0

Akurat mu się nie dziwię po tym jakie jaja odstawiał Lapek pod koniec kariery trenerskiej Xaviego u nas xD

0

@Kgorecki2500 wolny kraj xd

0

@Kgorecki2500 większość recenzji teraz powstaje przez AI bo taniej i szybciej no takie czasy

0

Dobrze, że odwiedzam Barcelonę jeszcze w marcu.

7

A jednak gol Oskara, a wyglądało jak spalony

1

@FCB_dimiC złapał uraz przy strzale, ale chyba będzie dobrze

0

Bolesna bramka Pietuszewskiego, ale chyba spalony ajaja

0

@Wizz777 Nie to raczej chodzi ile wydaliśmy na transfery na piłkarzy, którzy znajdowali się w kadrze w tym sezonie. Ja to tak rozumiem.

4

Kurde półfinał z Arsenałem w zasięgu, ale i tak lekko nie będzie, wręcz przeciwnie spodziewam się ciężarów z Newcastle i Atletico, ale źle nie jest.

0

@Ryse
1. Levante - Alaves 2/+2,5/1:2
2. Vallecano - Bilbao 2/-2,5/0:1
3. Barcelona - Villareal 1/+2,5/2:1
4. Mallorca - Sociedad 2/-2,5/0:2
5. Oviedo - Atletico 2/-2,5//0:2
6. Elche - Espanyol X/-2,5/1:1
7. Valencia - Osasuna 1/-2,5/2:0
8. Betis - Sevilla 1/+2,5/2:1
9. Girona - Celta X/-2,5/1:1
10. Real - Getafe 1/-2,5/2:0

0

@Wizz777 150 masz na Lewego, Kounde i Raphinha. Yamal, Fermin, Cubarsi,Balde, Casado, Bernal, Gavi za darmo bo la masia. Joan 25 baniek, Pedri i Franio jakieś 110 baniek. Araujo i Martin sprawy groszowe, Rashford wypożyczenie. Szczena za grosze. Ferran masz 50 baniek, Olmo 60.

3

Mi to wisi bo co nam los da będzie trzeba wyjść i grać, łatwo nie będzie z żadną z tych ekip bo to jest liga mistrzów, a bać się nie powinno nikogo co świetnie udowodniło choćby takie Bodo.

56

W przyrodzie nic nie ginie, wrócił Pedri i Raphinha to ktoś musi iść na szpital. Dobrze, że Bernal ostatnio łapał minuty i jest gotowy do gry. Niech się rozwija obok Pedriego.

0

Aż żal Monaco mieli szanse, ale teraz przez sędziego już nie mają na co liczyć

1

I po monaco niestety

2

Czuczumeni raz na sezon odpali to musiał akurat dziś xd

0

Trzeba odpalić multilige bo tak sam real to może człowiek usnąć

3

Atalanta robi to, dwumecz zaczyna się od zera, włoski honor może zostać uratowany

0

BVB wylew będzie ciekawie

0

Blisko to my jesteśmy od lat, ale przynajmniej będą tematy do grzania przez prasę, a i kandydaci nie omieszkają obiecać jaką to topową dziewiątkę do nas sprowadzą jak wygrają.

1

I te wszystkie łby madryckie co spamiły w każdym zakątku Internetu, że Beltran był szybciej przy piłce i nie miał gdzie stopy postawić wyjaśnione i okej.

1

@VamoSBarca88 nawet trzeba

3

Nie wiem co gorsze interwencja Mignoleta czy komentarz kredzidły

1

Bruggia ma dzisiaj potencjał by sprawić niespodziankę

18

Tak prewencyjnie o Negreirze już wspominają jakby jutro się powinęła noga z Benficą xD

3

Kwestia tik toków, rolek na insta czy youtubie. Teraz już nie tylko młodzież, ale często też dorośli marnują na to swój czas i przy okazji zabijają w sobie umiejętność skupienia się i poświęcenia czemuś uwagi. Wszystko musi być szybkie, dynamiczne bum bum bum dopamina, albo jest nudne, więc myślę po części zmiany zaszły w nas samych. Ja tam nudny meczyk traktuję jak czytanie książki, a i lepiej się docenia takie momenty jak przez większość czasu nic się nie dzieje, a tu nagle piękna brameczka.

1

Czyli nie mają pojęcia jakie są problemy i kopią się po czole z kolejnymi pomysłami nic nowego w sumie.

9

To tak jakby dostać bana na rambli za „*” bo się wcisnęło przypadkiem po pijaku, a ilość znaków pokrywała się z niedozwolonym słowem xD

1

@lajcior u mnie pomaga po spłukaniu zwykłą wodą użycie wosku i nabłyszczania i nie muszę wtedy wycierać nie robią mi się smugi na ciemnym lakierze.

0

Wchodzisz rano w robocie na śniadaniu na stronę: Laporta skacze na siedząco
Wchodzisz po robocie do obiadku na stronę: Laporta pozwany.
Typowo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?