie 20 -30 tego nam brakuje. Świetny początek ale potem już oddanie inicjatywy i mocny zjazd.
0
Feeeerrminator Vamos
1
Jeśli chodzi o obronę i pomoc to najlepsze co mamy obecnie bez zaskoczenia. Jedynie Raphinha budzi wątpliwości pewnie będzie na lewej stronie bo po prawej musi być Lamine, a to nue jest dla niego dobra pozycja może Felix byłby lepszym wyborem. No nic niech się dzieje oby po awans panowie Vamos.
15
W pełni się zgadzam z panem trenerem. Roberto, Oriol i Raphinha to obecnie postrach Europy.
2
Tak czysto obiektywnie to Girona gra o wiele lepszy sezon i to jest cud, że jesteśmy tylko ten jeden punkt za nimi. Mieli tylko jeden kryzys niedawno, a tak grali solidnie i powtarzalnie. Nie to co u nas 1 dobry mecz na 10.
10
Biedaczek ten Vinicis niewiniątko pokrzywdzone przez wszystkich, jakże mi przykro. Szkoda, że jak łapał Orbana za szyję to nie był taki biedny.
6
Gooooooolazo Lamine dzieciaku dziękuję
1
Guiu przyjęcie gorsze od Lewego w kryzysie
1
Kuźwa kopnął jak panienka zamiast zapitolić z pełnej i takie są efekty
2
Lewy na ławce? Zapisuje w kalendarzu
3
Ciekawy artykuł w życiu bym nie pomyślał, że takie relacje występują w Femení. Panie grają świetnie i godnie reprezentują nasze barwy.
13
Vinicius dzięki rasistowskim działaniom kibiców w laliga zapewnił sobie nietykalność na boisku. Tylko czekać aż znokautuje kogoś kopem w jajca i nie poniesie żadnych konsekwencji. Ten świat zmierza w złą stronę.
1
Wolę żeby nie grał w klasyku i się porządnie wyleczył. Z naszą obecną grą i tak nie mamy czego szukać w klasyku, więc na moje możemy nawet Oriolem grać. Nie ma sensu wyprówać sobie żył kiedy różnica klas jest tak spora, a na zmiany się nie zanosi bo Xavi i tak woli klepać to samo co mecz.
1
Ja bym chciał wejść do głowy Xaviego i poznać tok myślowy który doprowadził go do pomysłu, że Oriol pomoże nam to wygrać
0
Jest Oriol na ratunek
0
Jak patrzę jak nas duszą to bym brał remis w ciemno na naszą bramkę się nie zanosi póki co
4
Tera do rotacji wchodzi Łysy i pan kapitan na najbliższe mecze także oczy będą boleć jak noga Franka
3
Pedri już nigdy nie odzyska pełnego zdrowia masakra
2
Cancelo co dziabnął jakby to wpadło …
1
Jest jakiś powiew pozytywizmu bez fajerwerków. Nie robią głupich błędów nie gotują się w obronie od początku. Widać lepszą kontrolę na sytuacją na boisku. Cancelo ciągle ma sporo miejsca na lewej flance może to jest sposób na dzisiaj umie dograć Portugalczyk pokazał to nie raz.
37
Dobrze, że Yamal na ławce będzie kim zrobić dobrą zmianę, jak wejdzie świeży w 60-70 może zrobić różnice.
0
W sumie Bellingham miał wejście jak Lewy mocna wiosna i od nowego roku ucichł. Lewy już po kryzysie więc powinien dogonić i powalczyć na spokojnie, jego gole są teraz bardzo potrzebne.
14
Nie no wałek był w końcówce, ale biorąc pod uwagę spalony Viniciusa i absorbowanie uwagi bramkarza przez Joselu to na to samo wychodzi.
0
A tak już całkiem na poważnie bo się uśmiałem to przekręcił chłop prześcieradła grubo ale jakoś mi ich nie żal ani trochę.
3
U białych aż serwery wywaliło xDDD
3
XDDD szanuję pana Manzano
1
Teraz gramy aż Pinicius strzeli
0
Teraz tak z 10 minut będą sprawdzać i na koniec powiedzą że nic nie było