1

No jakby go odwołali to ruch z upublicznieniem naszych poufnych informacji byłby najlepszym w jego kadencji, ale pewnie szczur się wywinie.

1

@Eklerek Możliwe, ale to chyba nie Natalka tylko jakaś Zalia jak sprawdzałem na geniusie.

0

@Eklerek a nawet niewiem bo się od dłuższego czasu nie interesowałem, ale faktycznie jest dopisek niepublikowane więc to ma sens xD

2

Fragmenty tekstu nowego Quebo:
„X hajsu na X mieszkań
Siеdzę boso na stadionie tak jak Iniesta
Siedzę boso chociaż skoki ślą mi na tеsta”

„Mam życie o jakim nawet bym nie śnił
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny”

Poza tym najlepsza płyta w pl rapie od x lat. Może chłop powinien wznowić karierę jak Wojtula.

2

Kurzawa jakie golazo

4

Ja nie piracę ze względu na jakość i poprostu mnie stać, natomiast piractwo ma swoje uzasadnienie w tym, że zwyczajnie różne rzeczy są transmitowane w różnych platformach w zależności jak się ułożą prawa do transmisji i płacenie za kilka platform jest chore. Teraz chwilowo wszystko się ułożyło do canal plusa, ale kto wie co będzie później teraz DAZN chce się wchrzanić niczym Viaplay i pewnie zabiorą 1-2 ligi, a abonament będzie w tej samej cenie. Także oglądanie legalne wcale nie jest jakieś zachęcające i przychylne dla nas jako klientów. A do Korei północnej to by Tebasik świetnie pasował podobny mindset mają.

0

@Ryse
1. Valencia - Levante 1/+2,5/2:1
2. Alaves - Celta 1/-2,5/1:0
3. Barcelona - Bilbao 1/+2,5/3:1
4. Osasuna - Sociedad X/-2,5/1:1
5. Villareal - Mallorca 1/-2,5/2:0
6. Oviedo - Vallecano X/-2,5/1:1
7. Betis - Girona 1/+2,5/2:1
8. Getafe - Atletico 2/-2,5/0:1
9. Elche - Real 2/-2,5/0:2
10. Espanyol - Sevilla 1/-2,5/1:0

0

@DarsonCule eeee to pobite gary xD Już niech nie kombinują

0

Czyli jak Ukraina wygra swój mecz to de facto gramy u siebie xd

5

Nieźle nam trafiło to losowanie byle Szwedzi w barażach sobie nie przypomnieli jak się gra xd

0

Jednego Rayana już mamy na tej pozycji i w dodatku jeszcze Rooneya, więc ten brazol to chyba po to, żeby pogrzać ławę, wylecieć na wypożyczenie i wrócić do Brazylii xD

5

Pierwsze słyszę, że trener przygotowuje się pod konkretny stadion, ale ok płacz madryciarzy zawsze wywołuje uśmieszek politowania.

1

Ta książka to jest w ogóle jakkolwiek napisana przy współpracy z Lewym jakieś z nim rozmowy tam są lub cytaty czy to same dziennikarskie domysły? Czym jest ten twór się zastanawiam bo co kolejny fragment to coraz głupsze rzeczy są podawane. Chyba jak na książce jest jego twarz i nazwisko to powinna być treść z nim jakoś uzgadniana czy to tak nie działa przy biografiach? Bo średnio się znam w tym temacie.

0

Wygląda jak piżama, można sobie kupić do spania xd

0

Piotrek wyjaśnia la bambe

0

Chyba nerwówka w końcówce jednak się szykuje

0

Maszyna ruszyła i już jej nic nie powstrzyma

2

@Eklerek Maltańczyki już się spompowały to ich teraz dojedziemy - taktyka

0

Ajajaja co to się stanęło Urbanówko?

0

Robercik rozpoczyna strzelanie na Malcie, łatwo

0

Za Probierza to już tak z dwójka w plecy by była pewnie a wy narzekacie xD

5

Czuję się jak na mszy xD

17

Raphinha niszczący Neuer’a to był wyjątkowy wieczór

3

2

Tak ciężko o bilety będzie na pierwsze mecze po otwarciu czy do końca sezonu można się spodziewać takiego scenariusza? Planuję lecieć na mecz na wiosnę.

5

I żyćko od razu stało się piękniejsze, żegnaj Monjuic i nigdy nie wracaj.

0

No wyrobili się w tym roku, mają rozmach skurwysyny xD

1

Italia zaczyna strzelanie jeszcze 8 xD

13

Są plusy i minusy tej sytuacji. Minus to brak komentarza Świętego i Habiniaka, plus to brak komentarza Olabogi i Śmierdzidło.

1

Nie widzę potrzeby jego wypożyczania jest w zasadzie aktualnie jedyną opcją na zmiennika Yamala. Nawet bym powiedział, że zasługuje na nieco więcej czasu gry by bardziej można byłoby go oceniać i lepiej gospodarować zdrowiem Lamine’a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?