1

@lajcior u mnie pomaga po spłukaniu zwykłą wodą użycie wosku i nabłyszczania i nie muszę wtedy wycierać nie robią mi się smugi na ciemnym lakierze.

0

Wchodzisz rano w robocie na śniadaniu na stronę: Laporta skacze na siedząco
Wchodzisz po robocie do obiadku na stronę: Laporta pozwany.
Typowo xd

1

Ciekawe czy te totki się w tym sezonie utrzymają xD

1

Gabriel xDDDDDDD

0

Ale dupnął Ferminek pięknie tego mi było trzeba w tym meczu

3

Lewy pięknie promuje Polską polszczyznę xD

0

Jeszcze kilka minut i nam Pedri ten mecz rozkręci

0

Mamy dzisiaj golę defensywnych pomocników i fajnie i teraz już meczyk ustawiony

2

Bernal ma ułożoną nóżkę

1

Fajnie, że Lewy sobie dzisiaj postrzela. W obronie zmiany ale chyba zamiast Cancelo bym dał Martina na lewą, a do środka Araujo, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Trzeba pewnie wygrać i tyle.

4

Za wcześnie by oceniać, tutaj dostał szansę bo słaby przeciwnik, zobaczymy dalej czy Lucho będzie na niego stawiał. Jeżeli tak to znaczy, że Dro zrobił dobry krok dla swojej kariery.

1

@Eklerek wychowanek Chelsea ratuje Arsenal pięknie

1

Ładnie przymierzył i huknął młody lewy obrońca obywateli. Pope bez szans.

0

Czas na pojedynek wagi ciężkiej Big Nick vs Potężny Norweg

3

Real przegrywający po karnym i golu w końcówce dla przeciwnika to jeden z piękniejszych widoków jaki może sobie człowiek wymarzyć xd

1

@tbas a jednak xd

1

Brak doliczonego czyli gramy aż real strzeli dwa jeszcze

1

Brawo Osasuna jesteście wielcy

0

Trent w czepku urodzony xD

3

Oho niezłe wylewy się zaczynają xd

0

Dobra remis też jeszcze akceptowalny xd

0

Mbappe mina zdziwienia niczym Krisztianu

0

No jeszcze tak z 20 minut i zacznę się łudzić xD

1

@Remi70 serio tak powiedział? Bo wyszedłem do kibla xD

0

Munoz ciagle czuje sie madryciokiem

1

To teraz dwa dla realu i kończymy imprezę xd

1

Budimir tylko nie jak z Valencią

1

Thibo go nadepnął więc symulki napewno nie było

1

Cholerny Kuruła jak zawsze

0

Jak betis dostał 14 doliczonych, to aż strach pomyśleć ile dzisiaj real dostanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?